Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Astra - pozitivní zkušenost

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 05.březen 2015 13:46:30    Předmět: Astra - pozitivní zkušenost Odpovědět s citátem

Zlomila se mi osička rolovače na DX Spektru 6i. Už jsem hledal, kolik stojí nový vysílač ( moje Spektrum už má taky nějaká ta léta), pak mě napadlo zavolat p. Hnízdila (RCservis), ktarý mi ochotně poradil, abych si součástku objednal u Astry ( dovozce). 3.3. v 16.55 (pět minut před koncem jejich pracovní doby) jsem rolovač telefonicky objednal a 5.3. v 10.45 jsem ho měl na dobírku doma i s přepínačem a tišťákem za 340Kč včetně dopravy. Výrobce součástku trochu upravil, zřejmě po zkušenostech zesílil osičku, takže bylo třeba při montáži trochu řezákem zvětšit vodící zářez pro uložení v šasi vysílače. Nicméně vysílač opět chodí - díky seróznímu přístupu firmy Astra v neuvěřitelně krátké době.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk