Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Den letiště Letňany 2017

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 04.srpen 2017 13:19:51    Předmět: Den letiště Letňany 2017 Odpovědět s citátem

Šéf modelářů z letiště Letňany Aleš Komárek nás zve k účasti na dni letiště Letňany 9. září 2017. Vítány jsou modely věch kategorií a velikostí, včetně spalováků. Na letišti se prý změnilo vedení, modeláři nebudou pouhým doplnňkem, ale budou mít vyhrazené programové bloky, na přání i komentované rozhlasem. Dokonce Aleš mluvil i nějakých poukázkách na stravu pro účastníky. Kdo tam byl, ví, že se nám to vždycky líbilo, bylo tam i něco k vidění. Počet zájemců jsem slíbil nahlásit do 15. srpna - dejte vědět. Sraz u zadní brány jako vždy, autem až na plochu.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 04.srpen 2017 17:21:05    Předmět: Odpovědět s citátem

To je divný, já mám volný víkend. Tak pokud se něco nepokazí . . . bych si nějakou tu stravenku vylítal . . .
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 07.září 2017 15:17:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Každou chvíli mi Aleš Komárek upřesní kudy v sobotu na letiště - vjezd. Sejdeme se ta m v okolo deváté. Pravděpodobně se pojede na letiště přes parkoviště výstaviště, jako minule.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 07.září 2017 20:23:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové - členové, kteří jste se přihlásili k účasti - vjezd je z parkoviště PVA, po kraji letiště až k modelářskému prostoru. Přes ochranku by se mělo prý projet do devíti hodin.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 08.září 2017 19:24:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední změna. Vjezd na letiště je hlavní branou, potom přes letiště po levém okraji k modelářskému prostoru.K bráně se jede ulicí Mladoboleslavskou, odbočit do ulice Hůlkovy, která vede k bráně.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 09.září 2017 16:06:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zprávy, že v Letňanech vše probíhá podle plánu. Já jsem si nakonec vybral na poslední chvíli jinou zábavu. Ve tři ráno jsem si vzal prášek a těšil se, až někde otevřou zubařskou pohotovost. V Thomayerově nemocnici mi do týden starého kráteru po vytržené sedmičce nacpali drén, což trochu pomohlo. Dobrá rada - kdo čekáte, že zuby přestanou bolet dobrovolně a samy - nepřestanou. Ani mi to lítání nechybělo, stačilo, že už mě to tolik nebolí. Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jozef



Založen: 09 únor 2010
Příspěvky: 237
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: So 09.září 2017 21:16:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si za indisponovaného Michala něco napsat o Letňanech. Vše bylo velmi velmi dobře zorganizováno. Modeláři byli těsně vedle stojánky letadel zařazených do programu a byli poctěni zahajovacím vystoupením. Z Točné předvedli své modely PetrP, Franta Kohout, Kaiser a Jozef. Během dne se létalo v "oknech" programu a návštěvníci byli informováni o zajímavostech okolo modelů přímo předsedou letňanských modelářů Alešem. Myslím, že celý Den letiště Letňany se vydařil a vystoupení všech modelářů bylo zdařilým číslem dne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 10.září 2017 19:25:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš Komárek mi poslal SMS, kde děkuje modelářům z Točné, kteří se zúčastnili Dne letiště Letňany.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 11.září 2017 16:13:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Několik filmečků pro dokreslení sobotní atmosféry:

https://youtu.be/uO6XC7qzzD8

https://youtu.be/CCFfGS-vO6g

https://youtu.be/FES0xW5gbvs
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk