Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nová modelářská kategorie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 12.srpen 2012 15:04:45    Předmět: Nová modelářská kategorie Odpovědět s citátem

Dnes jsem objevil a vyzkoušel novou modelářskou kategorii - KAMIKAZE.
Pouštěl jsem hydroplán z lodi na Slapech ( ukazoval manželce, jak umím startovat a přistávat). I přijel kamarád se ženou na opravdu luxusní jachtě, stáhli plachtu a kochali se s námi. Tak dlouho jsem na ně nalétával a producíroval se, až jsem je opravdu trefil. Naštěstí jsem jachtu za pár set tisíc ani neškrábl ( jako sebevražedný letoun se Superhogo příliš neosvědčil). Než spadl na jejich palubu, utrpěl pár zářezů z lanoví a přišel o obě vrtule. Věřím, že jsem PRVNÍ Exclamation Exclamation Exclamation Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 12.srpen 2012 20:51:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Aneb, když profesionál blbne Wink
Vzdálenost se špatně odhaduje, takový závěr se dal očekávat Rolling Eyes

Michale, oceňuju tvoje sebedoznání a vyprávění o krachu Exclamation Je vidět, že jsi také člověk Very Happy Kdybys to doplnil fotkami nebo videem, tak to máš za 3 bludišťáky Laughing Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 13.srpen 2012 17:31:04    Předmět: Re: Nová modelářská kategorie Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Dnes jsem objevil a vyzkoušel novou modelářskou kategorii - KAMIKAZE (..atd. viz popis výše)

A to Michal ještě neměl dost a po návratu ze Slap pokračoval na TC Shocked

Přistání s Heinkelem bylo SEBEvražedné doslova, letoun po skluzu v trávě (nemá podvozek) přisvištěl Michalovi k nohám a v DOST velké rychlosti se o ně zastavil! Vzduchem prolétla baterka, pár kousků polystyrenu a myslím, že i nějaké AU! tam zaznělo Laughing Ale jinak beze škod na zdraví i na technice Very Happy Very Happy

Pokud Michal hodlá tuto -jistě interesantní- kategorii dál rozvíjet, měl by varovat ostatní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 13.srpen 2012 20:16:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Pomluvy Exclamation A závist, že si někdo umí přistát k noze. A žádný polystaren nelítal, jen kousek EPP k utěsnění baterie. ( Pro přesnost) Twisted Evil
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 13.srpen 2012 22:36:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádné interesantní, ale intolerantní. Navrhuji takové nepřizpůsobivé vykázat z letiště Evil or Very Mad
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 14.srpen 2012 16:45:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně na takové řeči nereaguji. Ale! Na nějaké vykazování bys se musel na letišti občas taky ukázat, málokdo už ví, co to je -RadekC. A navíc, funkcionáři o.s. mají doživotní imunitu Laughing Very Happy Razz .
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 15.srpen 2012 10:38:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Šak já se ukážu, přijedu zas někdy posekat Laughing Laughing

A já myslel, že jsem už vešel do dějin s moderním lodním pohonem...pfffffff Confused
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Navarro



Založen: 16 srpen 2011
Příspěvky: 21
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: St 15.srpen 2012 10:58:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Radku nechci kverulovat ale v uzemnim rozhodnuti jsem na tocne zadne jezero nevidel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: St 15.srpen 2012 11:14:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna včera jsem se bavil s bývalým pilotem a členem aeroklubu Točná, který mi říkal, jak tam kdysi dávno v minulém století pokládali odvodňovací trubky, protože byla na ploše voda. Takže jezero třeba ne ale rybníček se tam může zase někdy objevit. Alespoň by hydroplánisti nemuseli drhnout břicha po trávě. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk