Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zákaz kouření na letišti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 05.červen 2013 20:03:38    Předmět: Zákaz kouření na letišti Odpovědět s citátem

Dnes byli dva naši členové kouřící u laviček na modelářské ploše upozorněni, že na letišti platí zákaz kouření. Protože jsme o zákazu neměli ani tušení, kuřáci cigaret a já s fajfkou jsme si dosud užívali neřesti i zde, v přestávkách mezi modelařením. Na ploše nikdy nebyl ani jeden modelářský nedopalek, kuřáci je důsledně hasili a ukládali do odpadkového koše.
Nicméně, předpis je předpis a my jsme na letišti jen hosté.
Takže vás žádám, kolegové závisláci, abyste tuto skutečnost respektovali a když to na vás přijde - vyjděte ven a zakuřte si na cestě. Dnes jsem to poprvé vyzkoušel, jde to. Připadal jsem si sice trochu jako divák za plotem, ale pořád je tu ještě jedna možnost, přestat kouřit Very Happy .
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 05.červen 2013 21:02:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle mě už dostává, pardóóón Laughing Laughing Laughing Samozřejmě budu respektovat.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 06.červen 2013 15:31:42    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Tak tohle mě už dostává, pardóóón Laughing Laughing Laughing Samozřejmě budu respektovat.

Souhlasím s Radkem ....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 06.červen 2013 16:34:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Jel bych tam na podvečer pokusit se nerozbít Minimou (už jsem přesvědčen, že to snad ani není reálné), samotnému se mi ale nechce.Přidáte se někdo ?

Pardon, tenhle příspěvek sem nepatří, troch jsem se netrefil Embarassed .
_________________________________________
MichalH


Naposledy upravil MichalH dne Čt 06.červen 2013 20:47:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobr



Založen: 21 červenec 2009
Příspěvky: 225
Bydliště: mentálně na Lužinách

PříspěvekZaslal: Čt 06.červen 2013 20:09:09    Předmět: Odpovědět s citátem

To je škoda,v tomhle pohledu jsou mi kuřáci sympatičtí.V létě nejdou na člověka komáři když je nablízku kuřák Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: So 08.červen 2013 10:54:18    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, zrušení cigaret na letišti mi ani nevadí ..... ale Michalova fajfka mi bude chybět...

Stejně mi to připadá trochu přitažený za vlasy
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk