Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hobby King - reklamace, zkušenosti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
_Mirek_



Založen: 28 březen 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: Čt 14.duben 2011 01:13:32    Předmět: Hobby King - reklamace, zkušenosti Odpovědět s citátem

Jaké máte zkušenosti s reklamacemi u Hobby King? Koupil jsem si 4 Li-Pol Turnigy. Jeden byl vadný. Odříznul jsem kdycí fólii u konektorů a zjistil, že plíšek jednoho článku nebyl vůbec připájený. Byl ledabyle zahnutý pod plošňák. Oprava na 10 minut a už funguje. Před tím jsem měl jiný aku pack a tam na mě zase jeden drát vypadnul. Číňan ho nepřipájel. Tole byly ptákoviny, ale jak reklamovat dražší věc?

díky

Mirek
_________________________________________
Old school - electro 1300mm | Spektrum DX7 čeká na výměnu lineárního regulátoru za spínaný (tunning) | 4xTurnigy 2200mAh 3S 25C
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Čt 14.duben 2011 10:06:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem úspěšně vyreklamoval regl. Turnigy Plush 40A, píšu o tom tady, úplně poslední příspěvek v Zajímavosti novinky / Hobbycity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 14.duben 2011 22:10:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Já reklamoval a nešlo to. Neposlali mi regulátor a bohužel mi to neuznali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Pá 15.duben 2011 00:00:20    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Já reklamoval a nešlo to. Neposlali mi regulátor a bohužel mi to neuznali.


Oni ti nepošlou nový zboží, ale dostaneš ty bonus dolary na svůj účet u HK v hodnotě tý reklamovaný věci, takže i když ti to uznaj, tak na poště, když to koupíš znovu, zase něco proděláš. A DPH teď od dubna vlastně taky budeš platiti 2x. Takže se to reklamovat asi už moc nebude vyplácet, alespoň u těch levných věcí, si myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 15.duben 2011 15:53:54    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to chápu jak to funguje, v tom není problém. Ale mě jí neuznali to je ta věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Pá 15.duben 2011 17:23:15    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
ja to chápu jak to funguje, v tom není problém. Ale mě jí neuznali to je ta věc.


Já jsem měl regl, kterej ani nepípnul, hned od začátku, nešel ani BEC natož silové obvody. Takhle ksem to popsal a poslal jím to zpět. Po poměrně dlouhé době mi bez jakékoliv zprávy naběhly ty bonus dolary. Tobě tedy vůbec neposlali ten regl? Poslali ti nějáký vyjádření?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 13.únor 2013 14:05:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem obdržel po dlouhé době balíček z Kongu, jen znovu upozorňuji na to, že DPH se doplácí, pokud hodnota přesáhne částku 22 EUR v den proclení, nikoliv v den nákupu. Já to přešvihl díky mé hlouposti o 1,5 dolaru a zaplatil jsem DPH + 180 polatek poště. Zkuste býti chytřejší Smile
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 14.únor 2013 00:18:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty mě lekáš Shocked
Mám -také po delší době- balíček na cestě a jelikož mi zatím vždycky dorazil rovnou, bez ohledu na cenu, přestal jsem to úplně hlídat. Tak jsem tedy zvědav.. .. ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 15.únor 2013 23:00:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak balíček dorazil bez celnice, ale pošta se vyznamenala!

Na krabičce adresa (správná!) tučným písmem velkým jako kráva, ovšem pošťačka to doručila o 6 vchodů vedle Shocked Asi taky kráva Exclamation
Je to stejná ulice, ale podobnost čísla ani jména není vůbec žádná, pouze že ten člověk je také modelář a chodí mu občas zásilky z HK. Naštěstí jsou modeláři pořád vesměs féroví lidi, tak mi to přinesl až domů Wink

Doporučuji pochybnému ústavu zvanému Česká pošta propustit alespoň negramotné zaměstnance Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Po 05.srpen 2013 17:26:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Tak jsem obdržel po dlouhé době balíček z Kongu, jen znovu upozorňuji na to, že DPH se doplácí, pokud hodnota přesáhne částku 22 EUR v den proclení, nikoliv v den nákupu. Já to přešvihl díky mé hlouposti o 1,5 dolaru a zaplatil jsem DPH + 180 polatek poště. Zkuste býti chytřejší Smile
Ted se mi tohle stalo poprvý,dostal jsem od pošty dopis jestli chci být zastupován v celnim řízení.Tak sem vyplnil dotazník,odeslal aco se ted bude dít? Díky etr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 05.srpen 2013 18:52:34    Předmět: Odpovědět s citátem

hipa napsal:
. . . . . . . Ted se mi tohle stalo poprvý,dostal jsem od pošty dopis jestli chci být zastupován v celnim řízení.Tak sem vyplnil dotazník,odeslal aco se ted bude dít? Díky etr


Tak to si asi první, kdo se nechává zastupovat. Tvoje zkušenosti budou zajímat skoro každého. Svěř se. Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Po 05.srpen 2013 19:14:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
hipa napsal:
. . . . . . . Ted se mi tohle stalo poprvý,dostal jsem od pošty dopis jestli chci být zastupován v celnim řízení.Tak sem vyplnil dotazník,odeslal aco se ted bude dít? Díky etr


Tak to si asi první, kdo se nechává zastupovat. Tvoje zkušenosti budou zajímat skoro každého. Svěř se. Very Happy
Zdá se že jsem udělal chybu Evil or Very Mad Co tedy příště,mužeš poradit? Samozřejmě příběh dodám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 05.srpen 2013 20:08:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem si to vzdycky radsi zaridil sam. Ono to i neco stoji, ze to ta cp odbavi, ne??..
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Po 05.srpen 2013 22:48:14    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Taky jsem si to vzdycky radsi zaridil sam. Ono to i neco stoji, ze to ta cp odbavi, ne??..
asi jo,ja to zažívam poprvý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 06.srpen 2013 18:18:22    Předmět: Odpovědět s citátem

No já byl v Košířích na celní poštovně 2x. Poprvé to bylo takovéto " O kohoutkovi a slepičce" Evil or Very Mad . Pendloval sem mezi poštou a celnicí.
Po druhé jsem byl ani ne za 15 minut i s balíčkem v autě. Sám sem tomu nechtěl věřit. Myslím, že zastupování poštou v celním řízení je 180Kč. Rozuměj navíc. Ale zase buděš mít tu výhodu, že si budeš moct vystát frontu na balíkách na tvý doručovací poště Laughing .
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Út 06.srpen 2013 18:45:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
No já byl v Košířích na celní poštovně 2x. Poprvé to bylo takovéto " O kohoutkovi a slepičce" Evil or Very Mad . Pendloval sem mezi poštou a celnicí.
Po druhé jsem byl ani ne za 15 minut i s balíčkem v autě. Sám sem tomu nechtěl věřit. Myslím, že zastupování poštou v celním řízení je 180Kč. Rozuměj navíc. Ale zase buděš mít tu výhodu, že si budeš moct vystát frontu na balíkách na tvý doručovací poště Laughing .
Joa co chtěli za doklady,já se lek toho co po mě budou chtít.Např. doklad o zaplacení,to nemám,platil sem samozřejmě internetem přes PayPal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 06.srpen 2013 19:58:01    Předmět: Odpovědět s citátem

hipa napsal:
Kaiser napsal:
No já byl v Košířích na celní poštovně 2x. Poprvé to bylo takovéto " O kohoutkovi a slepičce" Evil or Very Mad . Pendloval sem mezi poštou a celnicí.
Po druhé jsem byl ani ne za 15 minut i s balíčkem v autě. Sám sem tomu nechtěl věřit. Myslím, že zastupování poštou v celním řízení je 180Kč. Rozuměj navíc. Ale zase buděš mít tu výhodu, že si budeš moct vystát frontu na balíkách na tvý doručovací poště Laughing .
Joa co chtěli za doklady,já se lek toho co po mě budou chtít.Např. doklad o zaplacení,to nemám,platil sem samozřejmě internetem přes PayPal
No, po me chteli doklad o zaplaceni, staci jim i paypal, takze jsem doma normalne vytisknul platbu z paypalu + stranku z ebaye, aby vedeli, co to je a ze to fakt tak stoji... Rolling Eyes
Kdyz se nechas zastupovat, tak si myslim, ze to stejne po tobe budou chtit.. nevim, myslim.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Út 06.srpen 2013 20:08:59    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
hipa napsal:
Kaiser napsal:
No já byl v Košířích na celní poštovně 2x. Poprvé to bylo takovéto " O kohoutkovi a slepičce" Evil or Very Mad . Pendloval sem mezi poštou a celnicí.
Po druhé jsem byl ani ne za 15 minut i s balíčkem v autě. Sám sem tomu nechtěl věřit. Myslím, že zastupování poštou v celním řízení je 180Kč. Rozuměj navíc. Ale zase buděš mít tu výhodu, že si budeš moct vystát frontu na balíkách na tvý doručovací poště Laughing .
Joa co chtěli za doklady,já se lek toho co po mě budou chtít.Např. doklad o zaplacení,to nemám,platil sem samozřejmě internetem přes PayPal
No, po me chteli doklad o zaplaceni, staci jim i paypal, takze jsem doma normalne vytisknul platbu z paypalu + stranku z ebaye, aby vedeli, co to je a ze to fakt tak stoji... Rolling Eyes
Kdyz se nechas zastupovat, tak si myslim, ze to stejne po tobe budou chtit.. nevim, myslim.
No jo , tak to sem si asi moc nepomohl Evil or Very Mad Uvidíme......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 07.srpen 2013 19:00:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Po zaplacení HK dostaneš fakturu (v el. podobě). Tu po mě chtěli na celnici. Stačila jim.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: St 07.srpen 2013 19:10:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Po zaplacení HK dostaneš fakturu (v el. podobě). Tu po mě chtěli na celnici. Stačila jim.
To jsem netušil Evil or Very Mad Tak příště,musim to zastoupení zruši,protože to platí tři roky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: So 10.srpen 2013 14:11:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to v pátek vyzvedl na naší poště.Trvalo to tedy asi týden.Stálo to o 180kč víc.Ovšem když vemu v uvahu,že bych tam musel jet autem (cca30km tam a zpět) a vzít si v práci volno,tak myslim že to je v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk