Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spíš zajímavost než novinka - pětiminutový epoxid

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 21.červen 2009 22:00:32    Předmět: Spíš zajímavost než novinka - pětiminutový epoxid Odpovědět s citátem

Vždyť lepit je tak snadné......
Pilot místo řízení sledoval dráhu svržené bomby a letadlo, místo, aby si bez řídících zásahů namířilo svobodně do oblak, si vybralo nemilosrdnou zem.
Navíc, ani jeden z vybraných cílů nebyl bombou zasažen. Všichni, bylo jich asi pět, po náletu a katastrofě spokojeně nasedli do aut a jeli na večeři.( Musím přiznat, že utrousili pár účastných slovíček, jako: teď už to má stodesítka definitivně za sebou a pod.).
A hned druhý den přišel ten pravý čas pro pětiminutový epoxid ( chvála výrobcům a vynálezci).

Použité nástroje : ruce, epoxid, placička a špejle na míchání, kamuflážní barvy ( poučen historickým vývojem si je schovávám), štětec
Náhradní díly: levá vrtule, kus struny 0,8mm

ČAS T


ČAS T+30 minut


ČAS T+120 minut


A už to zase lítá, dnes jsem to zalétl. Zdá se, že si stodesítka ani nevšimla, že byla určitou dobu ve stavu klinické smrti.
A kdo za to může? No, přece PĚTIMINUTOVÝ EPOXID.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 21.červen 2009 22:38:00    Předmět: Odpovědět s citátem

A co pilot v letadle..chudák.. Tomu asi epoxid nepomůže.. Crying or Very sad
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 21.červen 2009 23:49:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, zlatý ručičky...a já bych se bejval skoro vsadil, že už to nerozchodí... Very Happy
Přístě až zas budu letadlo z letiště odnášet v igelitce, tak nepůjdu k popelnici ale k tobě Laughing
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Po 22.červen 2009 23:11:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Štěpáne, já jsem Michala prokoukl už dřív, taky tam chodím!!! Very Happy
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 22.červen 2009 23:22:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, přiznej se: ty určitě rád a často skládáš puzzle! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 23.červen 2009 00:08:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobře, chtěl jsem si zkusit jednou postavit letadlo ze stavebnice. A protože letadla nekupuji, ale stavím, udělal jsem si z jednoho staršího modelu stavebnici taky sám. Janku, prokoukl jsi mne!!!! Sad
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 23.červen 2009 21:41:30    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasná fotomontáž Shocked - to přeci není možný Rolling Eyes

Mám z toho frustrace Crying or Very sad jakej jsem slimák ...
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Pá 09.srpen 2013 12:09:43    Předmět: Odpovědět s citátem

StepanS napsal:
Michale, zlatý ručičky...a já bych se bejval skoro vsadil, že už to nerozchodí... Very Happy
Přístě až zas budu letadlo z letiště odnášet v igelitce, tak nepůjdu k popelnici ale k tobě Laughing
Koukam že máš Zlina od Šad model.Ted mi přišel taky,tak jsem se chtěl zeptat jako vrtuli by jsi mi doporučil.Budu tam dávat motor Turnigy 1400kv.Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk