Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přijímač, škubání serv, chod motoru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HonzaQ



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 07.červen 2007 14:31:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš:
Tak vyzkoušels? Kdybys měl ten EMAX připojený k regulátoru přes konektory 1,8-2mm nebo 3,5mm, mohli bychom ho zkusit na mých regulátorech.. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Čt 07.červen 2007 14:56:31    Předmět: Odpovědět s citátem

HonzaQ napsal:
Aleš:
Tak vyzkoušels? Kdybys měl ten EMAX připojený k regulátoru přes konektory 1,8-2mm nebo 3,5mm, mohli bychom ho zkusit na mých regulátorech.. Idea


zkoušel. včera jsem to. s regulátorem JETI ECO 20 to šlape v pořádku. tak ted nevím, jestli mám koupit ještě jeden regulátor a nebo přehodit regulátor ze skyladty do dinga nebo ne. ten jetáckej regul má totiž vypínač........ a mě se ho nechce demontovat - ach ta lenost Smile Very Happy
holt budu asi muset koupit regul. ( aspoň budu mít jedenm do zásoby Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: St 09.leden 2008 23:41:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi začal blbnout vysílač Eclipse7, nedaly se na Acromasteru pomocí ELV nastavit výchylky na 6k-L křidélko. A v neděli jsem na dvouplochovi
po vyndání z auta viděl, že paměti modelu jsou všechny definované dle prvního modelu. Vím, že byla sakra zima, zkušenosti se softem malé a pilotní též,+ nastavování éra na sněhu, no nic moc . Tedy ano, dneska jsem slepil torzo éra a počal nastavovat vysílač. Dle rady zkušených jsem vytáhl baterku z vysílače na celý den a EJHLE! Vše funguje dle původních nastavení v pamětech, 6tý k. je bez závad. Akorát u Pecky ve Zlatnické jsem vypadal jako Pat a Mat, jim to v pondělí fungovalo O.K.
Ach ta technika !! Cool
P.S. soft není upravován, je tam orig.
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 00:52:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze by mraz??? Nikdy jsem nemel problem.
Tak jsi se Pavle zaradil mezi ty zakazniky, kteri tu a tam prinesou Futabu ci Hiteca do spravky.
Jak povidal pan Houska: Graupnera mi zatim nikdo nereklamoval, s ostatnimi sem obcas prijdou..
Ale nesmutni, staci zahrat, vytahnout baterku .... Laughing Laughing

GRAUPNER Vivat Idea
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 16:34:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím, má-li smysl to komentovat Razz jsou i jiná řešení, než jen ta na 35 nebo 40 MHz Laughing Třeba doma v teple u simulátoru.....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 18:22:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám Hiteců už pěknou řádku let přes 4 roky, a třeba Flash 5 co mám chodil i když byla opravdu hodně zima, s Eclipsem jsem zatim problém neměl, chodí bezvadně. Jo a ještě k tomu, je to jen technika, nikdy neni nic dokonalý. Osobně se mi třeba mx-12 nelíbil, jelikož mi menu přišlo divný, jsem naučen na Hitec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 19:14:29    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Mám Hiteců už pěknou řádku let přes 4 roky, a třeba Flash 5 co mám chodil i když byla opravdu hodně zima, s Eclipsem jsem zatim problém neměl, chodí bezvadně. Jo a ještě k tomu, je to jen technika, nikdy neni nic dokonalý. Osobně se mi třeba mx-12 nelíbil, jelikož mi menu přišlo divný, jsem naučen na Hitec.

Ty se Jiriku hlavne nauc na 35MHz kdyz litas s takovym rychloletem.
Si predstav, ze by nekdo zapnul vedle auticko.. No to bys to mel na kasi Surprised
Twisted Evil Twisted Evil
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 20:29:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a dneska už nabíjím baterky v obstarožním /mém prvním/ Focus 4,
tak v neděli ho prubnu, vypadá, že ta tisíciletá vysílačka funguje.
A dle mého vánočního sobě naděleného dárku AX 700 spektráku to vypadá, že ani nevyzařuje mimo frekvenci o nic víc, než Eclipse. Rolling Eyes
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 10.leden 2008 22:19:17    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
mi5 napsal:
Mám Hiteců už pěknou řádku let přes 4 roky, a třeba Flash 5 co mám chodil i když byla opravdu hodně zima, s Eclipsem jsem zatim problém neměl, chodí bezvadně. Jo a ještě k tomu, je to jen technika, nikdy neni nic dokonalý. Osobně se mi třeba mx-12 nelíbil, jelikož mi menu přišlo divný, jsem naučen na Hitec.

Ty se Jiriku hlavne nauc na 35MHz kdyz litas s takovym rychloletem.
Si predstav, ze by nekdo zapnul vedle auticko.. No to bys to mel na kasi Surprised
Twisted Evil Twisted Evil


Na tom něco bude Jirko, co ti píše Radek. Když bude na kaši éro, tak si chvilku popláčeš a dobrý, ale kdyby to někoho mělo trefit . . . . , však víš.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 11.leden 2008 21:39:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
radekc napsal:
mi5 napsal:
Mám Hiteců už pěknou řádku let přes 4 roky, a třeba Flash 5 co mám chodil i když byla opravdu hodně zima, s Eclipsem jsem zatim problém neměl, chodí bezvadně. Jo a ještě k tomu, je to jen technika, nikdy neni nic dokonalý. Osobně se mi třeba mx-12 nelíbil, jelikož mi menu přišlo divný, jsem naučen na Hitec.

Ty se Jiriku hlavne nauc na 35MHz kdyz litas s takovym rychloletem.
Si predstav, ze by nekdo zapnul vedle auticko.. No to bys to mel na kasi Surprised
Twisted Evil Twisted Evil


Na tom něco bude Jirko, co ti píše Radek. Když bude na kaši éro, tak si chvilku popláčeš a dobrý, ale kdyby to někoho mělo trefit . . . . , však víš.

Souhlasim máte pravdu, ale ted přecházet je už POZDE, jelikož 4 přijímače a potřebuju další, takže asi tak. Sháněl jsem si kdo tak jezdí okolo s autama, už hodně přešlo na 2.4 Ghz. Autíčkáři to maj už dost rozšířený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 17.leden 2008 23:03:03    Předmět: Odpovědět s citátem

To: Mi5. A co zkusit třeba tohle Exclamation Question
Osobně o tom dost silně přemýšlím. 1050,-Kč za šestikanál.přijímač je celkem běžná cena a 2100,- za VF modul snad taky přežiju. Chtělo by to ale ještě nějaké další informace a nejraději něčí zkušenosti.

PS. přijímačů mám 6 a myslím, že by nebyl problém jich pár prodat.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 18.leden 2008 00:38:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
To: Mi5. A co zkusit třeba tohle Exclamation Question
Osobně o tom dost silně přemýšlím. 1050,-Kč za šestikanál.přijímač je celkem běžná cena a 2100,- za VF modul snad taky přežiju. Chtělo by to ale ještě nějaké další informace a nejraději něčí zkušenosti.

PS. přijímačů mám 6 a myslím, že by nebyl problém jich pár prodat.

Ne Romane, tady je to moc drahý, pokud o tom uvažuješ, tak mrkni na ty čínany, tam je maj fakt za hubičku. Jinak chtěl jsem ti ještě napsat, že tvuj regul co si chtěl na objednávce z UH ten 25A, možná nebude. Zítra to zjistim jak jsme na tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 18.leden 2008 01:12:46    Předmět: Odpovědět s citátem

A jsi si jistý, že Giga od číňana bude stopro fungovat Question
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk