Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc únor 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirekve



Založen: 05 duben 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 17:34:08    Předmět: Odpovědět s citátem

se nedivim že se Ivan bál gdyž se na nej řítí rozlícená vedlyba bál bych se taky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 18:24:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiše Vám závidím, že můžete při záletu rozbít éro, že Vám můžou mrznout prstíky, že můžete lítat skrz stromy a skrz jiný éra. Nejspíš zlá tramwayačka na mě plivla svou jedovatou slinu a v noci ze soboty na neděli sem se trochu víc rozehřál, opotil a roznemoch (vím, 42,8 není žádná vysoká horečka, ale jsem neduživé postavy . . .). Práce na rekonstrukci bytu mě vyléčí. A koncem týdne budu určitě taky schopen něco jít proletět. Tiše Vám závidím.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 23:18:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty máš tedy věci Shocked Zdá se, že tu obchází nějaká chřipková mutace, co usedá přednostně na lid modelářský (Helium, ty, Mirekve, já to zatím rozchodil..). Tak ať jste fšichni brzy f pohodě Wink

Dneska to bylo fajn, odpo jaro, zima až k večeru, Rogalus si dokonce zatočil v termice! Jen ten pidilet pořád nic.. tedy né že by zase spadl, on vůbec neletěl, protože je někdo pablb a nevzal si k němu pidivysílač (kdo si to má taky furt pamatovat, celý život nosím jen jeden!!!). Takže až příště (=příští týden, dřív se nedostanu Crying or Very sad ).

Jo a ještě mám ze dneška něco na srdci, ale to hodím na klubové fórum, tak tam příležitostně mrkněte..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 01.březen 2011 14:22:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu na Točnou na druhou hodinu.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirekve



Založen: 05 duben 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: Út 01.březen 2011 14:42:24    Předmět: Odpovědět s citátem

mam vychazky a doma me uz hrabe tak dorazim ve 14 hod,bude zalet skoro noveho era Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk