Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kaiser

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 20.prosinec 2007 21:53:08    Předmět: Kaiser Odpovědět s citátem

Dvouplocha ENDY v tuningu, elektrovětroň MATES s osvětlením, ušáček Asta, MOHAWK, hydroplán Saro, MiG 3 (v rozsypu), vozembouch FUNKI od Čemecha (taky v rozsypu) a ušatý větroň TOM z balzy a papíru.

Poněkud mnoho letadel Romane Cool
Gratuluji k tvým modelářským úspěchům Wink
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: Pá 21.prosinec 2007 21:23:08    Předmět: Re: Kaiser Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Dvouplocha ENDY v tuningu, elektrovětroň MATES s osvětlením, ušáček Asta, MOHAWK, hydroplán Saro, MiG 3 (v rozsypu), vozembouch FUNKI od Čemecha (taky v rozsypu) a ušatý větroň TOM z balzy a papíru.

Poněkud mnoho letadel Romane Cool
Gratuluji k tvým modelářským úspěchům Wink


Embarassed Děkuji. Popravdě by k tomu ale asi nikdy nedošlo, kdyby na Točné nebyla taková parta lidí, jako jste Vy. Ochotná poradit, pomoct. Je těžké jmenovat, aby jeden někoho nevynechal, ale já to risknu. Díky Honzovi Vosymu, který mě na Točné "načapal" jako úplně první a dal první rady, HonzoviB, který mě krom jiného učil lítat s dvouplochou a řídit ho Michalovou vysílačkou, JirkoviČ, taky mi ochotně radí, panu Firmanovi, tobě Radku a spoustě dalších. Mé samostatné poděkování patří MichaloviH. A nestydím se mu veřejně poděkovat, protože od počátků mi trpělivě radí, vysvětluje a pomáhá se stavěním. A nejen mě.
Všem ostatním děkuji také. Přeji Všem krásné a klidné vánoční svátky, bohatého ježulu a rozzářený nejen stromeček.

RomanC alias Kaiser
Návrat nahoru
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 21.prosinec 2007 22:13:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot, Romane, hned jsem se šel podívat do zrcadla , jestli se při tom tvém děkování nečervenám.Ale právě kvůli těm ( neobvyklým) vztahům na Točnou tak rád chodím. Protože skupina lidí, která si takovou dobu neleze na nervy, nezávidí, chová se k sobě jen pěkně - to tedy klobouk dolů! Jen bych chtěl zdůraznit, že nebýt Radka, neměli bychom si kde psát. Rolling Eyes
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 22.prosinec 2007 18:48:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Z pohledu nezávislého pozorovatele musím konstatovat, že máte oba pravdu. Asi není co dalšího dodat ....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: So 22.prosinec 2007 21:58:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak. Měsíc mám áčko a už se mi po vás stýská (vzlyk) Laughing

Ne vážně na točné je dobrá parta. Doufám, že se konečně mezi vás zase dostanu. Dříve, jak 25. to ale asi nebude.
Tak hezký svátky a bohatého (nejlépe modelářského) ježíška!
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
siemens



Založen: 02 září 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha Stodůlky

PříspěvekZaslal: So 22.prosinec 2007 22:37:19    Předmět: Odpovědět s citátem

I tobě Vosy vše nej Very Happy
_________________________________________
David
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Ne 23.prosinec 2007 17:30:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za chvíli konečně vypadnu z práce, pojedu nakoupit dárky a pak začnu spát a spát.
Doufám, že se s Vámi uvidím po Štědrém dnu na Točné a budeme se navzájem chlubit, cože jsme si to každý nadělili pod stromečkem a jak byla samozřejmě celá rodina z toho HYN.! Very Happy
Takže si užijte všichni svátky a brzo na Točné!!!!!
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk