Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Régl TowerPro w25A

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Prodám, koupím
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 20.únor 2010 21:01:35    Předmět: Régl TowerPro w25A Odpovědět s citátem

Při inventůře ve skříni jsem zjistil, že mám příliš mnoho těhle réglů.
Jednoho bych se mohl zbavit.
Jedná se o nový, nepoužitý régl. Tyhle používám s oblibou už léta a zatím spokojenost.
Dal bych ho čistě za náklady, tj. 250,-



Amp rating: 25A (max 33A burst)
Voltage: 3 Cell
BEC Current: 1.5A
Battery: 2-3Cell Lipo / 5-12Cell NiMH
Size: 45x38x10mm
Weight: 24.5g

Programmability;
BEC on/off
MCU
Cell Count
Braking Selection: Soft/Hard
Timing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 21.únor 2010 11:04:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Beru, jestli jdeš dneska odpo, vezmi ho sebou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 21.únor 2010 11:55:45    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, vezmu.

A protože jich mám asi 5, tak bych mohl uvolnit ještě jeden, když je o něj takový zájem Very Happy
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 21.únor 2010 12:49:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty se jich prostě chceš zbavit! Víš co, tak vezmi oba, třeba konečně dodělám tu mojí "věčnou" Aerovku (Ae-45) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 21.únor 2010 12:53:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Hahahah, tak jo.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 21.únor 2010 13:12:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot, tady se kšefty jen hejbou. A co stát, ten chudák asi přijde zase o daně ( a nebude na penze) Rolling Eyes Nebylo to náhodou takhle - chtěl jsem si omotorovat model, ale omylem jsem objednal o dvěstě motorů a třista regulátorů víc, takže mám malý přebytek ? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Prodám, koupím Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk