Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změna módu čínského vysílače

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 04.leden 2015 19:54:14    Předmět: Změna módu čínského vysílače Odpovědět s citátem

S vánoční kvadrokoptérou mi Ježíšek nadělil vysílač v módu 2.
Ze začátku to vypadalo, že žádné problémy nebudou, ale když došlo na první krizovky, ruce najednou reagovaly samy podle letitých reflexů a létající aparát dělal podivuhodné věci Laughing



Dal jsem tudíž pár dotazů u znalých a po (předpokládaném) zjištění, že na téhle hračce se módy nějak jednoduše změnit nedají, jsem přistoupil k přehození ovladačů.
Jelikož to nebylo nic složitého a výsledek mě naprosto uspokojil, a protože těch hračkových (ale jinak milých) výrobků mezi modeláři i nemodeláři nezadržitelně přibývá, hodil jsem malou fotodokumentaci i s komentářem na Rajče.
Samozřejmě se tak dají upravit i jiné podobné vysílače od různých výrobců, tak třeba to někomu bude k užitku Wink

Odkaz na album je tady: http://jjanek.rajce.idnes.cz/Vysilac_WLToys_-zmena_modu_z_MODE_2_na_MODE_1

A takhle vypadá výsledek- čína s nápisem MODE 2, ale v módu 1:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 07.leden 2015 13:18:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu jsem to upravil, zejména zmenšil fotky na Rajčeti, tak teď už se to bude zobrazovat inteligentněji.

Odezva na moji famózní akci zdá se není žádná Laughing
Tak pro ty, kteří by chtěli mód 1, ale nechtějí se v tom hrabat, přidám jiný odkaz -k některým poletuchám lze dokoupit vysílač, který nastavení módu přímo umožňuje. Například pro tu moji kvadrokoptotodlecto by to byl tenhle http://www.banggood.com/WLtoys-V222-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-Transmitter-p-78480.html
Ale je zbytečně velký, také jednoúčelový (k ničemu jinému se tyhle vysílače použít nedají) a prostě škoda peněz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk