Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pecka model AKCE DNES

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: St 20.říjen 2010 09:34:30    Předmět: Pecka model AKCE DNES Odpovědět s citátem

Více na :
http://www.peckamodel.cz/
Pro všechny, co chtějí něco utratit ale i ušetřit.
Akce platí jen dnes, myslím, že to je dost zajímavé !!! Smile
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 20.říjen 2010 10:30:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zajímavé, ale když ten HobbyKing mně tak hezky zdraví. Jak si ho vyvolám, nned naskočí a napíše mi Hello Michael! A Pecka mi ani jednou na internetu neřekl ani dobrý den. Laughing Laughing Laughing ( Tedy, abych mu nekřivdil, je tam Vítejte na ...... Ale nevítá mně osobně s oslovením jménem)
Už je mi těch tuzemských prodejců skoro líto. I s těmi " slevami" je to pořád o dost dražší než náš zlatý Hongkong i s poštovným. Proč asi ty halasné slevy - protože jim kšefty klesají. A že bych, jako vlastenec, podporoval tuzemské prodejce ? Ani náhodou, stejně všichni, podle mého názoru, taky nakupují zboží v Číně. Evil or Very Mad
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 20.říjen 2010 18:05:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec Pecku podpořil a koupil jsem si u Milana v Průhonicích dvě uhlíkové trubky ve slevě ( i tak nemravně drahé) Very Happy Very Happy Very Happy . Díky, Pavle, za informaci - trubky teď nepotřebuji, jen jsem se stal obětí reklamní akce. Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 20.říjen 2010 23:41:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, ono to není jen o tom nakoupit někde v HK hrozně levně. Si představ, že zboží koupené v ČR můžeš u prodejce reklamovat dle ČR zákonů, když se přihodí nějaká nepředvídaná příhoda, která nastala vadem materiálu, při výrobě atd.. však to všichni známe ze záručních podmínek. Wink Jak je krásné se hádat, sepisovat doporučené dopisy prodejci, vyjadřovat se, ztrácet prostě čas....
Takhle když si odpalim nabíjárnu z HK, taxem blb. A ani, kdybych ji koupil u nás, tak s tím nejdu v rámci záruky za prodejcem, jako že za to nemůžu..(teda jako já).
Volám taky jednou takhle do hangaru(1,2?).cz, že zdroj 12A, co jsem u nich koupil, tak u něj chrčí větrák. Jak krásná odpověd: A co my s ťym?!
Už sem posílal zboží na vratku do USA, i do Chiny. do týdne, co zboží obdrželi, tak prachy zpět na účet. No, akorát to stojí poštovný.
Je mi líto, že když jdu do ČR modeláře, tak akorát pro nějaký materiál, co buď jinde(v HK) nemaj, nebo se nevyplatí dovézt, celkem věci za pár Kč.
Jo, s těma reklamacema, dvakrát jsem reklamoval kdysi u Pecky baterku 1500 mAh za 1500,- Kč, tenkrát před mnoha lety. No, prostě dvakrát odešla(odběr asi 13A). Se na to dneska můžu vyfláknout, objednám ZIPPY nebo Turnigy a je mi jedno jestli odejdou za půl roku, za ty peníze... Ony ty potvory držej i víc než rok, potvory... grrrr

Miluji ČR zbohatlíky, co vyrostli na modelářích, prostých lidech Twisted Evil
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk