Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Veřejná zeleň a parkování u letiště.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 19:03:11    Předmět: Veřejná zeleň a parkování u letiště. Odpovědět s citátem

V únorových Modřanských novinách slibuje Jana Přikrylová z městské policie řídičům parkujícím na veřejné zeleni pokutu v maximální výši dva tisíce korun. Otázka je, jak by (přísný) městský strážník posoudil naše parkování u plotu letiště. Něco jako trávník vedle cesty tam přece jenom je a měštští policajti se tam taky občas vyskytují. Já osobně si na to budu dávat trochu pozor. Praha 12 má nové vedení. Taky je otázka, jak moc je to veřejná zeleň, když to někomu patří ( Kdyby nám vynadal majitel, tak to beru).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 19:09:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale myslim si že to zase tak horké nebude, tam stejně ten trávník bejvá rozježděný. Jinak je to prostě buzerace nic jinýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 19:17:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Rekl bych, ze podle katastru je to plocha letiste, tj. tedy majitele a nejedna se o verejnou zelen.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 19:19:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Polemizovat o tom asi nemá cenu, jen jsem upozornil, co jsem četl. Taky si myslím, že to patří k letišti, ale městský policajt je policajt.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 19:31:36    Předmět: Odpovědět s citátem


Ostatní komunikace
Vlastnické právo
Hlavní město Praha Mariánské náměstí 2/2, Praha, Staré Město, 110 01

To pod tim je uz letiste.

A taky si myslim, ze ty cary jsou vuci mape plus minus autobus..
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 03.únor 2011 21:37:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Což o to, obrázky umíš hezké. Jen ta legenda mi připadá trochu nedostatečná, nepoznám co jsou ty ostatní komunikace ( ne, že by na tom záleželo). Shocked Že by to šedomodré? Takže parkujeme na ostatní komunikaci, jejíž součástí může být veřejná zeleň ? Surprised
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 04.únor 2011 15:30:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Šmarjá lidi, neblbněte! Nebo se v tom nakonec začne nějaký ouřada doopravdy šťourat Shocked

Pokud MČ hodlá přitvrdit, vztahoval bych to na situaci v ulicích, zejména na sídlištích, kde už se někdy parkuje opravdu děsivě a bez ohledu na okolí, trávník, chodník, přechod, všechno jedno, hlavně když to nebudou mít daleko.. Takže v tom s MČ i souhlasím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 04.únor 2011 18:03:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspoň ty stránky žijou Exclamation Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk