Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nová brána na letišti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 18.červenec 2014 19:42:03    Předmět: Nová brána na letišti Odpovědět s citátem

Ode dneška je nainstalovaná na letišti nová brána - a co víc, s novým zámkem. Od ochranky dostanu zítra dopoledne půjčený nový klíč, v pondělí jich nechám pár udělat. O distribuci nových klíčů pro členy bude výbor o.s. zde informovat. Zatím pouští členy na letiště ochranka na požádání.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 19.červenec 2014 06:43:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejen na fronte se meni situace kazdym okamzikem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 21.červenec 2014 12:25:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyrobené nové klíče mám já. Výbor zatím nerozhodl o distribuci. První si ho u mne vyzvedl pokladník Rolling Eyes .
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 21.červenec 2014 15:51:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak moudře konstatoval Janek. Situace se mění každým okamžikem. Dnes dopoledne jsem nechal na Novodvorské za tisícovku udělat dvacet nových klíčů. Protože jsem slíbil, že v pondělí zapůjčený klíč vrátíme, jel jsem na Točnou tak učinit. Klíč jsem vrátil panu ochrankovi a potkal jsem tam pana Nikolu Lukačoviče a Stepana. Nová brána se bude demontovat a reklamovat, je nějaká zfušovaná. Poprosil jsem oba pány, jestli by nebylo možné zachovat v případné další bráně alespoň tuto novou vložku. Pánové byli velmi vstřícní a řekli, že se budou snažit. Takže - nové klíče zatím rozdávat nebudeme, na letiště nás bude pouštět ochranka. Pro jistotu původní klíče nevyhazujte.
Chyba je na mé straně, neměl jsem nové klíče nechat dělat tak rychle, iniciativa je trestná.
Prosím nekomentovat, prostě modelářský život.....
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 13.srpen 2014 12:20:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Nová bráne už je osazená. Klíče ( osobně jsem všechny vyzkoušel) jsou u mne. Budu je vozit v autě na letiště, nebo si je u mě doma mohou členové vyzvednout.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk