Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rád bych se naučil létat

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirka525



Založen: 17 říjen 2017
Příspěvky: 4
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: St 25.říjen 2017 21:05:25    Předmět: Rád bych se naučil létat Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem úplný začátečník a rád bych se naučil létat. Nezalétl by mě někdo letadlo a neudělal takovou startovací nalévárnu? Zatím mám zkušenosti pouze z leteckého simulátoru.
Díky Jirka
_________________________________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 26.říjen 2017 00:15:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Jirko. Sleduj rubriku "Kdo kdy bude". Tam se dozvíš, kdy bude někdo na letišti. Pomůže ti rád kdokoli z nás. Jen je to odvislé od počasí.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka525



Založen: 17 říjen 2017
Příspěvky: 4
Bydliště: Psáry

PříspěvekZaslal: Čt 26.říjen 2017 09:48:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověď. Rubriku sleduji, myslel jsem kdyby vyrazil na letiště někdo, kdo normálně neanoncuje svoje aktivity.
_________________________________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk