Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čarodějnice 30.4.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 28.duben 2016 13:53:58    Předmět: Čarodějnice 30.4. Odpovědět s citátem

Dobrovolníci - pořadatelé, kteří se přihlásili na schůzi - sraz je před 18. hodinou na letišti. Žluté vestičky s sebou.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 30.duben 2016 23:37:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji pánům Jozefovi, PetroviP, Černochovi, Jardovi Slepičkovi, Frantovi Novákovi, Milanu Dlouhému, Frantovi Kohoutovi, kamarádu Vaškovi Švábovi, kteří spolu se mnou hájili čest nsšeho spolku od osmnácti do dvaadvaceti hodin jako pořadatelé na akci pálení čarodějnic na letišti ( doufám, že jsem na nikoho nezapomněl). Akce proběhla v klidu, pár stovek návštěvníků se chovalo kultivovaně, bylo to pěkné. Tedy, až na tu příšernou frontu u stánku ns pivo ( díky tomu se tam vlastně nemohl nikdo ani opít, výčepní byl děsivě nevýkonný). Předvedla se taky Elektra v letu. Smile
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 26.duben 2017 22:28:49    Předmět: Odpovědět s citátem

I letos pořádá pan majitel 30.dubna 2017 pálení čarodějnic. Modeláři z Točné byli požádáni o pořadatelskou službu na akci. Oproti loňsku je akce časově náročnější - začíná ve dvanáct hodin v poledne a končí o půlnoci. Modeláři, kteří se na výroční schůzi přihlásili, se postupně na letišti vystřídají tak, aby tam bylo stále aspoň pět pořadatelů.

V sobotu 29. 4. proběhne na letišti cyklistický závod mládeže, takže nebude možné létat na modelářské ploše. Předpokládám, že se modelářská plocha bude pro závod připravovat už v pátek.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 01.květen 2017 15:06:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Čarodějnice byla řádně upálena, celá akce proběhla v klidu a pohodě, na čemž měli lví podíl pořadatelé ( už jenom svou důstojnou přítomností) z řad modelářského spolku Jozef, LáďaZv, F. Novák,Petr Štrouf,Kaiser,Honza Kvarda,Marýs,PetrP,Janek,Jarda Slep., F.Kohout, Milan Dlouhý, MilanU,Petr Hrubeš,MichalH, kteří se po dobu akce vystřídali. Diváků byla proti loňsku asi polovina, Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eryx



Založen: 01 červenec 2013
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha - Modřany

PříspěvekZaslal: Út 02.květen 2017 08:03:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem se na Čarodějnicích s žádným modelářem nepotkal, ale byl jsem tam přesně tak, jak jsem slíbil. Přijel jsem asi ve 21:50. Z přiloženého odkazu si můžete stáhnout fotky a video hašení čarodějnického ohně. Soubor je přístupný ke stažení do 16.5.2017.
http://www.uschovna.cz/zasilka/LIW9V38AMYZ62ADJ-FE4
_________________________________________
větroň Sky Climber (A200) - rozpětí 2008 mm
hornoplošník Cessna 182 Sky Trainer - rozpětí 1400 mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 02.květen 2017 16:09:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, přesně v té době, někdy po desáté jsme pořadatelskou službu rozpustili. vrátili na věž zapůjčené visačky na krk, hudba skončila a přestala hrát, zbývajících cca 20 účastníků se hřálo u dohořívajícího ohniště, které se přítomní hasiči chystali uhasit.Zásluhy máš samozřejmě stejné jako ostatní. jen akce skončila dřív, než se čekalo. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eryx



Založen: 01 červenec 2013
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha - Modřany

PříspěvekZaslal: Út 02.květen 2017 16:53:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice nevím jaká byla čarodějnická akce, ale tu požárnickou jsem si docela užil. Very Happy
_________________________________________
větroň Sky Climber (A200) - rozpětí 2008 mm
hornoplošník Cessna 182 Sky Trainer - rozpětí 1400 mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 03.květen 2017 17:30:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, všichni jsme se už tak těšili domů, že si nikdo nevzpomněl, že ty se tam na desátou chystáš. Asi jsme ti měli zavolat, že to končí dřív, ale opravdu si nikdo nevzpomněl.Ale jestli jsi si aspoň užil to hašení, třeba nám to promineš. Embarassed
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eryx



Založen: 01 červenec 2013
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha - Modřany

PříspěvekZaslal: St 03.květen 2017 17:58:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, vůbec se mi nemusí nikdo omlouvat. Jen jsem chtěl poslat pár fotek z hašení ohně, které jste už neviděli a které jsem si já opravdu užil. Smile
_________________________________________
větroň Sky Climber (A200) - rozpětí 2008 mm
hornoplošník Cessna 182 Sky Trainer - rozpětí 1400 mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 03.květen 2017 19:10:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to konečně prohlédl, nádhera. Skoro jsem pochopil, co ty dobrovolné hasiče na té činnosti baví.Odborně se tomu asi říká hasební zásah ? Jako alibi ti to ale moc neposlouží. Na fotkách, ani na videu nejsi a nikdo tě tam neviděl. Very Happy Ale vlastně díky tobě pořadatelská služba fungovala do úplného konce.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk