Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ježíšek 2015

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eryx



Založen: 01 červenec 2013
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha - Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 25.prosinec 2015 01:13:36    Předmět: Ježíšek 2015 Odpovědět s citátem

Všem točenským modelářům přeji krásné vánoční svátky.
Letos jsem musel být asi moc hodný, protože mi Ježíšek přinesl nádhernou Cessnu Sky Trainer 182
http://www.kostkamodelcentrum.cz/obchod.aspx?polozka=71021
Problém ale vidím v tom, že nevím jestli ji dokážu sám sestavit o zalétání ani nemluvě. Very Happy
Věřím ale, že až se dostanu do úzkých, tak mi s tím pomůžete.
Také by mne potěšil nějaký tip na dobrou vysílačku.
Na tohle letadlo by prý měla mít minimálně 7 kanálů.
Ještě jednou všem přeji krásné vánoční svátky a těším se na brzké setkání.
_________________________________________
větroň Sky Climber (A200) - rozpětí 2008 mm
hornoplošník Cessna 182 Sky Trainer - rozpětí 1400 mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 25.prosinec 2015 20:37:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná mrška.
Já má tuhle vysílačku Turnigy a zatím spokojenost.
K čemu potřebuješ ten 7. kanál? 1+5 (pokud ne jenom 1) křidýlka, 2 výškovka, 3 motor, 4 směrovka, (5)/6 klapky. Nějak mi to nevychází. Co tam máš ještě za funkci?
Měl jsem její metrovou verzi. Celkem rychlá a chce se to naučit přistát na hlavní podvozek a nepřekotit se přes příďové kolečko (na trávě). Částečně za to můžou malá kolečka na trávu. Na asfaltu nebo jiném rovném povrchu to problém není.
Určitě si s ní dobře užiješ.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eryx



Založen: 01 červenec 2013
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha - Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 25.prosinec 2015 21:10:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Turnigy vypadá moc pěkně. Díky za tip.
Na Cessnu mi stačí 6 kanálů, ale dostal jsem ji s doporučením na min. 7 kanálovou vysílačku, abych po čase nemusel pokukovat po něčem lepším.
_________________________________________
větroň Sky Climber (A200) - rozpětí 2008 mm
hornoplošník Cessna 182 Sky Trainer - rozpětí 1400 mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 26.prosinec 2015 14:33:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Onehdy jsem si prohlížel u Pecky ( u Milana v krámě) novou černou DX6 Spektrum. Krásný nový design, spoustu funkcí, má to i hlasové funkce, pamě´t na 250 modelů, dá se do toho stáhnout čeština. s přijímačem stojí 6300,-. Má to tu výhodu, že funguje i s přijímači Orange za deset dolarů z HobbyKingu ( cena originál ních dalších přijímačů je taky docela zajímavá). Zkoušel jsem to s jedním spárovat u Pecky, jde to. Už to bylo na spadnutí, Ježíšek byl povolný. pak ale zvítězil rozum nad rozmařilostí - počkám až rozlámu ty dva vysílače co mám. Pro mne tedy těch šest kanálů rozhodně stačí.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Začátečníci Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk