Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

leguan

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: Ne 20.červenec 2008 01:51:52    Předmět: leguan Odpovědět s citátem

Přátelé modeláři!
Někteří z vás už mě znají z pondělního záletu Skyvana. Musím pochválit vaše pěkné letiště a prima partu lidí kolem něj. Smile Jsem z Velké Ohrady a rád bych si s váma občas zalítal... U nás lítáme za sídlištěm nad přilehlým polem. Ale asi tak jako všude i u nás se staví a letového prostoru rychle ubývá. Sad
Sleduji už váš Web víceméně rok a půl (doba po kterou se věnuji RCmodelařině). Pořád jsem se nemohl rozhodnout zda se přiject podívat nebo ne. Nakonec rozhodl Skyvan MichalaH , kterého jsem asi před půl rokem objevil ve vaší fotogalerii. V té době jsem stavěl parodii na Airbuse a ta potvora furt né a né lítat . Když už jsem to pomalu vzdával, tak jsem se rozhodl, že postavím něco , do čeho bych jen z onoho "dopraváka" přeházel střeva a bude... Tak jsem začal se Skyvanem. Dopraváka jsem nakonec rozlétal, ale když už byl skyvan na cestě, tak ho přeci nezruším... S Romanem (Kaiserem) se znám z letošního Deproncupu a z diskuse kterou jsme spolu vedly (F22 Raptor) a ten mě nakonec s Michalem skontaktoval. Potřeboval jsem poradit s těžištěm a nějakými dokončovacími pracemi. Když byl "cvalík" hotov , tak slovo dalo slovo a přijel jsem ho zalétnout k vám na Točnou. Některé z Vás jsem už poznal v pondělí a v pátek. Chci tímto poděkovat za vřelé přijetí a asistenci při záletu.
Když to bude časově vycházet , tak bych 1 až 2x týdně s Vámi polétal.
Mám to přeci jen trochu z ruky, ale makám na Krči , tak není problém hodit éro do auta, doma nechat fotku Laughing a po práci se zastavit.
Ještě jednou všem děkuji a těším se na shledání na Točné.
Letu Zdar!
Honza (leguan)
PS:omlouvám se za případné chyby-češtin nikdy nebyl můj silná stránek Confused
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 20.červenec 2008 15:37:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že si můžu troufnout za většinu těch, které znám říct, že tě rádi uvidíme ( konečně, už jsi si i zaplatil za sekání Laughing ). Slušných lidí není nikdy dost. Takže, zase na Točné. Jo a jak píšeš, že vzlétnout můžeš a přistát musíš -není to tak docela. Nebo to poslední přizemnění Skyvana bylo taky přistání ? Very Happy
_________________________________________
MichalH


Naposledy upravil MichalH dne Ne 20.červenec 2008 21:48:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: Ne 20.červenec 2008 16:23:23    Předmět: Odpovědět s citátem

To bylo tokrvané "Gravitační přistání" Laughing Laughing Laughing

Už je připraven na další, jak novej.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: Ne 20.červenec 2008 16:25:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Ježíšmarjá, co to píšu??? Takzvané, samozřejmě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk