Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ultra Micro servo z HK

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 04.leden 2011 01:39:57    Předmět: Ultra Micro servo z HK Odpovědět s citátem

Sem obětoval na práh výzkumu spoustu peněz a koupil na HC dvě serva.
Jsou krásně titěrný a maj i titěrný konektor. Abych ho mohl vyzkoušet musel jsem mu dát klasickej konektor. Nejni z nejrychleších, ale určitě vymyslím, kam s ním.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: St 05.leden 2011 19:35:30    Předmět: Odpovědět s citátem

jů, to je prťavý, ten konektor snad váží víc, než servo samotný Smile
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 08.leden 2011 00:22:57    Předmět: Odpovědět s citátem

A je to tady Exclamation Obří model má dneska kdejaký fouňa, tak začínají závody v miniaturizaci Laughing Tak to musím také se svojí špetkou na plac:

Před časem jsem získal od známého 2 soupravy z hotových minimodelů, které předělal na Spektrum, aby nemusel tahat ke každému modýlku jiný vysílač. Dlouho jsem dumal, do čeho to dát, až mě bacil do oka letitý gumáček Bambi, chátrající na chalupě. Stavěl to dávno dávno mlaďas, když chodil na ZŠ do modelářského kroužku (teď je mu dvaadvacet, holomkovi Confused ).

Přijímač 3-kanál 2,4GHz, 18x26mm, obsahuje régl+ 2 lineární serva, 3g:


Pohon HobbyKing, 5g i s vrtulí a "šuplíkem":


Éro r. 460mm, d. 360mm, hm. ??? těžko říct, ale snad to poletí:


Musel jsem to celé rozřezat, opravit, srovnat (typicky dětská stavba, ani jeden pravý úhel Very Happy ), největší lahůdka byly zatím drátěné závěsy kormidel velikosti špendlíkové hlavičky, teď vymýšlím táhla a osazení RC.
Roman to určitě bude mít v luftě dřív než já, ale je to hrozná prča vyrábět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 08.leden 2011 20:25:24    Předmět: Odpovědět s citátem

no to je loskosnýýý Wink
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 08.leden 2011 20:31:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už Janku letěl, i když, let bych tomu prozatím neříkal. Asi 3x jsem odstaroval v hale depa a 3x jsem s tím trošku praštil. Podvozek/nepodvozek to nevydržel a rozlepil se. Je to potvůrka nestabilní a musím jí zkrotit. Nepodvozek už je zase slepenej.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirekve



Založen: 05 duben 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: Ne 09.leden 2011 10:50:03    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo necha vodjet tramvaje a muze litat Laughing oproti tem co musej v praci taky delat mas vyhodu Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 23.únor 2011 12:12:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby tolik nemrzlo, taky už bych mohl lítat, pidilet je konečně hotový Laughing



Dost jsem se u toho vyvztekal, prsty nějak odvykly dělat takové titěrnosti, o očích nemluvě. K ničemu se pořádně nemohlo, občas se něco lámalo, ještě jsem si navymýšlel takové voloviny, jako poutání křídla gumou, nové prosklení kabiny, pidi-dvířka na pidi-aku, konektory lepené z jednotlivých pinů lámacích lišt, k tomu pak nabíjecí redukce atd. Myslím, že bych po tomhle "školení" zvládnul postavit i nějakou loď do láhve Laughing
Krásně jsem si ale zavzpomínal na dobu, kdy modelařina voněla acetonem, na zasychání dílů se nečekalo vteřiny, ale desítky minut a potah se nevypínal teplem, nýbrž několika vrstvami laku!
Konečná letová hmotnost je 39g, tak už aby bylo tepleji a mohlo se to vyzkoušet Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 23.únor 2011 21:38:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Con graulejšn Janku. Krása Very Happy .
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 23.únor 2011 22:14:45    Předmět: Odpovědět s citátem

jezisi, jak loskosnééé. už se na něj těší můj foťák Wink
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jozef



Založen: 09 únor 2010
Příspěvky: 237
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 15:08:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Radku, vzpamatuj se! To ten tvůj foťák neuveze!!!!!!!!!!!!! Laughing
Ale přidávám se k Tvému názoru, že je to nostalgicky krásný.
Jozef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 18:19:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Není zbytečné s tím vážit cestu až na Točnou? S tím můžeš lítat na parkovišti u Lidla. Jinak, jeden člověk udělá malé éro a najednou to musí mít ausgerechnet všichni. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 18:34:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Som volaký zmatený z těch dat příspěvků. Janku, ty jsi to opravdu stavěl už na začátku ledna? A teď dokončil? Nebo je tam nějaká chyba v tom datování?
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 20:35:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Bohužel tam chyba není, takhle já modelářsky pracuju Laughing Laughing Laughing
A to znovu připomínám, že jsem to NESTAVĚL, jen opravil a přestavěl na RC.. no, ona by ta nová stavba šla rychleji!

Jako alibi snad mohu uvést, že mezi tím vzniknul Rogalus, spousta drobností, které ani nejsou vidět, ale taky chtějí svůj čas, do toho po kouskách rekonstrukce části bytu, někdy taky na weekend zajet na chalupu.. a ještě taková otravná činnost, jako je zaměstnání (no jo, někoho omlouvá, že už neví, co to je Laughing ). Rád bych se polepšil, ale obávám se, že to v dohledné době nehrozí Crying or Very sad

Kde s tím budu lítat, to se teprve ukáže, ale zálet bude určitě na Točné (pokud vyjde počas, tak v sobotu) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 20:52:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Janku, prosím tě, nechtěl jsem rýpat. Opravdu mi jen nehrála ta data Embarassed .
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 21:07:12    Předmět: Odpovědět s citátem

teda, točná je plná malejch potwor Smile to aby jsme začali přemejšlet nad halou.
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 24.únor 2011 21:37:42    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Janku, prosím tě, nechtěl jsem rýpat. Opravdu mi jen nehrála ta data Embarassed .

Vždať já se taky necítím dotčený, za svoje modelářské tempo se docela vážně stydím. A to ještě místo manuální tvůrčí činnosti prosedím hodiny u webu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk