Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

březen

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 01.březen 2020 12:54:41    Předmět: březen Odpovědět s citátem

PetrP je na letišti a láká další piloty k polítání. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: St 04.březen 2020 23:14:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Drahý jednateli xxx,

vzpomínám na dobu, kdy jsem pomáhal Modeláře Točná zakládat a legalizovat u úřadů.... To bylo řečí, že se spolek dělá jen kvůli panu xxx a jak všechno bude dále prima a přátelské... Postupem času je to spolek bafuňářů kde se VYLUČUJE neosobním dopisem s odvoláním na články stanov jak od soudu...
Nehodlám dopátrávat proti čemu že jsem se to zpronevěřil..pokud je to neplacení příspěvků, tak jen konstatuji, že byť jako nelétající člen jsem se xxx několikrát ptal jak mu mám příspěvek poslat na účet ale nikdy jsem se to nedozvěděl. Běhat za ním se stovkou v ruce po Praze nebudu. Opravdu nejsem v situaci kdy bych nechtěl nebo nemohl kamarádům přispět na benzín do traktoru...

Zkrátka jsem si pořídil děti..(možná jste je i viděli)..Letadla čekají ve sklepě až kluci ještě trochu vyrostou..zatím si hrají a bourají na simulátoru.. Vy už jste asi ratolesti měli dávno, tak si už nepamatujete kolik volného času vám zbývalo a že v podstatě není reálné, aby se tatínek sbalil odešel si hrát s letadélky a nechal rodinu samotnou. Protože z Modelářského fóra mi na mail Volný už roky nechodí notifiakce, přehlédl jsem i termín loňské Mikulášské škoda... Máte pravdu, je to trestuhodné chování a zaslouží si to vyloučení!! Členové mohou být jen zdatní a náležitě aktivní jedinci pro které je modelařina na hlavním místě! Co na tom, že se známe od roku 2007 a máme na sebe uložené číslo v mobilu že?

Tak jen abyste tam časem nezustali sami pánové... Kde jsou ty časy kde se na Točné létalo jak jen počasi trochu dovolilo a konference žíla příspěvky...upadlo to.. Popřemýšlejte proč...dopodručuji se vrátit k druhé větě tohoto dopisu...

Tak tož se mějte hezky a vše dobré.... ŠtěpánS


Dne 4.3.2020 v 21:29 Modeláři Točná napsal(a):
Ahoj,
Z rozhodnutí členské schůze ze dne 16.4.2019 ZS Modeláři Točná, bodu č. 5 zápisu Ti bylo ukončeno členství v Zapsaném spolku Modeláři Točná z důvodu neplnění členské povinností dle článku IV. Bod 2 a) a d) stanov.

Toto opatření rozhodla členská schůze z praktických důvodů – usnášeníschopnosti schůzí a chodu ZS jako takového.

Budeš-li chtít si někdy zalétat s modely, není žádný problém přijít na Točnou v režimu „Host“.

Za Zapsaný spolek Modeláři Točná,
xxx, jednatel
V Praze dne 4.3.2020

----------------------
Vymazána jména adminem.
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 05.březen 2020 23:04:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Štěpáne, nic ve zlém, ale to zní jako od malého fracka, kterému někdo zabavil hračku.. protože ještě nemá napsané úkoly.

Pravidla jsou jasná a pro všechny stejná.
Letiště je stále na stejném místě.
Čísla máš v mobilu určitě i ty na nás.
Jestli nechodíš lítat, je to čistě tvoje věc, ale chod spolku vyžaduje od členů i určité povinnosti už jen proto, aby spolek mohl vůbec fungovat.

Je jedno takové pořekadlo: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

Proč jsi se o závěru loňské schůze nedozvěděl hned, to momentálně nejsem schopný zodpovědět, ale předpokládám že se čekalo, jestli se ti, kterým bylo ukončeno členství, třeba ještě neozvou nebo nepřijdou na letiště, pak by se s tím určitě dalo něco dělat..

Jinak na řešení podobných problémů by se jistě našel vhodnější způsob, ale napsal jsi to veřejně, tak ti také veřejně odpovídám. Né za výbor nebo dokonce za všechny, čistě sám za sebe.

Také se měj hezky a jen vše dobré
Janek, jeden ze zakládajících bafuňářů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 05.březen 2020 23:53:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Původně jsem nechtěl na Štepánův ukřivděný a urážlivý spisek reagovat, ale napsal jsi to, Janku, tak, že se pod tvou reakci rád podepíšu vedle tebe. M.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: So 07.březen 2020 19:34:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, víte co mě na tom štve a mrzí? Domníval jsem se, že jsme minimálně přátelé. Známe se hodně dlouho. Víte v jaké jsem rodinné situaci, víte že jsem byl vzdy podporovatelem spolku. Michale tebe jsem potkal "za plotem" z dětského hřiště, Ivana tady na Pankráci, s LáďouZ jsme se potkali když jsem byl s dětma v NTM...nikdo mi neřekl, že je nějaký problém. Pak přijde neosobní dopis o vyloučení? (navíc s ročním zpožděním). Co si o tom mám myslet? Od přátel bych očekával, že se budou snažit zachovat nějakou pospolitost a mají pochopení... Kopnou mě do zadku a třeba mě upozorní že jsem na něco zapomněl... Ne, že se budou tvářit "jako by nic" a pak pošlou dopis..
Prostě bych si myslel, že mezi přátelema by to mohlo fungovat jinak..ale máte pravdu, stanovy jsou stanovy a členská schůze rozhodla... Netušil jsem, že jako momentálně neaktivní člen jsem byl spolku na obtíž..
Štěpán
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 18.březen 2020 17:00:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení kolegové,domlouval jsem se s věží na letišti, jak je to s naším eventuálním lítáním. afisák Vláďa mi sdělil, že toho moc neví, ale vzhledem k tomu, že je uzavřené i dětské hřiště a modelářská plocha by mohla být považována taky za jakési hřiště a není vhodné, abychom se tam scházeli v době karantény..............Asi bude lepší, když si necháme choutky zajít.Samozřejmě jen do doby, než tu chorobu porazíme. Crying or Very sad
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk