Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sekání trávy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadaZv
Anonymní





PříspěvekZaslal: Út 27.květen 2008 17:46:23    Předmět: Letadla v trávě Odpovědět s citátem

Ti co mají auta v kopřivách, budou platit násobky ceny obvyklé (50,-). Razz Razz

radekc napsal:
Kaiser napsal:
Ančto tady nebudu (do 6.6.) a předpokládám, že by v době mé nepřítomnosti mohlo dojít k sekání otavy, sekáči se dopředu hlásím s poplatkem. Se mnou můžeš počítat, ať si kdo si.

Jak počítat, s jakým poplatkem? Vždyť jsme Láďovi zaplatili na rok, každý 50,-
Wink
Návrat nahoru
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 27.květen 2008 20:32:17    Předmět: Re: Letadla v trávě Odpovědět s citátem

LadaZv napsal:
Ti co mají auta v kopřivách, budou platit násobky ceny obvyklé (50,-). Razz Razz

radekc napsal:
Kaiser napsal:
Ančto tady nebudu (do 6.6.) a předpokládám, že by v době mé nepřítomnosti mohlo dojít k sekání otavy, sekáči se dopředu hlásím s poplatkem. Se mnou můžeš počítat, ať si kdo si.

Jak počítat, s jakým poplatkem? Vždyť jsme Láďovi zaplatili na rok, každý 50,-
Wink

Náhodou, zítra mi auto putuje k nejlepšímu elektrikáři v Praze.
A až bude spravený, mu dám co proto!!! Anebo ho nechám spíš stát na dvorku, aby se nepokazilo....
Ale vraťme se k sekání. Viděl sem Honzu Baterku, jak se svým spalovákem nemohl asi 4x odstartovat, protože ho vysoká tráva zbrzdila. Na jedné straně politování, na druhé škodolibost směrovaná na spalovákWink S elektrikou takové problémy nemáme Idea
Tak kdy bude další sekání???
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 27.květen 2008 23:32:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Baterka má Funtanu krapet podmotorovanou. S desítkou by odstartoval raz-dva Wink Wink Wink
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petrjin



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 09.červenec 2009 21:40:33    Předmět: Sekání trávy 2009 Odpovědět s citátem

Hlásíme se k příspěvku na sekání trávy, (pokud to ještě funguje), loni jsme létat nebyli a tak neznáme podrobnosti a systém. Letos jsem začali létat až teď a sekat je třeba.
Takže dejte mi vědět, kdo organizuje sekání, abychom mohli přispět.
_________________________________________
Funtana S 90 2T, ASP 120, 20 ccm
Tiger Trainer, MVVS 8 ccm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Čt 09.červenec 2009 22:14:13    Předmět: Odpovědět s citátem

jup, připojuju se ... výhod krátký travičky využívám, a ani kuře nehrabe zadarmo .... čili komu co?
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Čt 09.červenec 2009 22:43:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím furt pršelo a bylo teplo, takže tráva rostla ostošest, tak se rada starších (pardon - zkušenějších Smile ) rozhodla nesekat, dokud se ta příroda konečně nepřepne do letního módu. Meteorologové ale už začínají slibovat hezky, tak plně věříme v Láďu, že to brzo zařídí Exclamation Wink

Na sekání se skládáme všichni částkou 50,-Kč za jedno sekání. Peníze, hmotnou pomoc a sponzorské dary přijímá náš pokladník LáďaZv
http://www.modelari-tocna.cz/view.php?_id=551&posid=139
Laughing
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 10.červenec 2009 00:16:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, a takhle chodí vybírat... Sem zaplatil dluh + ještě dopředu... neměl jsem moc na výběr.. Confused

_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: So 11.červenec 2009 21:56:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď vážně: je už posekáno? Rád bych šel zejtra se spalovákem...
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 11.červenec 2009 23:22:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Posekáno není, Láďa honí sekáče.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 14.červenec 2009 09:30:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Tentokrát sekáče pochválit nemůžu. Místy se netrefil a nechal tam několik pruhů vyšší trávy 5-7cm širokých a dlouhých cca 3m. Celkově mi přijde že výška drnu je poněkud vyšší než obvykle. To ale může být tím, že se mu nechtělo dát lištu ouplně dolu, anč byla tráva pro delší nemožnost posekat jí tentokrát vyšší. Taky je to znát na ploše, leží tam více posečené trávy než obvykle. Ale lítat se dá. Heinkl se mi vznesl a při přistání to aspoň nejelo tak daleko. Tráva působila jako brzdící padák. Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 14.červenec 2009 10:45:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi zdálo, že tak trochu moc spěchali, jindy to bylo nesrovnatelně lepší.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 28.červenec 2009 08:18:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak ostatní, ale já mám už zase problém s výškou trávy. Faktem ale je, že vůbec, ale vůbec nemám přehled, kolik jsem letos (a jestli vůbec) přidal na sekání. Neard bych, aby to hradil Láďa Zv. ze svého a my ho jenom uháněli, aby to zařídil, protože se nám "špatně startuje" ....

Tkakže Láďo, pěkně prosím, smutně koukám, nešlo by to nechat posekat a ukaž se taky někdy (když tam budu Smile ), abych ti mohl přispět a určitě se rádi připojej i ostatní neplatiči .... Wink

PS: ještě je požádej, prosím, ať to posekaj hezky .... Děkuji
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Davy



Založen: 07 duben 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 28.červenec 2009 09:58:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakozto vicemene nahodny, nicmene uz pomerne casty navstevnik vaseho letiste bych urcite taky prispel. Bohuzel se tam vyskytuju v prumeru jednou za dva tejdny a poznam jen Janka a mozna Michala, ostatni jedine podle letadel Smile Prip. neslo by napsat cislo uctu?
_________________________________________
EPP Mustang (ŠAD) , Benji (momentalne vrak Sad ), Noname (vlastní konstrukce, speed 400), Albert (15ti letý mladík Smile, OSmax 15 ), Tomba, Limit (rc házedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 28.červenec 2009 11:21:29    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu se musí vyjádřit osobně Láďa ZV. - třeba já ho podle letadla nepoznám, ale jezdí VW Caddy - červený ....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 23.srpen 2010 17:07:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Sekání je domluveno na zítra, tj. 24.8. Sraz nás sekáčů je mezi 16:00 a 16:30 (kde jinde než na TC).

Chceteli mezi nás a stát se také SEKÁČEM rádi vás přivítáme do našich řad. Podle zkušených SEKÁČŮ sečení plochy trvá cca, asi, okolo, něco, kolem 4 hodinek, taxe nebojte, že gdyž přijedete po 18:00, že už se SEKÁČEM nestanete Exclamation
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jozef



Založen: 09 únor 2010
Příspěvky: 237
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Po 23.srpen 2010 22:01:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to vypadá, že tam bude sekat jenom Kaiser, ale jsme už (anebo lépe zatím jenom 4). Když nás bude víc, víc podebatujeme a určitě zbudou síly i na polétání. Sekačky a benzin jsou zajištěny. Zajistěte ať neprší. A když, tak ve středu ve stejný čas.
Jozef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 24.srpen 2010 20:24:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sečení trávy dokonáno jest. Účast hojná. SEKÁČI: Kaiser, Jozef, LZvanovec, HonzaB, Helium, StepanS, Honzah, Mirekv a Ivan (snad sem na nikoho nezapoměl) děkují všem ostatním, že také jim mohli posekat pažit a odnosit posečenou masu mimo plochu, aby se i jim dobře startovalo a přistávalo.
Dokonce i SEKÁČ MichalH, ač raněn, se dostavil. Jemu pak patří poděkování od všech za zapůjčení jeho vlastních obou travních sekaček. Stejně tak patří poděkování panu Lukačovičovi za zapůjčení sekačky letištní. Byť bylo sekáčů dosti a sekačky tři (slovy 3), stejně se pilně sekalo od 16:00 do 20:00.
Počasí ale bylo akorát. Nepršelo a nebylo horko. A lítat se taky nedalo, páč to celkem nárazově a pořád funělo. Aspoň nám to nebylo líto.

Tak příště se řady SEKÁČŮ určitě rozšíří i Vás, no i o tebe, co to čteš a dneska si nesekal Exclamation Evil or Very Mad Nebo snad tady je někdo, kdo nechce být SEKÁČ Question Question Question
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 24.srpen 2010 21:32:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych k tomu dodal, že pokladník Láďa nakonec dokázal zvítězit sám nad sebou a svou vysoce profesionální šetrností ( skoro až lakotou) a dojel v průběhu ještě koupit docházející benzín. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 21.září 2010 20:13:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsme na letišti předběžně domluvili sekání ( asi už letos poslední) na úterý 28.9. dopoledne ( cca v devět). Je svátek, takže co doma Very Happy . Jednu sekačku přivezu já, druhou půjčí pan majitel. Hodila by se ještě jedna - já už mám jen jednu. Díky laskavosti pana Lukačoviče totiž rozšiřujeme modelářskou plochu o deset metrů na jih do letiště ( pásmo na změření přinesu), takže to bude víc práce se sekáním. Kdo můžete přijít, eventuálně přivézt další sekačku, napište to, prosím, sem.Samozřejmě, pokud nebude sněžit, nebo tak něco,
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 21.září 2010 21:13:36    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Dnes jsme na letišti předběžně domluvili sekání ( asi už letos poslední) na úterý 28.9. dopoledne ( cca v devět). Je svátek, takže co doma Very Happy . Jednu sekačku přivezu já, druhou půjčí pan majitel. Hodila by se ještě jedna - já už mám jen jednu. Díky laskavosti pana Lukačoviče totiž rozšiřujeme modelářskou plochu o deset metrů na jih do letiště ( pásmo na změření přinesu), takže to bude víc práce se sekáním. Kdo můžete přijít, eventuálně přivézt další sekačku, napište to, prosím, sem.Samozřejmě, pokud nebude sněžit, nebo tak něco,

Super, to budu moct. Sekacku nemam, zato muzu poslouzit krovinakem struna i nuz a motorovkou. Ted ve ct a pa to oboji provetram, potrebuju posekat cca 4000m2 kopriv a podobnyho bordelu. Predpokladam krovinakem s nozem, ne motorovkou Wink tu pouziju az na padlou borovicku a uschlou brizku Laughing
Zpravu o sekani hodim do zprav na stranky na titulku.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 22.září 2010 19:03:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tedy momentálně ležím už 3.den s antibiotiky.. a venku je tak nádherně Twisted Evil
Dělám všechno pro to, abych se z toho do weekendu vylízal, páč nutně potřebuju jet na chalupu. V tom případě bych na Út přivezl sebou i sekačku a zúčastnil bych se. Na pár dní bych ji pak potřeboval uskladnit u Michala (už jsme o tom spolu mluvili, tak by to snad nebyl problém).
Bohužel na 100% to zatím slíbit nemohu, ale dám včas vědět Wink

PS. nových 10m krát téměř 100m délky, to je 10 arů navrch. Je to vůbec účelné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: St 22.září 2010 21:24:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Tentokráte bohužel ruku k sekačce nepřiložím, od soboty do úterý nám v bytě mění okna... Rolling Eyes
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 22.září 2010 23:59:32    Předmět: Odpovědět s citátem

StepanS napsal:
Tentokráte bohužel ruku k sekačce nepřiložím, od soboty do úterý nám v bytě mění okna... Rolling Eyes

nejlepší čas vypadnout na Točnou Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 23.září 2010 09:53:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepotěšil ste mě, ale já Vás potěším. Páč bych měl být doma, tak přindu a pokusím se sehnat něco, co by tu trávu taky okousalo.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Čt 23.září 2010 10:26:22    Předmět: Odpovědět s citátem

tak v outerek jsem v praze, takže tam v devět budu .... sekadlo ale bohužel asi nepřitáhnu Sad
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 24.září 2010 13:46:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Janek napsal:

Bohužel na 100% to zatím slíbit nemohu, ale dám včas vědět Wink

Tak už vím, že v sobotu (v rámci rekonvalescence Wink ) na tu chalupu pojedu, takže sekadlo přivezu!
Snad budu v Út schopný ho i obsluhovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 26.září 2010 22:01:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Tedy pánové, tenhle příspěvek se mi vůbec nepíše lehce, ale -u vědomí, že riskuji ztrátu důvěry- považuji za čestné se přiznat: jsem kretén Laughing

Sekačku jsem nepřivezl. Hlavou se mi honí výmluvy o její náhlé poruše nebo nečekaném nedostatku místa v autě (což by, při množství zavazadel, nebylo tak daleko od pravdy), ale skutečnost je taková, že jsem na to prostě zapomněl Shocked
Chvíli před odjezdem ještě říkám, že na ní budu muset sklopit nebo možná i odmontovat madlo, aby se to vešlo.. pak jsme zabalili, pozavírali okna, vypli elektřinu, naházeli tašky do auta, zamkli a odjeli, jako už tisíckrát před tím. Prostě rutina. Máme to na chalupu lehce přes 100km a na sekačku jsem si vzpomněl zhruba v půli cesty Twisted Evil

Takže se velmi, velice, převelice omlouvám a jestli někdo máte možnost další sekačku přivézt, slibuji, že s ní budu rejdit po letišti jako motorová myš Laughing

PS. Tohle se mi fakt normálně nestává.. zatím.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 26.září 2010 23:33:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to škoda, protože s paní Resovou se mi nepodařilo spojit a domluvit - přišla mi odpověď, že má dovolenou od 24. do 30.9. Letištní sekačka tedy nebude. Jestli zapomene přivézt sekačku i Kaiser, budeme sekat pouze mojí. Zkusím, jestli další nepůjčí Franta Třešňák. Třeba nám od sekání pomůže taky déšť.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 26.září 2010 23:45:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Doprčic, tak to mě ten můj výpadek štve dvojnásob Twisted Evil

Při vší úctě k tvému výrobku, kdyby došlo na tu nejhorší variantu, výsledek bude kvalitní, ale budeme to dělat celý den..
Možná je to vzhledem k předpovědi opravdu debata čistě akademická, ale pro jistotu zítra Romanovi zavolám (když se do té doby neprojeví tady).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Po 27.září 2010 08:03:30    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, na zejtra je v předpovědi zatím vytrvalý chcavec ... takže s tim sekáním to nevidim nějak růžově Sad
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
Strana 2 z 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk