Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MINIMAG

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
roman



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 14:00:55    Předmět: MINIMAG Odpovědět s citátem

Ahoj lidi,
Jsem začátečník a po EASYSTARU jsem začal pokukovat na MINIMAGA nemáte někdo s tímto model zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 14:05:29    Předmět: Odpovědět s citátem

tady a tady něco je tak na to mrkni Wink Twisted Evil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 14:55:48    Předmět: Re: MINIMAG Odpovědět s citátem

roman napsal:
Ahoj lidi,
Jsem začátečník a po EASYSTARU jsem začal pokukovat na MINIMAGA nemáte někdo s tímto model zkušenost?

Na Točný ho jednou kluci měli. Hodnej hornoploch, kterýho v případě úau snadno opravíš - stejně jako Easy Stara.
Všechna éra od Multiplexu lítají moc pěkně. Ještě jsem neslyšel aby někdo na jejich letadla nadával.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
roman



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 17:53:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakce trochu mi to nakoplo dopředu nemohu se rozhodnout jestli k tomu rovnou zakoupit i pořádnou RC soupravu jako Optic6 a pod. má zebra 4kanálová k minimagu nebude asi nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 18:35:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Zebra je nic moc, spíš vych rači koupil aspon nějakej običejnej digitál. Dneska to nemá cenu nic jinýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 08:10:09    Předmět: Odpovědět s citátem

roman napsal:
Díky za reakce trochu mi to nakoplo dopředu nemohu se rozhodnout jestli k tomu rovnou zakoupit i pořádnou RC soupravu jako Optic6 a pod. má zebra 4kanálová k minimagu nebude asi nic moc...


Tak principiálně ti čtyřkanál stačí. Na Zebře ale nenastavíš exponenciály, nevím jak je to s dvojími výchylkami atd.

Jestli si chceš stejně koupit lepší rádio, tak si ho kup rovnou. Jestli si chceš zjistit, zda-li tě lítání bude bavit, tak ti Zebra ještě chvíli poslouží.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 09:20:46    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj jsem taky ještě dost začátečník, ale u minimaga pozor - křidélka jsou ovládána dvěma servy, a nevim jestli zebra umí naprogramovat funkci mixů - a možná mě zkušenější opraví že to není potřeba - nevím, tuhle informaci jsem dostal, když jsem ho chtěl ovládat ze staré vysílačky - teda staré - vysíčky SKYLADY Smile ( pokud se tomu dá říkat vysílačka - ale jak říkám zkušenější asi budou reagovat a buď to potvrdí a nebo ne Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 09:42:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak to na 2 křidýlka potřebuješ šestikanál vysílač a příjmač (křidýlka jsou standardně 1. a 6. kanál). K tomu příjmači - někde jsem viděl pětikanál od Jetiho, kterej ale místo 5. kanálu měl 6. kanál - tj. stačil i na křidýlka se dvěma servy. Pátej kanál je normálně na zatahovák, takže mlunoletci ho většinou nevyužijou.

Jinak určitě by do MiniMaga stačilo na křidýlka dát i jedno standardní servo a z něj bowdenama rozvést na 2 křidýlka (dělal to tak Martin u červenýho hornoplocha). Pak by ti stačila Zebra.
Ale jestli stejně uvažuješ o pořádným rádiu, tak si ho kup a neřeš to.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 09:53:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak určitě by do MiniMaga stačilo na křidýlka dát i jedno standardní servo a z něj bowdenama rozvést na 2 křidýlka (dělal to tak Martin u červenýho hornoplocha). Pak by ti stačila Zebra.
Ale jestli stejně uvažuješ o pořádným rádiu, tak si ho kup a neřeš to.[/quote]


to by samozřejmě šlo - ale oni tam jsou tak krásně připravený dráhy pro vedení táhel , i díry pro serva, že měnit to by byla škoda - i když tak o tom přemýšlím, stejěn jsou symetrický - tak že asi by to mělo jít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 10:01:37    Předmět: Odpovědět s citátem

No taxi kup to rádio, no. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha-západ, Zlatníky

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 14:51:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je potřeba zapojit dvě serva od křidélek na jeden kanál přijímače, stačí použít Ykabel. Serva ale musí být v křídle umístěna zrcadlově, jinak by křidélka chodila stejně (obě nahoru nebo dolů)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk