Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s přijímačem nebo vysílačem?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
urna



Založen: 31 srpen 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Dolní Břežany

PříspěvekZaslal: Út 16.říjen 2007 13:05:53    Předmět: Problém s přijímačem nebo vysílačem? Odpovědět s citátem

Ahoj,

několikrát se mi stalo, že jsem dopadl na držku aniž bych za to mohl, říkal jsem si tak asi rušení na kanálu....ale koupil jsem si jinej krystal kanál 71 a k tomu nový samokřídlo.....dal jsem tam ale v rámci úspor stejný přijímač jako jsem měl ve zlínovi i stejnej regulátor. Dělá to naprosto to samý....prostě to sem tam sebou cukne....což znamená, že se vychýlí na max výškovka (bohužel směrem do země). U toho samokřídla mě to nějak netrápí, to je fakt děsně easy letadlo, ale u toho Zlína mě to fakt dost štve.

Co si odbornící myslí? Přijímač (Rex 5), Regl (jen 10A), nebo vysílač Eclipse 7 s modulací? Motor (číňan 2812 od belu a vrtule 7x4)
Protože to už vypadá, že budu muset reklamovat.

dík Martin
_________________________________________
Zlín 50 EPP číňan E-MAX 2822
Swift II E-MAX 2812
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 16.říjen 2007 21:34:40    Předmět: Odpovědět s citátem

71 - ten mam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rolling Eyes
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: St 17.říjen 2007 10:38:26    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
71 - ten mam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Rolling Eyes


V klidu, pravdepodobnost, ze se potkame je mala a navic mam jeste 80:-)
Zkousel jsem to v oblasti kde lisky davaj dobrou noc, tedy ani zadnu ruseni tam neni.
Návrat nahoru
HonzaQ



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 17.říjen 2007 13:22:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Litam s Břichatkou a samokřídlem Swift II na kanálu 50 - zatímco mi samokřídlo "kope" do kormidel (přijímač Hitec), Břichatka ne (Futaba). Dělala ale to samý, dokud jsem neodrušil všechny serva - rozebral jsem je a kovový plášť servomotoru spojil vodičem na "-" pól napájení serva. Bylo to na radu z jednoho článku v RC revue, a u Břichatky mám zlatý klid. Taky do napájení serva včleňují odrušovací kondenzátory, ale to jsem nezkoušel, když výše popsaná úprava kopání odstranila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 18.říjen 2007 00:56:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky je řešení - naučit se s tím žít. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 18.říjen 2007 14:40:38    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt, alespon to neni takova nuda Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk