Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

jak na letiště Točná

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lexa



Založen: 23 listopad 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: St 15.prosinec 2010 21:41:41    Předmět: jak na letiště Točná Odpovědět s citátem

Chtěl bych se podívat k Vám na letiště,ale nebyl jsem na Točné již asi 12 let.Jezdil jsem tam cestou lesem z Modřan kde byla značka zákaz vjezdu pro všechno.Jiná cesta byla zleva,ale ta byla velice rozbitá (nikdy jsem po í nejel stačilo ji vidět).Jak lze se nyní k Vám dostat? děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 15.prosinec 2010 22:04:46    Předmět: Re: jak na letiště Točná Odpovědět s citátem

lexa napsal:
Chtěl bych se podívat k Vám na letiště,ale nebyl jsem na Točné již asi 12 let.Jezdil jsem tam cestou lesem z Modřan kde byla značka zákaz vjezdu pro všechno.Jiná cesta byla zleva,ale ta byla velice rozbitá (nikdy jsem po í nejel stačilo ji vidět).Jak lze se nyní k Vám dostat? děkuji

Ahoj Lexo. Nic se nezměnilo, cesty jsou jako dřív, jen my, co tam jezdíme častěji, žádáme každý rok o povolení, resp výjimku ze zákazu vjezdu. Pokud pojedeš z Komořan, riziko, že narazíš na městskou policii je poměrně nízké. Já sám jsem musel povolení za poslední čtyři roky ukazovat jen jednou.Z letiště dolů už to jde, tam značka chybí. Strašná cesta od Cholupic se v krajním případě taky dá projet ( jestli teď bude protažená). Taky se dá jet z místa křížení silnice Cholupice -Točná (ves) s pražským okruhem. Odbočíš směrem k letišti k modrým stavebním buňkám ( ovšem taky zákaz vjezdu) a potom už vpravo kolem letiště ( je oplocené).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk