Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Smutná zpráva

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 04.leden 2012 15:52:51    Předmět: Smutná zpráva Odpovědět s citátem

Těžko se mi to píše. Jirka Firman včera večer zemřel. Nějak se mi tomu pořád ještě nechce uvěřit. A pokaždé, když budu na letišti, budu se rozhlížet, jestli náhodou nejde.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 04.leden 2012 17:17:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je opravdu velmi smutná zpráva. Jsem přesvědčen, že bude s náma na letišti dál a každý let nám bude shora sledovat.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mirekve



Založen: 05 duben 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Modrany

PříspěvekZaslal: St 04.leden 2012 21:18:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Urcite tam nahore bude mit velky letiste i na spalovaky a to mu budem zavidet,jinak me je to hodne lito ze uz ho neuvidime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 04.leden 2012 21:31:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímnou soustrast rodině. Smutná zpráva a bude nám na ty točný chybět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 04.leden 2012 22:32:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to smutný, hodně smutný. Tolik jsem na něj myslel a moc moc moc mu přál aby se z toho dostal. Je mi to moc líto.
V prosinci se na mě přišel podívat, jak tam sám lítám, Jirka je i na videu. Bohužel posledním s ním.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 05.leden 2012 12:27:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Smutné, smutné, smutné.
Odešel Pan modelář a s ním i spousta nedokončených plánů, manuální zručnost, encyklopedické znalosti letectví a nebojím se říct i část historie Točné.
Už když jsme tam jako kluci jezdili na kolech očumovat, jak lítají "staří" modeláři, Jirka byl jedním z nich.

Nejsem věřící ani okultista, ale jestli je nějaké modelářské nebe, tak už tam určitě prohání všechna svá éra a směje se našemu pachtění tady dole. A kdyby se od teď na Točné objevovalo nějaké záhadné rušení, tak při Jirkově smyslu pro humor všichni víme, odkud přichází..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 05.leden 2012 21:34:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko děkuju.
Při prvním kontaktu jsi byl ke každému zdrženlivý až odtažitý, ale později, když si viděl, že to dotyčný myslí vážně, jsi roztál a modelařina v tobě vyhrála a byl jsi každému rádcem. Mě také. Byl jsi a zůstaneš součástí a historií modelaření na Točné.
Drž nám tam prosím Tě v tom nebeském "OS" místo na place.
Děkuju Jirko.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jozef



Založen: 09 únor 2010
Příspěvky: 237
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Čt 05.leden 2012 23:37:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám na ty stránky a nechce se mi věřit. Jirka! Byl to a v mysli bude i nadále můj modelářský mistr a učitel. A co všechno pamatoval a věděl o Točné o letadlech a pochopitelně i o modelech a fíglech! Časná rána na Točné budou opuštěná...
Jozef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 06.leden 2012 13:42:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední rozloučení s Jirkou Firmanem se koná v pondělí 9.1. v 10.15 v obřadní síni v Motole.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 06.leden 2012 19:12:31    Předmět: Odpovědět s citátem


_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 08.leden 2012 00:06:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to opravdu moc líto.....
Štěpán
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalS



Založen: 20 listopad 2010
Příspěvky: 194
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: Ne 08.leden 2012 23:32:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to velmi smutné, ještě na podzim jsem do Jirky málem vrazil letadlem při přistání, jen jsme se tomu zasmáli, koho by to tenkrát napadlo. Ať ti to Jirko lítá i tam nahoře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 31.leden 2012 15:03:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Smutná zpráva pro nás všechy, pro rodinu samosebou také. Sad
Je mi to upřímně moc líto. Honza
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk