Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sekání trávy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 07.květen 2011 16:33:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Je někdo z členů, kdo nemá klíč, Romane? Ono to není jen o tom, že klíč se dá tomu, kdo chodí častěji, musí se stát členem o.s. a o tom rozhoduje výbor v závislosti na posouzení žádosti o členství..
Ale 1x za měsíc(či dva) je bída na člena, Martine Surprised Jestli ty nechodíš jinam Shocked Shocked
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: So 07.květen 2011 21:38:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Romane,
jsem v zásadě rád, žes do toho šlápnul ...
Takže nejprve k lehké ironii v tvé odpovědi. Jako na potvoru se mi to nehodí nejen na akce kolem letiště, ale i na to lítání, což bylo původně to, proč jsme to všichni dělali. Mám rodinu, malé děti, které ještě stojí o to, aby tatínek byl s nimi, mám další přátele ... to není žádná výmluva, to je fakt. Lítám proto, že mě to baví a je to relax, který ale zcela nesdílím s rodinou a dalšími přáteli ... a necítím povinnost relaxovat častěji než potřebuju, zrovna chci, než se to zrovna hodí.
Vstoupil jsem do sdružení hlavně proto, protože jsem se bál, že mě nevlastnění klíče omezí v těch několika málo časech, kdy se na letiště dostanu. Nebyl to moc šlechetný záměr, ale nemám potřebu si něco vymýšlet. Každopádně členství mě zavazuje k nějakým pravidlům a já jsem zvyklý pravidla dodržovat, což se mi ale nedaří. A protože místo relaxu mě aktuální situace víc stresuje (nehledě na tvůj argument ohledně blokování klíče, byť padl třeba jen díky vyššímu tlaku), tak bych tě rád požádal o instrukce k vystoupení ze sdružení. Současně doufám, že budu mít možnost přijet stále na letiště jako host a zalítat si ...
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: So 07.květen 2011 23:57:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, věřím, že Roman byl jen ve špatném rozmaru když to psal a že to nemyslel až tak uplně vážně....kdyby to vážne myslel, fakt by mě to mrzelo...
Já také nemám povolání "na směny" takže když večer přidu z práce a slupnu něco k večeři, tak už je skoro tma. O víkendech se věnuji i rodině a jiným aktivitám. Když zas výjimečně o víkendu čas mám, zas nepřeje počasí, takže se tam dostanu jednou za "uherský rok". Ze všech "pracovních akcí" se mi podařilo přijít jednou sekat....vím, že je to málo a vždy se cítím uvnitř trapně, když se něco organizuje a já nemohu přijít... Myslím, že v podobné situaci je více lidí co chodí na Točnou a není třeba je proto vyhazovat z o.s.
Pokud jsou opravdu nějací dlouhodobí aktivní "čekatelé" na členství, pak bych spíš uvažoval o možnosti požádat pro ně o pár klíčů navíc... myslím, že by jsme se na plochu ještě vešli..
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 10:58:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Štěpáne, proč by měl být Roman ve špatném rozmaru ??? Já sdílím jeho názor. Jen měl odvahu napsat svůj názor (a asi nejen svůj) a ne každému se líbí - to je normální. Je na každém členovi, aby zvážil všechny okolnosti držení klíče (tedy i členství). Nikdo nikoho nevyhazuje z o.s., a z plochy, tedy z možnosti létat, už vůbec ne (za předpokladu dodržování pravidel létání).

Já ososbně také nechodím na směny, z práce chodím také pozdě, ale snažím se dostat na sekání a brigády ... a hlavně i na létání. A rodinu mám také. Každý má nastaveny své priority, někdo více na letadla, někdo na jiné hodnoty.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 11:42:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, nikdo tě nevylučuje ze spolku ( nevím, co jsi myslel tím vyšším tlakem). Tohle je veřejné fórum, každý tu píše svůj názor. Faktem ovšem je, že dva členové z časových a osobních důvodů již na členství rezignovali ( nebyl na ně činěn žádný nátlak a velmi si jejich rozhodnutí vážím a na Točné je kdykoliv rád uvidím), na jejich místo byli přijati zájemci, kteří koníčku věnují více času - to není nátlak. Náš spolek je založen na naprosté dobrovolnosti i co se týče účasti na udržování plochy atd. Mám-li být upřímný, skoro by bylo lepší nepsat ostatním poděkování za hezký trávník, ale jednou za čas si udělat volno na ty dvě, tři hodiny a ukázat se tam při sekání ( třeba). Já osobně se těch věcí zúčastňuji ne proto, že bych rád sekal trávu, nebo že nevím co s časem, ale proto, že když tam chceme lítat, je to prostě potřeba udělat a nechci čekat až to " někdo" udělá a já přijdu k hotovému. Už jen kvůli sobě. Nikdo nedělá čárky za účast, ale nakonec si každý uvědomí, že tě tam vlastně při nezbytné práci ještě neviděl ( a Štěpána málokdy). Když si to, kluci, dokážete sami před sebou zdůvodnit, nic proti tomu, každý jsme jiný.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 14:07:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, jako možný nesoulad v názorech bych označil to, že já věřím, že mezi členy spolku momentálně nejsou takoví "vyčůránci" , kteří by se veřejně prospěšným pracem cíleně vyhýbali...
Zkusme to jinak...teď přes léto je světlo déle. Ať se tedy sekání organizuje ve všední dny okolo 18-19hodiny, to je většina lidí v Praze a neměl by být zásadní problém se alespoň párkrát dostavit.
Já přidu opravdu rád, jednak s tím fakt nemám problém a taky si rád zahraju na Foresta Gumpa Smile
Pak uvidíme, jaká bude docházka a třeba pak i uznám, že jsem moc velký optimista. Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 14:27:21    Předmět: Odpovědět s citátem

To Radek:
Ne, nevím o tom, že by byl člen OS bez klíče. Ale o tom ten můj příspěvek (pokud si ho pořádně četl) není. Apropo: pokud si dobře pamatuji, tak před i při prvním rozdělování klíčů se dobrovolně klíče vzdalo mnoho lidí, kteří uznali, ža na Točnou zajdou třeba jen 1 měsíčně a nebudou ho blokovat jiným. A nikde není napsáno, že člen OS=držení klíče.

To Martin:
Taky nemá důvod ti mazat med kolem pusy. Ano máš pravdu. Je to ode mně na tebe svým způsobem nátlak. Není to příspěvek, který by ti vyčítal tvé další aktivity a zájmy. V tom s tebou naprosto souhlasím, že je to jen a jen tvoje volba. Jen jsem si prostě dovoli říct co si myslím o tom, když KDOKOLI drží klíč a svou malou přítomností ho blokuje pro jiného (teď se zase určitě čapne Štěpán), pro někoho, kdo tam chodí častěji (viz tvoje vlastní slova: Vstoupil jsem do sdružení hlavně proto, protože jsem se bál, že mě nevlastnění klíče omezí v těch několika málo časech, kdy se na letiště dostanu. Nebyl to moc šlechetný záměr, ale . . . . ) Tečka, nic víc. Ivan to pochopil, Michal také a možná i další. Jak píše Michal: dva členové se dobrovolně vzdali členství, protože uznali, že nemají čas učastnit se aktivit na Točné a vrátili klíč ve prospěch ostatních. Oba jsou přitom na Točné kdykoli vítáni a oba to vědí.
Moje otázka vůči tobě proto zůstává: podumej, jestli se ti opravdu vyplatí držet klíč jen proto, aby sis mohl jednou za dva měsíce přijít zalítat. Ve vstupu na plochu by tě nikdo neomezoval a členem OS mužeš být dál. Členství v OS není podmíněno držením klíče. Proto ti žádné instrukce k vystoupení z OS dávat nechci, nikdy jsem nechtěl a dofám, že ani nebudu.

To Štěpán: Nevím, co má společného moje práce v turnusu a na směny s tím příspěvkem Martinovi? Jestli si myslíš, že mám víc času než ty, tak tě můžu ubezpečit, že ho mám stejný nedostatek. Ono totiž když máš šichtu 12 a 1/2 hodiny, přičteš k tomu cestu do a z práce, tak v ten den neuděláš nic. A to "nic" doháníš ve dnech, kdy máš "volno". Nikoho z OS nevylučuji, ani vyloučení nenavrhuji.
Pořád ještě vykazuješ známky "mladické" ctižádosti a nezkušenosti (podrobněji vysvětlím , budeš-li chtít, na klubovém fóru).
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 18:46:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Je čerstvě posekáno .... foukalo, tak se sekalo .... pak se létalo .... taky trochu kecalo .... špatně tam nebylo Very Happy
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 20:40:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše Ivan, se posekalo - na základě okamžitého nápadu momentálně přítomných. Máme traktor, benzín a pampelišky si o to už zase říkaly, navíc silně dulo, tak jsme posekali. Volantovali pánové Černoch, RadekC, Helium, Ivan, Janek a já. Nutno říct, že se už poměrně dospělí pánové přetlačovali a shazovali s traktoru, aby si mohli zařídit. Za hodinu a půl bylo hotovo ( opět díky Petře za traktor, je to paráda), byla i legrace a stihli jsme si v těch větrech i zalítat.No a máme už zase trávníček k pohledání.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: Ne 08.květen 2011 22:18:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
rád bych se vrátil k vlastnímu příspěvku ... nikde se nezmiňuji, že by na mě byl dělán nátlak, nátlak na sebe dělám hlavně sám ...
Celý ten příspěvek byl o tom, že se zříkám členství a o důvodech (proč jsem chtěl být a proč nemohu). Toť vše, nemám nikomu nic za zlé, každý máme kus své pravdy ... další diskuse je zbytečná naopak bych rád, abychom se mohli na letišti potkat a říct si normálně ahoj.
Děkuji Štepánovi i všem ostatním za podporu, ale sekání ve všední den večer není pro mě řešení, protože to přebírám holky a za povinnostmi vyráží manželka ... ale to je samo můj problém Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 09.květen 2011 00:31:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, že jste ten traktor nevytahli v neděli dopoledne! Byl jsem tam od 10 do 13 s Josefem a Jirkou. Taky bych si zajezdil a u srdce by mě hřálo provedené dobro Smile
K příspěvkům se již vracet nebudu, snad se někdy sejdem na kopci a probereme to face to face... Cool

Jinak tedy děkuji sekačům za jejich odvedenou práci! Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 20.květen 2011 10:49:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemělo by se posekat? Kdo jste byl v týdnu a co si myslíte?
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 20.květen 2011 15:33:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Si taky myslím. Zítra dopoledne tam od půl desáté budeme s Jozefem čekat na nového modeláře (letecký mechanik majitele) kvůli předání klíče. Takže, kdo se chcete svézt na traktůrku, přijďte, benzínu je zatím dost. Je lepší, aby zmulčovaná tráva byla krátká.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 21.květen 2011 09:51:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si to zrovna přečet, půl desáté už sice bylo, ale třeba na mě ještě kousek zbyde. Takže vyrážím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 21.květen 2011 13:54:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Je čerstvě posekáno. Hodinu a půl proháněli traktor pánové Janek, Jozef, MilanU a já. Opět trávníček jako mech. Zkontroloval jsem olej v traktoru, čistý, bez úbytku. Benzínu spotřebováno nula,nula..... Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 21.květen 2011 19:37:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Super. Díky hoši. Předpokládám, že jste nedolévali benál.. že?
Zapsal sem to do záznamu o provozu..

Já, když nikdo nenapsal, že přijede sekat(Janek později, to už sem nečet), tak sem vyrazil kosit ke mně na políčko. Pěkně sem si máknul Rolling Eyes
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 22.květen 2011 13:14:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové musím moc poděkovat a pochválit!!
Byl jsem dnes dopoledne na chvilku a teda luxus....travička jak víno.

Dneska tedy skoro idylka..až teda, še svítíčko slunilo snad až přespříliš... Cool
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 10.červen 2011 20:45:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože to nikoho ani nenapadne - je třeba posekat. Teď jsme se dohodli s LáďouZ, že na to v deset zítra vlítneme. Je to na poslední chvíli, ale jestli někdo můžete, přijďte. Celé sekání je na hodinu a půl, mezitím si můžete i zalítat. Na traktůrku sedí vždy jen jeden. Jinak nám můžete potom poďěkovat, to opravdu zahřeje a potěší. Kdybyste mi náhodou chtěli vyčítat, že je to opravdu na poslední chvíli, každý z vás může kdykoliv ten nápad ( kdyby vás napadl) realizovat na letišti, není třeba čekat, až to zase někdo bude organizovat. Traktůrek je připravený a řada z vás ho natočit umí. Platí pochopitelně, jen když nebude pršet.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 10.červen 2011 21:31:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem mimo Prahu a mam zhmozdenou nohu Sad Zrusil jsem i zitrejsi let do Nemec. Evil or Very Mad
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru


Naposledy upravil radekc dne Pá 10.červen 2011 21:51:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr S



Založen: 29 duben 2011
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: Pá 10.červen 2011 21:46:57    Předmět: Přijedu Petr Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Protože to nikoho ani nenapadne - je třeba posekat. Teď jsme se dohodli s LáďouZ, že na to v deset zítra vlítneme. Je to na poslední chvíli, ale jestli někdo můžete, přijďte. Celé sekání je na hodinu a půl, mezitím si můžete i zalítat. Na traktůrku sedí vždy jen jeden. Jinak nám můžete potom poďěkovat, to opravdu zahřeje a potěší. Kdybyste mi náhodou chtěli vyčítat, že je to opravdu na poslední chvíli, každý z vás může kdykoliv ten nápad ( kdyby vás napadl) realizovat na letišti, není třeba čekat, až to zase někdo bude organizovat. Traktůrek je připravený a řada z vás ho natočit umí. Platí pochopitelně, jen když nebude pršet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 11.červen 2011 13:23:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Posekali jsme vám trávu. Zúčastnili se pánové LáďaZv, Jozef, MartinS, PetrS a já. Půl hodiny jsme s Láďou rovnali ohnutý napínák a nasazovali spadlý hnací řemen sekačky. Bude třeba pořídit nový řemen a dolít olej do motoru. Sekalo se dvě hodiny. Do nádrže jsme dolili 10 l benzínu. A nabrousit nože - někdo to už delší dobu slibuje.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 11.červen 2011 13:58:48    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Posekali jsme vám trávu. Zúčastnili se pánové LáďaZv, Jozef, MartinS, PetrS a já. Půl hodiny jsme s Láďou rovnali ohnutý napínák a nasazovali spadlý hnací řemen sekačky. Bude třeba pořídit nový řemen a dolít olej do motoru. Sekalo se dvě hodiny. Do nádrže jsme dolili 10 l benzínu. A nabrousit nože - někdo to už delší dobu slibuje.
Zapsáno do Traktůrek - záznamy o provozu
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 11.červen 2011 14:47:09    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Posekali jsme vám trávu. Zúčastnili se pánové LáďaZv, Jozef, MartinS, PetrS a já. Půl hodiny jsme s Láďou rovnali ohnutý napínák a nasazovali spadlý hnací řemen sekačky. Bude třeba pořídit nový řemen a dolít olej do motoru. Sekalo se dvě hodiny. Do nádrže jsme dolili 10 l benzínu. A nabrousit nože - někdo to už delší dobu slibuje.

To jste klucí šikovní, jiní by to tak dobře určitě nezvládli Very Happy

Že děkujeme.

PS To ten řemen vydrží tak málo nebo se přihodila nějaká devastace ???
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LadaZ



Založen: 22 únor 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 11.červen 2011 15:20:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice ten řemen Ivane má něco naběháno, ale neni tak mladej jako my. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 23.červen 2011 16:18:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska v 19:00 za každého počasí se bude sekat. To gdyby ste se chtěli přidat. Razz
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 23.červen 2011 21:33:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak posekáno jest.
Sekali: já, Bobr, J.Slepička, F. Třešňák, LaďaZv, Ivan, Mirekve a MI5. Morálně nás podporovali: MichalH, PavelF a později ještě MilanU. Sekalo se cca od 18:00 do 20:00 s půl hodinovou pauzou na opravu traktůrku. Ono totiž při jízdě jistého nejmenovaného MladIka se asi po 5 minutách rozbil podtlakový/přetlakový nebo taky možná s tlakem nesouvisející aparát a z traktoru tek benzín proudem. A to zbývalo posekat tu nejdůležitější část plochy. Po prvních katastrofických úvahách a anal ízách, že je to konec, že je po sekání, že by to chtělo nový traktor apod., sme s Ivanem dali hlavy dohromady (doslova) a nenechali se odradit přesně stanovenými diagnozámi na slovo vzatými odborníky, kteří naprosto přesně diagnostikovali, že je to rozbitý a prasklý díl byl oddělen od traktůrku. Za to mohl Ivan. Já sem si dovolil napojit koníčky na zdroj energie přímo a nechal benzín stékat k motoru jaksi samovolně. A taky to fungovalo. Sice se objevili jisté objektivní potíže, ale po doplnění nádrže energií traktor jezdil a ani nepoznal, že mu něco chybí. Jenom moje a Ivanova vrozená skromnost nám o tom brání hovořit, že vlastně naší zásluhou je dosekáno.

P.S.MladIk sekal už alespoň 5x a je v tom fakt nevinně. Sorry Jirko. Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2068
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 24.červen 2011 13:23:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaké - morálně nás podporovali ..... Bez řídící a organizační práce by posekáno nebylo Rolling Eyes . Takhle se to obešlo bez pracovních úrazů a pod..... Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Pá 24.červen 2011 16:54:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad raději bez komentáře Very Happy Very Happy Very Happy

Těch managerů tam bylo dost a dost ...
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jozef



Založen: 09 únor 2010
Příspěvky: 237
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Pá 24.červen 2011 18:15:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem akčním nejenom za krásnou plochu, (jak jinak), ale i za to, že mám za kolegy takové koumáky a šikuly.
Jozef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadaZ



Založen: 22 únor 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 09.červenec 2011 09:40:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Je nutné kosit - trávu. Navrhuji (oznamuji) sraz sekáčů řízení traktůrku schopných v sobotu na 14 hodinu a dále. Razz Razz Razz
Omluvuji se omluveným i Tobě Ivane ,Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad že jsem to vepsal do jiného tématu. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Další
Strana 7 z 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk