Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Den letiště letňany 2013, 2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 06.září 2014 20:07:57    Předmět: Odpovědět s citátem

V sedm doma jak na koni. Krásné počasí, spousta atrakcí, příjemná společnost, pěkné polítání. Úspěšné setřesení mého dvoumotorového Poteze ( bez poškození) ze stromu. Navíc jsme si užili s velkými eroplány jako nikdy v životě. Ráno doprava makety Me - 109 ( tedy, jen torzo, předek až za kabinu) na vozíčku přes letiště, dále přetlačení bejbiny přes letiště - ocas na rameni - byli jsme na to s PetremP dva, ostatní tlačili. Večer nakládání havarovaného fockewulfa stodevadesátky na náklaďáki. Byla to velikostí sice jen asi osmdesátiprocentní replika, ale uražený předek s motorem a trup s demontovanými křídly ( po přistání mu sklapl podvozek), vše těžké jako kráva. A nakonec strkání spitfira v životní velikosti přes letiště k hangáru, opět pěkný macek. Den plný leteckých zážitků Very Happy .
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 06.září 2014 20:19:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, musela to být paráda Wink

Měl jsem odpo pauzu na konečné Letňany a těsně před třetí hodinou vylezl nahoru. Krásné počasí, davy lidí, došel jsem akorát k letištnímu plotu, 20 minut pokoukal a zase musel zpátky do díry, ale i za tu chvilku jsem viděl ve vzduchu 2 vrtulníky, Cessnu, Sokola, Avii B-534 (UL replika), PO-2 Kukuruznik originál (úžasný stroj!), dvojvlek Krajánka a Kmotra (?, asi, mělo to dost širokou kabinu) za Brigoušem, kdesi vzadu byly vidět i poletující modely Laughing Cestou zpátky k Metru mi nad hlavou krouhal utažené zatáčky Trener tak ve 40 metrech Very Happy

Těším se aspoň na fotky a doufám, že příští rok mi to do Letňan vyjde Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 06.září 2014 21:06:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zatim fotky odemne: http://www.modelari-tocna.cz/index.php?page=zari-2014
Video se uploaduje, jde to pomalu.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 06.září 2014 22:16:28    Předmět: Odpovědět s citátem


_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk