Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc březen 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Pá 04.duben 2008 00:05:45    Předmět: Odpovědět s citátem

No to proto, že ten duben je nějakej divnej...za prvý bych ho čekal nahoře nad březnem a ne u února a jednak tam má nákou divnou šipku...tož to pro mě není regulérní duben a tam já nepíšu...! Wink Laughing
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 04.duben 2008 12:03:55    Předmět: Odpovědět s citátem

StepanS napsal:
No to proto, že ten duben je nějakej divnej...za prvý bych ho čekal nahoře nad březnem a ne u února a jednak tam má nákou divnou šipku...tož to pro mě není regulérní duben a tam já nepíšu...! Wink Laughing


Já když otevřu " Kdo kdy bude" tak mám duben nahoře a šipku taky žádnou nevidím? Very Happy Very Happy Nejsem sice PC expert, ale nebudo to nejspíš tím, že furt píšete do března a pak se to řadí podle data posledního příspěvku Idea Question
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Pá 04.duben 2008 17:36:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě. A jestli ještě začnete diskutovat v "lednu" a "únoru", taxe "můj" duben propadne na poslední místo Evil or Very Mad
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk