Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc prosinec 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirekve



Založen: 05 duben 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: Ne 26.prosinec 2010 12:00:44    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze dorazim okolo 13:00 az 13:30 a gdyz neprimrznu tak mozna taky neco vypustim (snad smerem vzhuru a ne dolu) Razz Razz Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 26.prosinec 2010 13:28:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky tak tam nějak dorazím.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 26.prosinec 2010 18:32:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad o něco výše: k nám vždycinky lítal polonahatej, prdelatej okřídlenej andílek.

Sem si dneska prohazoval cestu k vratům a od vrat k baráku (na chalupě). Gdyž sem to dodělal začalo na férovku chumelit Evil or Very Mad

Taky sem neznaboh, ale

_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 27.prosinec 2010 15:06:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu tam.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 27.prosinec 2010 21:58:24    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Jedu tam.


KAM Question Question Question Nahoru Question Orodovat, aby už nepadal sních Question

Děkuju Ježíšku Very Happy Pardon - předsedo Embarassed
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 27.prosinec 2010 22:52:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem tam, nechal jsem se vylákat nejmenovaným kolegou. Ani jsem to nesložil. Fičelo, zima jak na východní Sibiři, ale hezky jsme si popovídali. I s Mi 5, který taky přijel jen na kus řeči ( éro ani nevyndal z kufru. Twisted Evil
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 27.prosinec 2010 23:17:58    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Byl jsem tam, nechal jsem se vylákat nejmenovaným kolegou. Ani jsem to nesložil. Fičelo, zima jak na východní Sibiři, ale hezky jsme si popovídali. I s Mi 5, který taky přijel jen na kus řeči ( éro ani nevyndal z kufru. Twisted Evil
Vy jste piloti.... hambaaaa Rolling Eyes
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 27.prosinec 2010 23:34:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Ato ještě, když jsem přijížděl na Točnou, viděl jsem chlapa, jak v lese běží do kopce. Blázen, řekl jsem si, ale ne! Byl to Černoch, který místo lítání běhal nahoru a dolů lesem, aby se zahřál! Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 28.prosinec 2010 17:09:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezbývá než použít již okřídlenou hlášku: VY JSTE TEDA PACIENTI.. Laughing Laughing Laughing

Rád bych se přidal, jenže teď nemám s čím na sníh a není čas to napravit, tedy lépe řečeno opravit. Bůhví, jestli se letos ještě k něčemu (leteckému) dostanu, vypadá to blebleble..bledě Crying or Very sad
Ale zaběhat do kopce bych si mohl přijít Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: Čt 30.prosinec 2010 19:32:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar pánové,
tak jsem dneska opravil, co jsem předevčírem na Točné rozbil (mého ufounského hurouše) a doufám, že se buď zítra anebo v neděli zastavím ... prvního to asi nevyjde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 30.prosinec 2010 20:06:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vám řeknu, že včera, jak tak projížďym Brnem, tak na navigaci koukám, že po pravý straně je Točná Exclamation Sem si na vás vzpoměl Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 30.prosinec 2010 22:32:04    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Tak vám řeknu, že včera, jak tak projížďym Brnem, tak na navigaci koukám, že po pravý straně je Točná Exclamation Sem si na vás vzpoměl Laughing

To je od tebe milé Laughing

Taky zatím jenom vzpomínám, éro je pořád neopravené a od zítřka budu zase v háku. Ani v sobotu z toho nic nebude (šichta od 6 ráno skoro do 6 večer Twisted Evil ), to je poprvé po mnoha letech, co na Nový Rok nepolítám Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Čt 30.prosinec 2010 23:30:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem furt a stále v práci, zítra snad skončím do večera, nicméně VÁM a NÁM všem a ostatním přeji krásný pohodový vstup do Nového roku, ať vychází každému co si přeje, ev.co potřebuje( jako já) a pokud to bude jako letos, buďme rádi a važme si toho.
Upřímně Vám přeji.
PavelF
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Pá 31.prosinec 2010 18:16:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pánové, hustej vzduch v novým roce vinšuju.

Joa když se mi povede zejtra vysřízlivět před polednem, tak bych si kapku novoročně polítal.
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk