Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Anketa: Když to nejde venku !

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 16:28:19    Předmět: Anketa: Když to nejde venku ! Odpovědět s citátem

Měl bych dotaz? Kdybych sehnal tělocvičnu nebo halu (cca 20x10x5) měl byste něgdo zájem se přidat a jít si na chvilku lítnout aspoň do haly? Mohlo by to být i nepravidelné. Zatím mám v merku tělocvičnu v neděli od 17 do 18 za 400,-. Není to za málo, ale jak jsem zjišťoval, tak na podobný zařízení to je celkem přijatelný. Jinak se ceny pohybujou taky až 1500,- za hod. Pak jsem se byl podívat v Modřanech ve starejch výrobních halách - sice nic moc, ale svítí se tam a nefouká tam. Teď čekám až se pan majitel "vycení", protože nemá chudák připravenou kalkulaci na pronájem haly na hod., ale na metr.
Pište pardi, pište, sem docela zvědavej.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 16:39:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem se taky trošku poptával, tady v Pertodlovce je super tělocvična, mám za to že by to bylo za 350,- Kč. Letadlo připravim zatim bez výbavy, a pak nějak VÝHODNĚ nakoupim vybavení na Hobby city.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 17:21:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, a musime mit taky cvicebni odev, jako cerveny trenyrky s natelnikem a cvicky??? Laughing Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 18:04:19    Předmět: Odpovědět s citátem

radekc napsal:
Hele, a musime mit taky cvicebni odev, jako cerveny trenyrky s natelnikem a cvicky??? Laughing Laughing


No jasně !!! To je přece základní výbava! Bez toho mezi haloletce nemůžeš! éro může bejt třeba i pyloňák, ale trenky a tričko . . . no jak se vůbec můžeš ptát na takovou samozřejmost??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jediný co ti bude odpuštěno jsou lampasy, Ty budu tolerovat. Confused
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.


Naposledy upravil Kaiser dne Po 28.leden 2008 18:08:57, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 18:05:10    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Už jsem se taky trošku poptával, tady v Pertodlovce je super tělocvična, mám za to že by to bylo za 350,- Kč. Letadlo připravim zatim bez výbavy, a pak nějak VÝHODNĚ nakoupim vybavení na Hobby city.

V Pertoldovce sem byl jako v první. Prý maj plně obsazeno, jinak souhlasím, že je to super tělocvična.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 19:12:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
mi5 napsal:
Už jsem se taky trošku poptával, tady v Pertodlovce je super tělocvična, mám za to že by to bylo za 350,- Kč. Letadlo připravim zatim bez výbavy, a pak nějak VÝHODNĚ nakoupim vybavení na Hobby city.

V Pertoldovce sem byl jako v první. Prý maj plně obsazeno, jinak souhlasím, že je to super tělocvična.

Tak to nevim, mě HonzaVej. říkal že tam ted chodí zadarmíko okolo 6-7 v úterý, ale prej by se šlo domluvit, takle to bylo řečeno mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 19:38:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám nic proti, když to něgdo dokáže vyjednat Exclamation Idea Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 28.leden 2008 20:07:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Já toho moc do haly nemám, ale třeba bych zkusil ten 2 metrovej prdolet, lítá šíleně pomalinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 30.leden 2008 21:50:07    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Já toho moc do haly nemám, ale třeba bych zkusil ten 2 metrovej prdolet, lítá šíleně pomalinku.


A co Canary - ten se ti tam snad nevejde Question Question Question A lyže pěkně klouznou Very Happy
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 30.leden 2008 22:28:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Videl sem video, jak litali v hale s Easy Gliderama Laughing Laughing
a slo jim to...
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Akce, srazy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk