Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cukání serva

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka



Založen: 23 listopad 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha - Hloubětín

PříspěvekZaslal: Út 15.leden 2008 09:54:21    Předmět: cukání serva Odpovědět s citátem

Ahoj,
koupil jsem včera 2 nová mikroserva a jedno z nich ve střední poloze trochu "cuká". Ne že by přímo kmitalo, spíš tak vrčí. Nevěděl by někdo, čím by to mohlo být, případně co s tím?

Jinak sháním pro házedlo nějaký přijímač na 35MHz, FM, s jednoduchým směšováním, teoreticky by stačil i dvoukanál, ideální by byl třeba HSF-04(05). Nechce se mi teď kupovat nový; mám inzerát na www.modelbazar.cz, tak pokud by se někomu válel doma nepotřebný, tak bychom se mohli domluvit.

Už se těším na zálet spalováku!

JK
_________________________________________
Elektro Piper BL2805 2xLiPol
RC házedlo 2kanál
Excel 2000 ASP 7,5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 15.leden 2008 22:51:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Stav se v SCZ v Uhříněvsi. Mají lecos ve slevě.
Včera tam měli i takovýhle obyčejný příjmače za pár stovek
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka



Založen: 23 listopad 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha - Hloubětín

PříspěvekZaslal: St 16.leden 2008 14:21:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Také jsem tam v pondělí byl, skoro se mi vysmáli, že něco takového se do bazaru obvykle nedává. Ale na www.modelbazar.cz dal včera kdosi inzerát právě na tento přijímač, tak jsme se dohodli.
_________________________________________
Elektro Piper BL2805 2xLiPol
RC házedlo 2kanál
Excel 2000 ASP 7,5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: St 16.leden 2008 16:55:24    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobře.
Jinak já neměl na mysli bazar ale jejich lednové slevy na všechno možné. Měli tam určitě i nějaké levnější příjmače - nové, nepoužité!

Doporučuju opatrnost, zejména u příjmačů z druhé ruky. Do houboletu je to fuk ale do dražšího nebo hůře opravitelného éra (Excel) bych ho nedal.

Použitý FM příjmač bych osobně kupoval jen od někoho, kdo prokazatelně přechází na 2,4 GHz, nebo s modelařinou zcela končí. Protože jinak riskuješ, že nějký "nezodovědný modelář" (=hajzl) po ráně příjmač radši prodá, než by sám riskoval.
Tak držím palce.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 16.leden 2008 18:15:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
To je dobře.
Jinak já neměl na mysli bazar ale jejich lednové slevy na všechno možné. Měli tam určitě i nějaké levnější příjmače - nové, nepoužité!

Doporučuju opatrnost, zejména u příjmačů z druhé ruky. Do houboletu je to fuk ale do dražšího nebo hůře opravitelného éra (Excel) bych ho nedal.

Použitý FM příjmač bych osobně kupoval jen od někoho, kdo prokazatelně přechází na 2,4 GHz, nebo s modelařinou zcela končí. Protože jinak riskuješ, že nějký "nezodovědný modelář" (=hajzl) po ráně příjmač radši prodá, než by sám riskoval.
Tak držím palce.


Souhlas, toho se taky bojim, jedině nový nic jinýho mi do baráku nepude. Rači nový, může to potom dopadnout jak psal Vosy. Popřípadě od někoho kdo přechází nebo známího, ktarýmu věřim že je slušnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: St 16.leden 2008 23:32:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak snad to bude dobrý. Ale stejně ho budu používat jen v házedlu. Do Excela dám ten nový.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk