Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

REGULÁTOR DUALSKY XC 1812BA

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 28.září 2007 18:38:53    Předmět: REGULÁTOR DUALSKY XC 1812BA Odpovědět s citátem

Zlákán dobrou cenou koupil jsem na Model hobby regulátor Dualsky XC1812BA za 675 Kč. Za 18 A to není mnoho, při čtení návodu ( až doma) jsem zjistil, že BEC regulátoru dovede při použití tříčlánku li-pol napájet jen dvě serva (např. JETI ECO 18 umí čtyři). Koupě nelituji, regulátor funguje, líbí se mi (už je zabudován v modelu s dvěma servy), jen bych chtěl případné další zájemce na tuto skutečnost upozornit - lze jej použít jen v modelech s dvěma servy,nebo vyřadit BEC - v návodu je popis a napájet elektroniku modelu samostatnou baterií.Příště ale asi radši připlatím a koupím si zase JETI.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Pá 28.září 2007 20:14:15    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou ty vaše experimenty... Wink
Sociální regl od Poleny za 580 Kč (taky 18A) 3 kousky HS 55 zvládá.
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 13.prosinec 2007 23:11:13    Předmět: Re: REGULÁTOR DUALSKY XC 1812BA Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Zlákán dobrou cenou koupil jsem na Model hobby regulátor Dualsky XC1812BA za 675 Kč. Za 18 A to není mnoho, při čtení návodu ( až doma) jsem zjistil, že BEC regulátoru dovede při použití tříčlánku li-pol napájet jen dvě serva (např. JETI ECO 18 umí čtyři). Koupě nelituji, regulátor funguje, líbí se mi (už je zabudován v modelu s dvěma servy), jen bych chtěl případné další zájemce na tuto skutečnost upozornit - lze jej použít jen v modelech s dvěma servy,nebo vyřadit BEC - v návodu je popis a napájet elektroniku modelu samostatnou baterií.Příště ale asi radši připlatím a koupím si zase JETI.

Já mám trochu jiný problém. Uvedený regl mám v Migoušovi. Tam mám tři serva V+2xK (křidýlka jsou "Vé" kabelem na jeden kanál přijímače). Regl funguje bez potíží. Koupil jsem ale nový regl RAY 18A od JETíků. Abych ho vyzkoušel, připojil jsem ho k pomačkanému Migouši, abych taky konečně vyzkoušel, co všechno po havárii nefunguje. Serva pracují, tak jsem ho připojil k motoru, kde jsem vyměnil osu (E-MAX2812). Zhruba v půlce plynu regl motor vypnul. Po ztažení páčky plynu do nuly a znovuvychýlení se motor opět roztočí, ale v polovině dráhy ho regl opět vypne. To se opakuje stále dokola. Je pravdou, že se motor trochu hřeje, ale s reglem XC1812BA funguje i na plný plyn a regl nemá pocit, že by měl motor vypnout. Tak se tedy skromě ptám zkušených . . . KDE SOUDRUZI Z NDR UDĚLALI CHYBU ? Question Question Question
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Pá 14.prosinec 2007 11:48:42    Předmět: Odpovědět s citátem

sice nejsem ten nejodbornejsi - ale neco podobneho jsem mel take - bylo casovanim regulatoru - musel jsem ho preprogramovat a pak fakcil jak mel...
jde o to jestli to je ono Embarassed - zadny vedec nejsem Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk