Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přijímač, škubání serv, chod motoru
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 13:04:57    Předmět: přijímač, škubání serv, chod motoru Odpovědět s citátem

Ahoj
Tak jsem pořídil nakonec přijímač od Jetiho 4MPD, a jeden levnější 4 kanál od Hitecu do skylady. začalo mě staršně cukat serva, a třeba se mě i rozběhl motor, když jsem odešel dále od vysílačky tak jsem usoudil, že to je přijímačem.
Koupil jsem nový, a teď pro změnu ( přijímač od Hitecu ) má staršně pomalý odezvy na pohyb na vysílačce, a strašně nepřesný... nevím čím by to mohlo být... Sad
pokud tam dám přijímač od Jetiho - tak se nic ani nehne ( upozorňuju že krystal jsem přendal ) tak se nic ani nehne - v návodu píšou že se to může stát, že je třeba zkusit jiný krystal od originálu...
Tak nevím jestli je to tou vysíčkou nebo bůh ví co Sad já chci lítat...

Minimag jsem nekoupil - ono to bude chtít nejdřív vysílačku, protože tam jsou serva na každé křidélko zvláš't - a to by byl už ranec, zase až příště Smile
díky za pomoc
aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 13:22:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleši co máš za vysílačku?? Pořád tu ze Sky Lady??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 13:27:51    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Aleši co máš za vysílačku?? Pořád tu ze Sky Lady??


jo pořád tu ze skylady - možná je to tím již jsem o tom také přemýšlel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 14:11:12    Předmět: Odpovědět s citátem

blbý dotaz - když mám vše na jednoduché směšování, a přivezl bych letadlo, šlo by jednoduše yzkoušet s jinou vysílačkou zda by to chodilo ?? chci omezit možné chyby ve vysílačce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 14:19:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych ti to klído vyskoušel, ale mám 40 Mhz tak to nepujde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 17:05:30    Předmět: Re: přijímač, škubání serv, chod motoru Odpovědět s citátem

aleš napsal:
Ahoj
Tak jsem pořídil nakonec přijímač od Jetiho 4MPD, a jeden levnější 4 kanál od Hitecu do skylady. začalo mě staršně cukat serva, a třeba se mě i rozběhl motor, když jsem odešel dále od vysílačky tak jsem usoudil, že to je přijímačem.
Koupil jsem nový, a teď pro změnu ( přijímač od Hitecu ) má staršně pomalý odezvy na pohyb na vysílačce, a strašně nepřesný... nevím čím by to mohlo být... Sad
pokud tam dám přijímač od Jetiho - tak se nic ani nehne ( upozorňuju že krystal jsem přendal ) tak se nic ani nehne - v návodu píšou že se to může stát, že je třeba zkusit jiný krystal od originálu...
Tak nevím jestli je to tou vysíčkou nebo bůh ví co Sad já chci lítat...

Minimag jsem nekoupil - ono to bude chtít nejdřív vysílačku, protože tam jsou serva na každé křidélko zvláš't - a to by byl už ranec, zase až příště Smile
díky za pomoc
aleš


Nerozumím přesně tvýmu popisu ohledně krystalů ale:
vždy musíš mít k příjmači příslušný krystal. Tj. do příjmače HiTec jednoduchým směšováním (předpokládám, že ten 4-kanál není s dvojím...) MUSÍŠ mít krystal pro Hitec s jednoduchým. Obdobně ppro Jetiho. Někdo tvrdí, že do Hitecu nemusíš mít "pro Hitec", přijde mi to ale naprosto klasické šetření na nepravém místě.
Prostě rozhodně nedoporučuju původní krystal ze Skylady píchnout do Jetiho nebo HiTecu.
Možná to máš dobře, pak sorry Wink
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 17:15:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mě to taky dělá dojem, že Aleš používá krystal z pův. přijímače. V tom bych hledal problém.
Aleši doraž a můžeme to vyzkoušet Idea
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 17:57:03    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj
dnes jedu koupit ještě krystaly tak to zkusim a když ¨tak bych zitra dorazil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 19:44:37    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem nakonec nevyrazil Sad
zkusím to zítra.
to RadekC: nebudeš třeba zítra odpoledne na Tocné?? že bych se zastavil , aby jsi se mrknul v čem by mohla být chyba... nebo bych se někde přiblížil k Tobě.
Díky aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 20:59:05    Předmět: Odpovědět s citátem

aleš napsal:
ahoj
dnes jedu koupit ještě krystaly tak to zkusim a když ¨tak bych zitra dorazil...

No a co jsi tam tedy do teďka měl za krystal? Ten původní ze SkLady?
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 22:00:14    Předmět: Odpovědět s citátem

aleš napsal:
tak jsem nakonec nevyrazil Sad
zkusím to zítra.
to RadekC: nebudeš třeba zítra odpoledne na Tocné?? že bych se zastavil , aby jsi se mrknul v čem by mohla být chyba... nebo bych se někde přiblížil k Tobě.
Díky aleš


To víš, že zítra budu Cool
Podíváme se na to.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 22:06:17    Předmět: škubání serv Odpovědět s citátem

Pro Aleše: Já mám takovou vlastní zkušenost, že dokud sem si nesáhl a nespálil se, nevěděl sem co mi ostatní kluci říkají. Pořídil sem si dvouplocha, vybavil ho přijímačem REXíkem 5kou s krystalem od Hradeckého a zkoušel jsem ho ovládat vysílačem z Bellancy - z toho čínského setu za 3000,-. Ono to nějak fungovalo, ale udělal sem pár držkopádů a pak mi MichalH půjčil svůj vysílač (Graupner MX12). Dvouplocha za pomoci Honzy baterky, který mi stál za zády a hlídal mě, lítal jak z partesu. Poděkoval sem Michalovi a Honzovi, vysílač sem vrátil a přeházel jsem to se všechno na svůj vysílač z Bellancy. Šel do vzduchu a pak teprve sem poznal, že snažit se řídit dvouplochu s tímhle vysílačem je marný. Opět byl držkopád, protože sem pohnul ovladačem (na nějakou výchylku) a nic, přidal sem a .. nic a pak najednu škub a dvouplocha byl někde, kde sem ho vůbec nečekal. A protože sem začátečník tak sem pořád lepil. Moje zkušenost velí, zapomenout na vysílač ze Sky Lady (je to ten samý jako z Bellancy - můžes se mrknot na internetu) a koupit normální vysílač. Přines svoje éra na Točnou a určitě se najde někdo, kdo ti pomuže a nastaví si tvoje éra na svůj vysílač, jako pomohl MichalH mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 02.červen 2007 22:07:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim jestli budu, spíš bych to viděl že budu opět přes den stavět nový ero Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 09:10:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš a Kaiser: je to určitě pravda. Moderní počítačová rádia mají hafo funkcí, které ti ovládání usnadní. Nastavíš si velikost výchylek serv tj. kam až smí servo dojet při maximální výchylce páčky. Nastavíš si dvojí výchylky - pomocí přepínače přehodíš malé výchylky vhodné právě pro začátky, nebo velké výchylky pro zkušenější.
Co mi přijde hodně dobrý jsou exponenciální výchylky: lze nastavit, že při pohybu páčky kolem neutrálu se serva moc nehejbou a až s výraznějším pohnutím páčkou se serva rozběhnou tak, aby na konci dojely na tu předvolenou maximální polohu/výchylku. To je funkce, která ti do jisté míry eliminuje začátečnický (nebo stařecký) třes rukou.
Používám ji také Laughing

Tím "moderní počítačová rádia" myslím i nejlevnější kousky jako Optic nebo MX-12. Bohatě ti budou stačit. Funkcí mají mraky ale nějaké mixy zatím nemusíš řešit.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 11:00:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
..... To je funkce, která ti do jisté míry eliminuje začátečnický (nebo stařecký) třes rukou.
Používám ji také Laughing

Vosy, ted nevim, do jake supiny se ty radis Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 14:58:28    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Vosy napsal:
..... To je funkce, která ti do jisté míry eliminuje začátečnický (nebo stařecký) třes rukou.
Používám ji také Laughing

Vosy, ted nevim, do jake supiny se ty radis Laughing


Až půjdu opět do vzduchu a opraveným akroplyoňákem, tak se mi určitě budou třást strachy. V ostatních případech je to asi věkem.
Exponenciály jsou skvělá funkce!
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Ne 03.červen 2007 23:30:33    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jednou se zeptám - jakže se jmenovaly ty malý udělátka pro připojení serv, a Michale, prosím vím že jsi to říkal - ale jsem maldej a pitomej - kde se dají sehnat ??
díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 10:04:50    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj
hledám ty krystaly a Cemecha nějaké mají, jen jsem se u něj setakl poprové s označením mikrokrystal, to je to samé jako krystal ??
viz http://www.cemech.cz/prijimace-krystaly-krystaly-c-16_28.html
www.cemech.cz/prijimace-krystaly-krystaly-c-16_28.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 11:39:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Aleše, co nevidět budu prodávat RC HITEC Eclipse QPCM, pokud bys měl zájem, můžeme se domluvit. Mám k tomu řadu přijímačů, včetně krystalů.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 04.červen 2007 18:43:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Pro Aleše, co nevidět budu prodávat RC HITEC Eclipse QPCM, pokud bys měl zájem, můžeme se domluvit. Mám k tomu řadu přijímačů, včetně krystalů.

Hele za kolik by si jí prodal samostatně?? Jen vysílač??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 05.červen 2007 17:39:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Samostatně bych jí nerad dával, potřebuju prodat vše na 35 MHz - toto pásmo je pro mě mrtvé. No lae dám ti jí i samostatně, když si další den koupíš i přijímač Laughing . Cenu zatím nevím - musím zjistit jak se to prodává a k tomu pak dám slevu pro Točňáky.
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Út 05.červen 2007 17:46:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
Samostatně bych jí nerad dával, potřebuju prodat vše na 35 MHz - toto pásmo je pro mě mrtvé. No lae dám ti jí i samostatně, když si další den koupíš i přijímač Laughing . Cenu zatím nevím - musím zjistit jak se to prodává a k tomu pak dám slevu pro Točňáky.


ahoj
Díky za nabídku, ale měla když tak přijít o chvíli dříve, já už v pátek měl nakoupený dva přijímače ... takže bych kupoval také pouze vysílačku, ale ted uz je to jedno - mám Optica, přesto díky.
Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 05.červen 2007 17:48:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele pokud by si byl ochotnej dát ten vysílač za nějakou rozumnou cenu tak možná by ho vzal kámoš. ALE neni to magor jako já doletadel a dost rekreačně lítá, tak by chtěl jen vysílač, on přijímač má a zbytečně nechce jinej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 05.červen 2007 21:18:23    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Hele pokud by si byl ochotnej dát ten vysílač za nějakou rozumnou cenu tak možná by ho vzal kámoš. ALE neni to magor jako já doletadel a dost rekreačně lítá, tak by chtěl jen vysílač, on přijímač má a zbytečně nechce jinej.

Hele nechces soupravu na 35Mega, tu 40-tku bys moh strelit do frcu.
Vis, jaky sou prolemy s autickarema..... Confused
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 05.červen 2007 22:48:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ted nemám maniky a bankomat už mě taky nezaloží Laughing . Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 09:37:16    Předmět: Odpovědět s citátem

hlásim problém vyřešen, SKYLADY může nahoru i pomocí nové vysílačky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 10:05:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Taxis koupil novej krystal? Nebo rovnou ještě jeden příjmač? Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 10:46:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
Taxis koupil novej krystal? Nebo rovnou ještě jeden příjmač? Laughing Laughing Laughing


no včera jsem pojezdil - nejdřív jsem byl v peckovi v hypernově - nový optic ( včetně přijímače a krystlu ( dvojí směšování )
Jenže tam neměly ten samý krystal pro jednoduchý směšování, tak volám volám do lesa a nakonec od Houšky se ozvalo - máme ho tu - tak jsem jel přímo z průhonic na bulovku ...
takže teď jsem OK ( sice mám ještě jeden přijímač navíc ale to nevadí Smile
myslím že ho časem použiju do toho MIN MAGA Smile ( a to mě připomína, že budu potřebovat ještě jeden krystal s jednoduchým směšováním Smile

jinak Dingo je ve fázi zapojení - serva jsou OK, motor se mi nechce líbit, již od samého počátku se škube při zapojení, někdy se zapne a někdy ne... ( je to ten EMAX 2822 ) proud do něj jde, ale škube se a většinou ani neroztočí... asi ho zkusim reklamovat nevim....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HonzaQ



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 14:12:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš: ten motor by mohl byt v poradku, v podstate krome zkratu vinuti na stator tam neni nic k pokazeni (nemyslim ted mechanickou zavadu-loziska aj.), to co popisujes mi delal muj GWS uplne stejne a bylo to v nevhodne nastavenem predstihu na regulatoru, tam to over. Spis bych pak vyzkousel jeste zda je regulator funkcni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: St 06.červen 2007 15:03:40    Předmět: Odpovědět s citátem

HONZAQ :
Hm to zní zajímavě. večer vyzkouším ten regulátor - on je ale z takového čínského setu (něco jako P100 set ) s max. zátěží 20 A tak by to mělo být v pohodě.. a abych pravdu řekl, nevím jak bych když tak měl upravit ten předstih Shocked , i když stíhu vím jak upravit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk