Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

A-26 Invader

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 21.červen 2012 12:29:40    Předmět: A-26 Invader Odpovědět s citátem

Zalétl jsem Invadera ....


_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 22.červen 2012 11:36:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný stroj. GRATULACE Very Happy !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 23.červen 2012 08:41:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný pilot. Gratulace. Wink
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 24.červen 2012 10:43:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Krásný pilot. Gratulace. Wink

O děkuji Laughing . Dále raději jen o letadlech nebo se dostaneme do řeči Laughing
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Ne 24.červen 2012 23:32:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Krásný pilot. Gratulace. Wink


Ale hoši no tak , Embarassed Jinak Invader je bomba, doufám že ho v září uvidíme na Lipeneckém Obrovi. Gratulace!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 21.červenec 2012 16:43:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Invader je už minulostí, dnes jsem ho totálně zrušil. Příčinu nevím, najednou se sklopil po křídle a šel tak z 15 metrů kolmo dolů Crying or Very sad

Pokud by někdo chtěl trosky, tak jsou k dispozici.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 21.červenec 2012 17:42:42    Předmět: Odpovědět s citátem

No to si děláš pr*el.. Exclamation Exclamation Ty woe, to nám ani neříkej Crying or Very sad

Dyť sem ho dneska fotil. se pose*u..
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 21.červenec 2012 19:07:04    Předmět: Odpovědět s citátem

No tě p*del Shocked Tak to je mi fakt líto Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 21.červenec 2012 20:24:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi líto Ivana i letadla. Éro bylo monumentální, přitahovalo diváky i nás....No, nedá se nic dělat, má to za sebou.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 22.červenec 2012 13:12:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Invader je už minulostí, dnes jsem ho totálně zrušil. Příčinu nevím, najednou se sklopil po křídle a šel tak z 15 metrů kolmo dolů Crying or Very sad

Pokud by někdo chtěl trosky, tak jsou k dispozici.


Shocked Shocked Shocked Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question Shocked Shocked Shocked
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Ne 22.červenec 2012 14:14:12    Předmět: Odpovědět s citátem

RIP Sad
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 23.červenec 2012 10:22:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotky jsem poslal Radkovi ....

Bude-li se mi chtít a půjde-li to, tak možná dám dohromady zbytky z obou stavebnic a přes zimu bych to zkusil poskládat dohromady. Bohužel jsem ve vzteku vyhodil celou velkou igelitku už do popelnice, takže jsem si přidělal práci.... chtěl jsem to z popelnice vybrat, ale hajzlíci jí mezitím vyvezli Laughing

Rozsah škod: trup až po odtokovku toálně KO, jedno křídlo neporušené, druhé opravitelné, centroplán KO, Baterie : příjmačová KO, obě pohonné nabourané, jedna zjevně KO, ostatní vypadá použitelné.

Bylo to na stovky trsátek Very Happy

Příčina mi není jasná .... možná malá rychlost v součinnosti s poryvem větru Question Question Question ... vypadalo to, jako kdyby to někdo chytil za křídlo a stáhnul to dolů...

Děkuji za projevenou soustrast, a věřte, že mě to fakt dost mrzí ... vyhlásil jsem smutek v mém hangáru Smile
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 23.červenec 2012 10:43:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Ošklivé fotky jsou na webů http://www.modelari-tocna.cz/index.php?page=foto-video-cervenec-2012
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Po 23.červenec 2012 10:47:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se s upřímou soustrastí. Mě se stalo přesně to samý s Piperem, taky jakoby ho někdo stáhnul za křídlo dolů. Naštěstí spadl do křoví a kopřiv z malé výšky asi cca 4m, takže jen protrženej potah na křídle, ale šel jsem pro něj s igelitkou. Když jsem ho vymotal tak vše fungovalo. Kluci co to viděli, tak mi říkali, ža jsem přetáhl minimálku ale já takhle rychle (pomalu) lítal s ním pořád, takže dodnes nevím. Teď když lítám s helinama se mi to stát nemůže, tam si točím křídlama tak rychle, že to nikdo jen tak nestáhne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk