Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc březen 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 29.březen 2009 23:15:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem si dneska SVOJÍ VLASTNÍ vinou (destroj byl něgde zalezlej) rozstřelil Corsaira. Odlít sem si moc daleko, ztratil přehled o poloze a jak sem páčkoval a páčkoval, tak sem ho uved do přímo čítankové sestupné vývrtky.
Pak už jenom rána a ticho. Ulomil se mu čumák, utrhlo křidýlko a zlomilo křídlo. Doma sem našel ještě přetržený kabel od serva. Fotky mám a časem je dodám, pro potěchu oka, co chce vidět krev a šroubky.
Teď už je ale zase skoro jako novej. 5min. epox. lepidlo je zázrak. Ještě přilepit křidýlko, malinko zatřít spáru a každý pozná prd.

Jenom to neříkejte prosím destrojovi, bylo by mu hrozně líto, že to nebyla jeho zásluha na tom sestřelu.
Tenhle sestřel de fakt čistě na mý ruce.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škodič
Anonymní





PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 10:28:08    Předmět: Odpovědět s citátem

japa to ? mě se nic neřekne.... a přitom jsem se mohl škodolibě pokochat troskama když jsem tam večer byl....
Ale nezoufám, já se ještě dočkám Twisted Evil

Nicméně miga házet umíš, dík Smile
Návrat nahoru
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 18:31:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to já jsem v neděli provedl, na rozdíl od Romana, úspěšný zálet dospělejšího Beavera (rozp. cca 1,9 m), naštěstí bez destrukcí, sice za deště, ale STÁLO TO ZA TO Exclamation .

Nějaké fotky dodám Radkovi, když letí tak vypadá docela dobře a dospěle .... (se musim pochlubit Very Happy ). Holt žádný kuličky, ale poctivej kus dřeva ...
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 21:23:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Tak to já jsem v neděli provedl, na rozdíl od Romana, úspěšný zálet dospělejšího Beavera (rozp. cca 1,9 m), naštěstí bez destrukcí, sice za deště, ale STÁLO TO ZA TO Exclamation .

Nějaké fotky dodám Radkovi, když letí tak vypadá docela dobře a dospěle .... (se musim pochlubit Very Happy ). Holt žádný kuličky, ale poctivej kus dřeva ...


tady je PÁR fotek




_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 21:26:51    Předmět: Odpovědět s citátem

No a pro potěchu krvelačného oka je tady pár fotek s crashe Corsaira





A ZAS JE JAKO NOVÝ ! ! !



_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 22:46:47    Předmět: Odpovědět s citátem

jeeee, to to bylo klásně rozlámanýýýý Laughing Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 30.březen 2009 23:06:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:

tady je PÁR fotek


Tak už to má Radek na eFTéPku Very Happy - já jsem rychlej jako vítr Smile Smile Smile
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk