Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Model a Aero Gala

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 21.červen 2014 19:20:59    Předmět: Model a Aero Gala Odpovědět s citátem

Vyvezl jsem manželku na výlet a byli jsme se dnes podívat na festivalu stavitelů létajících aparátů v Nesvačilech. Dorazili jsme okolo jedenácté, studený čerstvý vítr a zima. Překvapila mě poměrně malá účast modelářů i diváků, zřejmě za to mohlo počasí. Manželka se mnou trpělivě obešla modely na stojánkách i pár prodejních stánků. Viděli jsme taky pár amatérsky postavených ultralajtů, od modelů se lišily jen velikostí. Většina modelů byla dokonale a s láskou postavených, bylo se na co dívat. Jen jich mohlo být víc. Lítat jsme viděli jen jeden, snad se lítání rozjelo po obědě, ale toho jsme se kvůli nedostatečnému oblečení nedočkali. Ceny běžného modelářského sortimentu ve stánkách mě - no, řekněme, nezaujaly. I tak to byl hezký výlet, atmosféra na letišti je nádherná. Pořadatelům přeji, aby příští akce ( pokud bude) byla mohutnější.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 21.červen 2014 20:21:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Já byl kousek od Vás, připravoval sem plochu pro bazén a zalejval sem políčko. Jak jsem ti psal, lidí mám za celej tejden nad hlavu, tak si rád odpočinu Wink
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hipa



Založen: 09 červen 2013
Příspěvky: 171
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Ne 22.červen 2014 10:30:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak my jsme byli s Petrou taky na výletě.Zima nám byla taky,ale viděli jsme lítat skoro všechny modely.Ovšem díky mojí hlavě Vám nepovim jaké,jelikož jsem to zapoměl Rolling Eyes Přítelkyně byla ale spokojená,nebot jsem jí koupil buřta ve stánku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk