Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak odříznout křidélka (EPP)?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 10.leden 2016 15:17:12    Předmět: Jak odříznout křidélka (EPP)? Odpovědět s citátem

Ahoj, včera jsem se s prckama přišel podívat na letiště a hned mě to inspirovalo, abych ze skříně vytáhl stavebnici Blade od FreeAiru, kterou jsem tuším kdysi vyhrál v tombole Smile
Jsou to jen desky EPP a já teď přemýšlím, jak odříznout/naříznout křidélka na deskách křídel....
Prosím poraďte, jestli na to mám vzít nůž a "nedoříznout", nebo odříznout uplně a udělat panty z izolepy, nebo jestli zkusit udělat V drážku drátem pájky... nebo ještě jinak?
Díky Štěpán
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HonzaQ



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 12.leden 2016 18:07:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Na doporučení Michala jsem odříznutá křidélka na EPP samokřídle chytnul Omnifilmem (zdravotnická páska), ale nedrželo dlouho. Tak jsem před přilepením pásky místo kontaktu v ploše lehce máznul transparentním kontaktním Pattexem, nechal zavadnout, a teď to drží jak přilepený Smile
Závěs je prakticky bez odporu, serva si jen medí ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk