Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koš a jeho obsah

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 15.říjen 2013 10:09:48    Předmět: Koš a jeho obsah Odpovědět s citátem

Vážení modeláři, žádám Vás, aby jste do našeho odpadkového koše na letišti vhazovali jen drobné odpadky, nikoliv zbytky letadel, lahve od všeho možného, nezmačkané PETky a další objemnější odpad.

Při následném vyvážení pytlů s odpadem to komplikuje manipulaci, pytel se trhá a není příjemné se v tom humusu hrabat.

Děkuji.

PS případné hloupé komentáře si prosím ušetřete.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 15.říjen 2013 12:38:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji LáďoviZv, že po dohodě iniciativně a obětavě zlikvidoval ( po několikáté) obsah odpadkového koše. Asi je, jak upozorňuje Ivan, opravdu neprozíravé a krátkozraké plnit koš ( o který nikdo nejeví následně zájem) třeba objemným modelářským odpadem. ( Předpokládám, že to nebude považováno za hloupý komentář Very Happy ).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 15.říjen 2013 22:52:05    Předmět: Odpovědět s citátem

A kam mám likvidovat ty rozbitý Vedlyby? Rolling Eyes
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 16.říjen 2013 09:48:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozbitá Vedlyba je typický tříděný odpad!
Elektronika do sběrného boxu, uhlík do nebezpečných odpadů, kov (jestli tam nějaký je Shocked ) do sběrny, dřevo a balsu ekologicky spálit a zbytek nasypat do barevných plastů Laughing

Ivan má pravdu, prostě to človek sebere do igelitky a vyhodi doma, jinak bude ten koš pořád plný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 16.říjen 2013 11:23:45    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
A kam mám likvidovat ty rozbitý Vedlyby? Rolling Eyes

A je to tady:-).... Myslím tím ten "chytrý" komentář Laughing
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 16.říjen 2013 15:24:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
radekc napsal:
A kam mám likvidovat ty rozbitý Vedlyby? Rolling Eyes

A je to tady:-).... Myslím tím ten "chytrý" komentář Laughing


Ivane, divíš se ? Vždyť jsi k tomu přímo vyzval. Lítat se nedá, počasí pod psa, aspoň stránky žijí. Modeláři jsou veselí chlapci. Nicméně zústává faktem, že jediný Láďa se o koš postaral a skromně mlčí. Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 16.říjen 2013 16:59:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Láďa se převtělil z modeláře (lítače) na vyvažeče, teoretika. Možná, že už ani na net netrefí ... Very Happy Nebo spíš zapoměl heslo? ... Kdo ví....

Láďa se o koš postaral, ale pravdou je, že jsem ho k tomu dokopal ... a těch keců, co jsem vyslyšel.... Laughing
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk