Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Registrace modelářů od 1.7. 2020

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser

PříspěvekZaslal: Ne 15.březen 2020 22:07:35    Předmět: Registrace modelářů od 1.7. 2020 Odpovědět s citátem

Ofotil jsem článek z RCModeláře o tom, jak to asi bude s registrací po 1.7.2020. Snad se na mě V.J. nebude zlobit.
[img] https://kaiser-r.rajce.idnes.cz/Muj#Registr1.jpg [/img]
[img] https://kaiser-r.rajce.idnes.cz/Muj#Registr2.jpg [/img]

Ve finále se stejně nic moc nedozvíte. Sice je naznačeno, že se neorganizovaný modelář bude muset registrovat a dokonce dělat nějakou zkoušku (asi jestli umí lítat), ale kdo ho bude registrovat, jestli bude muset registrovat i každý model který má, kde se to celé bude konat, kdy, jak a kolik to bude stát se z článku nedozvíte.
Takže zatím NIC.
Jediné, co z článku vyplívá je, že registrované kluby v modelářském svazu, resp. jejich členové, budou asi tak nějak "anblock" registrováni automaticky. Zřejmě podle Motta: všichni jsme si rovni, ale někteří jsme si rovnější.
Nebo aspoň tak sem to z článku pochopil já.
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek

PříspěvekZaslal: Ne 26.duben 2020 11:54:56    Předmět: Re: Registrace modelářů od 1.7. 2020 Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Ofotil jsem článek z RCModeláře o tom, jak to asi bude s registrací po 1.7.2020. Snad se na mě V.J. nebude zlobit..

No, za copyright snad ne, vlastně tady šíříš potřebnou osvětu, ale za ten zkomolený název nevím, nevím Laughing
Ten plátek (který jsem před pár lety přestal kupovat) se správně jmenuje RC Revue!

Jinak k tématu článku - taky by mě zajímalo, jak to vlastně s tou unijní buzerací bude, ale jelikož zatím nemají jasno ani odpovědné státní orgány, nezbývá než počkat, s čím se, na poslední chvíli jak je zvykem, vytasí.
Pokud půjde jen o nějaký online formulář, nemám s tím problém Wink

Trochu problém mám s tím, že to zase spadne na hlavu normálním, znalým a v drtivé většině ukázněným modelářům, zatím co ti "takymodeláři", kvůli kterým se začalo po nějaké regulaci volat, si budou dál prohánět svoje čínské hračky kde je napadne a o nějaké registraci (a hlavně o nějakých pravidlech) nebudou mít ani šajna. Nebo, pokud budou, bude jim obojí srdečně u konečníku Evil or Very Mad

Např. včera jsem jezdil kolem TC a někdo tam proháněl éro na poli vedle vjezdu do tunelu, v podstatě přímo před letištěm a jen mírně mimo osu dráhy. Co k tomu dodat.
Kaiser

PříspěvekZaslal: Ne 26.duben 2020 12:39:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Janku. Máš pravdu. Trochu jsem název zkomolil. Není to RCModelář, ale 2. číslo ročníku 2020 časopisu RC Modely. Tímto se redakci i čtoucím toto vlákno omlouvám. Embarassed
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Janek

PříspěvekZaslal: Ne 26.duben 2020 23:02:34    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já na té stránce vidím vlevo dole "RCR 3/2020" Wink

Ale nechci být hnidopich, konec konců jde hlavně o obsah toho článku a o to, že bychom se tím měli (chtě nechtě) zabývat.
Tak doufám, že až budou k dispopzici nějaké konkrétní informace, objeví se tu.
Kaiser

PříspěvekZaslal: Út 28.duben 2020 19:19:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm. No vidíš. Toho sem si nevšim. Nevím co to znamená, ale těžko by RCM 2/20 převzaly článek z RCR 3/20.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: