Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DX7 Spektrum

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 16:56:41    Předmět: DX7 Spektrum Odpovědět s citátem

Tak jsem se dnes v Mělníku bavil s panem Hackerem. Obdivoval jsem jeho Balerinu - laminátovej trup, motor 45 ccm ...
Co mě ale nejvíc zaujalo je to, že v tomhle pyloňáku má příjmač na 2,4 GHz. Prostě to má odzkoušené a nebojí se toho. Je to éro zhruba za padesát, takže by určitě zbytečně neriskoval.
Se Spektrem je velmi spokojen a nezeznamenal jediné rušení.
V Mělníku všichni Amíci i pár Holanďanů měli v kompozitovejch pyloňácích taky Spektrum.
Zřejmě doba pomalu dozrála, co?
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 18:13:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně bych ještě počkal nějakej ten rok. Tohle jsou takový náznaky a bude se to určitě hodně vyvíjet. Třeba za 2 roky na trhu bude už víc tihle věcí. Výběr a kvalita se snad bude zlepšovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 11:25:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Není nač čekat, možná jen cena půjde lehce dolů, ale zase co ušetříte na ceně RC, tak teď dáte za rozbitý éra Laughing Už zbývá jen odladit ruce a doma odložit pytel na třísky.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 08:43:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co, Ivane? Kdy bude zálet s DX7?
Včera jsem v SCZ koukal, jaký mají hezký (a drahý Rolling Eyes ) malý příjmače pro Spektrum! Takový 6 - 8g do slowflyerů. akorát, že to byl jen jeden příjmač se dvěma krátkými anténkami a vývody pro konektory směrem vzhůru. Variantu s vývody do strany zatím nemají.
Ještě počkám.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 21:26:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy: Už jsem se chystal, že půjdu na zálet Beavera, ale zjistil jsem s hrůzou, že motor (nový P 100) má ohnutou hřídelku a hází tak, že na půl plynu se to klepalo jako osika. Tak zase nic - dělám hřídel a pak snad, bude-li čas. Už mám fakt absťák. Jinak DX7 bude snad dobrá, minipřijímač mám už taky, jenom letět. Smile
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 22:10:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Vosy: Už jsem se chystal, že půjdu na zálet Beavera, ale zjistil jsem s hrůzou, že motor (nový P 100) má ohnutou hřídelku a hází tak, že na půl plynu se to klepalo jako osika. Tak zase nic - dělám hřídel a pak snad, bude-li čas. Už mám fakt absťák. Jinak DX7 bude snad dobrá, minipřijímač mám už taky, jenom letět. Smile

Tak držím palce. Dej vědět až půjdeš.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Čt 27.září 2007 23:10:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela opět dobré :
http://www.minfo.cz/spektrumrc/view.php?nazevclanku=kratka-uvaha-o-systemech-modulace&cisloclanku=2007020016
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 24.listopad 2007 00:08:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte někdo, kde by se dal sehnat propojovací kabel USB mezi DX7 a PC ?? Nějak se mi nedaří nic najít...
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Pá 08.únor 2008 16:55:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sice to by patřilo do rubriky 2,4GHz, ale ta není, tak tedy:
rozhodl jsem se již na tuti, že v pondělí skočím pro Assan 2,4G VF modul k Eclipse7 a nějaký ten adekvátní přijímač (zkusím k vrtulníku zalitý v krabičce proti otřesům a do Acromastera normální) k Čemechovi.
Mluvil jsem s nima dneska, mají to na celnici a v pondělí pustí do prodeje.
Je to rozšiřující modul, funkce a vychytávky, předvolby a funkce budou tedy zachovány, jen bude ta hnusná anténka zaspoda vysílače.
Při Cularisu si nastrčím modul 35MHz zpět, neb není stále vyzkoušené zkoušené, a bude klid.
Cena je fakt příznivá 2.100,- za modulVF a přijímače 980,-6k.sociální
a 1999,- 8k.pro lepší éro a deklarovaným o kousek lepším dosahem.
Uvidíme.
Ta cena je fakt divná, ale za pokus to stojí! Razz
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 08.únor 2008 19:00:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Pavle nech toho, víš že nemám peníze, tak mě neprovokuj. Nebo udělám banku (stačí 3000,-) a jdu si to koupit taky. Very Happy Very Happy Very Happy . Dneska sme o tom spolu mluvili a ty takhle Evil or Very Mad. Jinak sem byl dneska lítat, poupravil jsem pár maličkostí na MiGu a vypustil sem ho. Předpokládal sem, že s ním hned praštím, ale najednou lítal jak za mlada. Prostě paráda. Naprosto bez problémů. Přihlížející kluci mi to mohou potvrdit. Při druhém letu se ale najednou stalo něco, o čem nevím jak to nazvat. Při vodorovném stabilním letu se najednou dostal do vývrtky, udělal snad i kotrmelec a na nic "slovy na nic" nereagoval. Dopadl asi z 15m výšky zhruba do místa za hranou konce našeho prostoru, tam kde je po levé straně cesty to křoví - směrem na Cholupice. To éro je snad začarovaný. Kupodivu to odneslo "jen" křídlo. Twisted Evil . Trup je sice prasklý, ale to je jen povrchové zranění. Nejdřív sem si myslel, že se mi asi rozpojil kontakt na baterce a došlo ke ztrátě napájení, ale když sem k němu došel, tak vše fungovalo. Dokonce i baterka byla pořád přilepená k sucháčům. Tak si troufám tvrdit, že sem v tom nevině. Asi je opravdu nejvyšší čas, vzhledem k tomu rušení, přejít na 2.4. To ti jenom schvaluju. Janek, který tam také létal, si taky stěžoval na kopání, ale měl asi víc štěstí (pro tentokrát). Confused
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Po 11.únor 2008 12:47:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to tady, přinesl jsem si od Čemecha VF modul Assan 2,4G a 2mikropřijímače s anténkama 3cm a jeden s 30cm. Tak večer to zkusím rovnou doma spárovat a budu se těšit na nějaké odpoledne.Teda neváží to vůbec nic, snad něco uvnitř bude.
Jo a asi jsem se zbláznil, ale odnesl jsem si od něj i správnou kravinu: vírníka Gyro-Star z EPP, ale naprosto skvělýho, je to fakt robustní a moooc se mi líbil. Fakt i ty rotorové listy mají z EPP(na smrkový liště).
Práce tak na hodinku, takže v červnu provedu zálet. Razz
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HonzaB



Založen: 10 červen 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: Po 11.únor 2008 21:42:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle nic proti,ale do června 2009 se ti dost zapráší Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Po 11.únor 2008 23:18:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidám na píli, tak teda v květnu!
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 11.únor 2008 23:23:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle jsem na to dost zvědavej jak to povachá. Na netu u čínanů to maj docela levný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M
Anonymní





PříspěvekZaslal: Ne 09.březen 2008 00:53:35    Předmět: DX 7 Odpovědět s citátem

Soupravu Dx 7 vlastnim us tri čtvtě roku , a mužu ríci, ze jsem s doposud nezaregistroval problem. Tet nevím co to je rušení. Investice do byt sice drasího radia se vyplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk