Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sekání trávy II

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 05.červen 2008 18:31:09    Předmět: Sekání trávy II Odpovědět s citátem

Furt jen platit a platit! Už je to tady zase. Velký Organizátor ( dnes vlastně manager) LáďaZv profesionálně zorganizoval další sekání. Takže všichni zodpovědní opět nastartují peněženky a opět je to za padesát. S úsměvem a vědomím, že každý z nás platičů sponzoruje minimálně jednoho neplatiče ( aspoň to tak vychází odhadem z vybraných peněz). Už to bylo potřeba, opět je to paráda. Kdybych se dokázal pokaždé trefit, navrhl bych pro elektry sekat ranvej dva krát patnáct metrů a spalováci ať si pořídí větší kola Very Happy .Sponzorské dary přijímá Láďa, který většinu platil ze svého.Láďo díky.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Čt 05.červen 2008 18:45:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Láďo, díky. Samosebou přispěju, jen co se dostanu na letiště. Nějak toho všeho je teď moc ale o víkendu snad ano.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 05.červen 2008 19:24:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Všimli ste si taky toho paradoxu? Ten který nejméně přistává na trávě (využívá jiná alternativní místa k přistání) se dokonale stará, aby ostatní měli pažit jak na Euru. Láďo skutečně díky. Až se uvidíme rád ti přispěju (třeba i na pilu). Very Happy Very Happy Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Čt 05.červen 2008 22:06:12    Předmět: Odpovědět s citátem

se mnou take pocitej/te doufam ze se minuly prispevek dostal do spravnych rukou - po nekom jsem ho posilal ale uz nevim pokom. Smile
Very Happy
_________________________________________
mustang P51, Corsair
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 05.červen 2008 23:56:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Též rád přispěju, to je panečku servis Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 06.červen 2008 07:49:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Též jsem dlužníkem, ale já to srovnám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aeronaut



Založen: 06 červenec 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: Pá 06.červen 2008 08:59:25    Předmět: čtyřkolky Odpovědět s citátem

Včera v 17h jsem "kontroloval" kvalitu provedeného sekání (kvalita 1A, pažit začíná připomínat golfové hřiště- což se nám možná po nabytí účinnosti vyhlášky bude hodit, Hobbycity již začalo nabízet golfové hole, míčky...d´ůlky si uděláme zdarma). Nedlouho po telefonické referenci našemu (samozvanému) vedoucímu se přihnaly 4ks čtyřkolek- a zřejmě jen proto, že jsem stál na ploše si neudělaly rodeo. Zároveň však přijelo auto PoCHrů a jalo se je pronásledovat po krátké pauze s vysílačkou. Při cestě dolů jsem uhýbal další hlídce PoCHrů. Jedna ze čtyřkolek měla SPZ, ze které jsem zachytil pouze A. Jelikož se vysoce pravděpodobně jedná o ničiče, snažte se případně SPZ zachytit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Pá 06.červen 2008 09:14:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Doberu do neděle antibiotika, tak snad Ládu odchytím v neděli, neb jsem dlužen již 2x. Rolling Eyes
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 06.červen 2008 19:34:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko, já bych ty čtyřkolky nepodezíral. Jednou jsem se s nějakými čtyřkolkáři na letišti bavil, nebyli to žádní puberťáci a vypadali normálně a rozumně.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aeronaut



Založen: 06 červenec 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: Pá 06.červen 2008 22:25:47    Předmět: čtyřkolkáři Odpovědět s citátem

Michale, jak může někdo vypadat normálně se čtyřkolým podvozkem a bez křídel ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk