Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Den Letiště Letňany

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 10.srpen 2012 20:30:42    Předmět: Den Letiště Letňany Odpovědět s citátem

Dnes mě požádal pan Milan Mikulecký, jestli bychom 15.září posílili na této akci místní modeláře. Loni nás tam několik bylo, akce byla pěkná a zajímavá. Přislíbil jsem mu účast několika kusů ( letadel i modelářů), věřím, že se nás pár zase najde.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 11.srpen 2012 19:59:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle šichťáku mám 15. volno. Budu si ho rezervovat. Jsou sice hyfry v Jablonci, ale sám tam asi nepojedu.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: So 11.srpen 2012 22:00:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych se tam rád podíval, k letadlům a pilotům, slíbených Michalem, můžu přidat ještě několik brkulníků Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Út 11.září 2012 17:58:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Na kolikátou tam kdo pojedete? Popř. jsou nějáké další informace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 11.září 2012 18:18:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Prijizdim z dovoleny 18.9. Sad
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 11.září 2012 20:32:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo by nejlepší, kdybychom se sešli u zadní vrátnice areálu Letov v ulici Toužimská ve čtvrt na deset ( 9.15) 15.9. v sobotu. Zajedeme společně dovnitř k hospodě v areálu ( nevím jak se jmenuje, ale poznám ji) a místní modeláři nám otevřou vstup na plochu. Bohužel se musí kousek dojít pěšky ( žádná tragedie), auta na plochu nesmí.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Út 11.září 2012 20:55:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já tam budu, tu vrátnici znám, beru synátora, 2 heliny a 3 letadla, minmálně. Doufám, že se ještě někdo přidá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 11.září 2012 20:58:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Počítáme s účastí, já, Saro, Furnier, . . . . . . , ale ta předpověď, ta předpověď se nám nelíbí.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 12.září 2012 14:12:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to o něco příznivější, dnes jsem mluvil s Alešem Komárkem, šéfem letňanských modelářů. Až vjedeme do areálu, zavoláme ho a on nás na letiště vpustí i s auty. Sláva, nebude se muset nic nosit! Jinak jsem mu potvrdil, že se scházíme ve čtvrt na deset u brány z Toužimské ulice.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hvagner01



Založen: 14 srpen 2012
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: Čt 13.září 2012 10:23:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale tady honza chci se zeptat pocitate semnou na ten den letiste letnany honza redbul
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 13.září 2012 13:06:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, že pan Mikulecký pozval, stejně jako loni modeláře z Točné, tedy členy o.s. - ne všechny modeláře, kteří si přijdou občas na Točnou zalítat. Pokud by na den letiště chtěli pozvat všechny modeláře, kteří by měli zájem si na dni letiště zalítat, určitě by to zveřejnili na jejich stránkách. Takhle to telefonicky řešil se mnou. Takže s účastí modelářů - hostů na této akci nepočítáme. Určitě se můžeš přijít podívat, ale lítat budou jen zvaní.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 13.září 2012 23:37:55    Předmět: Odpovědět s citátem

V 9.15h budu na místě. Éra naložím až podle aktuálního počasí, předběžně Blaník, GROB a Rogalus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr P



Založen: 29 září 2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 - Braník

PříspěvekZaslal: Pá 14.září 2012 14:50:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale, můžu taky zítra přijet na Den letiště s éroplány? Vzal bych Lightninga, akrobata, a nevíš jestli by se tam dalo lítat s dvoumetrovým CAPem na ZDZ 40. Prosím tě o upřesnění polohy brány, na fotomapě jsem jí nenašel.
Petr P
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 14.září 2012 19:04:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Petře, jen pro pořádek ( už jsme spolu mluvili telefonem). V Toužimské ulicije snad jen jedna vrátnice téměř u konce areálu.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Pá 14.září 2012 21:56:02    Předmět: Odpovědět s citátem

No taky nevím, kam pojedu, ale snad dojedu a najdu. V době, kdy existují souřadnice GPS .... Ach jo Smile
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 14.září 2012 22:17:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď v klidu! Letiště LT znám jako svoje boty, ale autem jsem tam v životě nejel, natož z druhé strany nějakou zadní vrátnicí Laughing
Právě jsem si našel potřebné informace na webu, zlaté fotomapy (GPS z principu odmítám pořídít, to je snad jen pro úplné dementy a já jsem zatím pouze částečný Confused ).

Taky jsem se začal (to tedy brzy) pídít, co to je vlastně za akci. A to tedy ČUMÍM a TĚŠÍM SE http://www.letnany-airport.cz/den-letiste-praha-letnany Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 15.září 2012 16:23:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem odpoledne odjížděl z Letňan, zbylo tám ještě pár nejodolnějších točenských modelářů. Účast byla hojná, s modely přijeli pánové Jozef, PetrP,Kaiser,Janek s chotí,MichalS se synem,MirekVe,Černoch, Kohout a já. Bohužel byl celý den silný vítr, takže se tak moc nelítalo ( modely). Jinak bylo celý den na co koukat, skutečná letadla se předvedla včetně letecké akrobacie. Letňanští modeláři jsou příjemní lidé, byl to hezký den.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 15.září 2012 19:12:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla to MOC PĚKNÁ akce, p.Mikuleckému patří vřelý dík za pozvání (i za perfektní letovou ukázku BH-5 Wink ).

Toho větru je škoda, na LT sice fouká často, ne-li vždycky, ale podle slov místních modelářů zas ne tak často "přes fabriku", což je nejhorší směr, jako u nás na TC přes stromy. A při dnešním silném větru to byl opravdu nepříjemný rotoriáš, jsem rád, že Blaník zůstal vcelku!

Vrátili jsme se tak pěkně vyfoukaní, že mě následný horký grog (tedy dva grogy Embarassed ) poslal na hoďku do pelechu, normálně jsem usnul jak batole Laughing

Fotek je tradičně halda, vyberu a pošlu Radkovi, stejně je teď u móře, tak má jiné starosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: So 15.září 2012 19:54:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to byla akce opravdu mega super, jak říkáme my mladí. Laughing
Děkuji za pozvání od Letňanských modelářů. Myslím si, že pokud to šlo tak se lítalo i ve větru. Dokonce odpoledně přišla ještě další trojice opěšalých členů bez letadel ale s dobrou náladou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 17.září 2012 10:25:29    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Když jsem odpoledne odjížděl z Letňan, zbylo tám ještě pár nejodolnějších točenských modelářů. Účast byla hojná, s modely přijeli pánové Jozef, PetrP,Kaiser,Janek s chotí,MichalS se synem,MirekVe,Černoch, Kohout a já. Bohužel byl celý den silný vítr, takže se tak moc nelítalo ( modely). Jinak bylo celý den na co koukat, skutečná letadla se předvedla včetně letecké akrobacie. Letňanští modeláři jsou příjemní lidé, byl to hezký den.

Prý to tam bylo hezké, slyšel jsem, že i pár Točenských lítalo .... tedy prý zdaleka ne všichni, ale někteří i několikrát, a prý až do samého konce akce (prý jich totiž řada odjela domů dost brzy ... a ani to tam nehodili) ..... ani nevím, kdo mi to říkal Laughing
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Po 17.září 2012 11:05:56    Předmět: Odpovědět s citátem

No je pravda, že tam někdo lítal s Ivanovýma letadlama, jako by mu z oka vypadl, ani nevím kdy a jak se tam dostal, asi nějákej novej člen. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 18.září 2012 20:26:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotky od Jožky a Ládi Zv. jsem hodil na Rajče: http://modelaritocna.rajce.idnes.cz/Den_Letiste_Praha_Letnany_15.9.2012/
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk