Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Létání na Točné?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marwell



Založen: 17 duben 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: Út 17.duben 2012 08:48:31    Předmět: Létání na Točné? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
jsem z okolí a rád bych využil, tedy pokud je to možné, letání na Točné. Poradíte mi možnosti, popř. jak se stát Vaším členem?
Letám primárně na chatě, ale poslední dobou se tam moc nedostanu a letání mi dost schází. Smile Chodím ho Hrnčíř, ale tam je to takové všelijaké.
Předem díky. Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 17.duben 2012 10:58:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, Martine.
Létat na Točné můžeš - pouze s elektromodely - kdykoliv přijdeš a bude tam někdo z členů občanského sdružení Modeláři Točná, který bude mít klíč od brány a scanner. Podmínkou je dodržování provozního řádu a běžná modelářská slušnost a ohleduplnost k ostatním přítomným.
V poslední době bývá brána u modelářské plochy z důvodů stavby přes den otevřená, nebylo by ale dobré, kdybys tam lítal sám bez přítomnosti některého z členů, kteří za modelářský provoz ručí.
Co se týče členství v našem spolku, je předčasné řešit to, když Tě ještě ani neznáme. Přijď si zalítat.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marwell



Založen: 17 duben 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: Út 17.duben 2012 13:43:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale,
děkuji za rychlou odpověď. Přijdu a rád. Sám bych si doopravdy ani netroufnul na plochu vlézt a šel bez "povolení" létat.
Budu sledovat rubriku "Kdo kdy bude" a budu doufat v úspěch.
Ostatní (pravidla, řád, ohleduplnost, atd.) beru jako samozřejmost.
Ještě jednou díky.
Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk