Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc listopad 2019

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 05.listopad 2019 14:07:23    Předmět: Měsíc listopad 2019 Odpovědět s citátem

Koukám, že těžiště mojí modelářské činnosti se pomalu přesouvá k zakládání nových měsíců.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 07.listopad 2019 16:27:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm.. a koukám, že po dnešku to tak i zůstane Sad

Vyrazil jsem zas jednou provětrat aspoň vrtulníky a bylo z toho h..ouby, ptž jsem se na letiště ani nedostal.
Probíhalo tam totiž natáčení Modrého kódu, nějaký kašpárek ve vestě a s vysílačkou nás (mě a pár cyklistů) zastavil v zatáčce u lesa ještě před hřištěm.
Prý je to "na pár minut".. no, byla doba, kdy jsem se bavil (a mírně přivydělával) jako komparzista v různých filmech a hraných dokumentech, takže o tom, že filmaři můžou téměř všechno a co je filmařských pár minut, mám svoji vlastní představu. Tož jsem to otočil hned, nechal auto na asfaltce u tunelu a přes hodinu jsme lítali - ne s RC, ale s psiskem po polích a v lese pod Čihadlem. Což taky nebylo špatné Wink
Když jsme se vraceli k autu, u letiště se ještě střílelo, asi točili nějakou scénu ze života Laughing Laughing

Takže mně odpoledne nezkazili, ale o těch cyklistech, pěšácích a zájemcích jít na dětské hřiště bych si to tvrdit netroufnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk