Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MAIL a co s tim...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 17:53:24    Předmět: MAIL a co s tim... Odpovědět s citátem

no potěš koště....mám tušení, že by to mohlo mít nějakou souvislost ohledně té připravované vyhlášky o bezpilotních prostředcích...
Tož jako podporu modelářství by jsme dát měli, ale aby jsme to nějak nepo...znáte jak to v TV překrucují (aspoň, že to není NOVA)
Každopádně bych za žádných okolností nezmiňoval že jde o Točnou...aby jsme si nějak nepohněvali aeroklub a nebo na sebe nepřilákali nějakou nechtěnou pozornost...
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
siemens



Založen: 02 září 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha Stodůlky

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 18:41:14    Předmět: Odpovědět s citátem

zkuz zavolat uvidíš co se stane
_________________________________________
David
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 20:02:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja na to pecu, nejsem filmova hvezda.
Jestli nekdo chce, tak at se tam ozve, mne je to sumak Surprised
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 20:56:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych to nechal radši na organizovaných modelářích, my jsme ochotníci a amatéři ( v dobrém slova smyslu).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 21:04:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Když vás tak poslouchám, tak si říkám, že máte pravdu.
Je lepší moc na nás neupoutávat pozornost. Asi by bylo lepší nechat je, aby si natočili reportáž třeba s modelářema z Lipenců. Idea
Návrat nahoru
Jarda



Založen: 03 červen 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha 4 Spořilov

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 21:06:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední příspěvek je můj, zapoměl jsem se přihlásit Rolling Eyes
_________________________________________
Všechny páčky do zatáčky,
v plným kvaltu do asfaltu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 16.červen 2008 23:40:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož jí Radku prosím slušně odpověz, že děkujeme za zájem a ať se prosím obrátí na SMČR (http://www.svazmodelaru.cz/)...
Otázkou ale je, jestli by nebylo lepší navázat s ní kontakt dřív, než přijede TV na Točnou neohlášeně a udělá tam rozhovor s prvním kdo bude mít v ruce něco jako model letadla... Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 08:51:12    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj
Dle meho to prilis spojitosti nema, i kdyz o leteckych modelarich se zacalo vice mluvit teprve nyni, dle zamereni poradu - dle netu - jde vlastne o priblizeni ruznych konicku, co jak delas a podobne - maji strasne siroky zanr - od pocitacových her pres animaovane postavicky apod..... dle meho nazoru jim nejde o senzaci jako o pribehy, resp. tom jak napr. konicky ovlivnuji zivot a obracene.... to ale neznamena, ze jak psal Michal, by bylo lepsi je navigovat na organizovane modelare... nevim. Ja jsem vlastne spis takovy prespolnak tak ani nemuzu moc radit Smile Very Happy Very Happy Cool
_________________________________________
mustang P51, Corsair
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jonas



Založen: 23 červenec 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Kunnersdorf

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 11:15:58    Předmět: Osloveni modelaru Odpovědět s citátem

Ahoj lidi - koukal jsem se na jejich projekty (myslim J.Matejkovou) a oni delaji porady typu toulava kamera atp. coz mi neprijde jako uplne spatne. Mozna by stalo za to, se s ni sejit a poptat se jakou predstavu o tom ta pani ma a treba to muze byt pro modelare i prinosem, ale to bych rad prokonzultoval osobne s nekym (napr. MichalemH) Primarne bych to neodmital - svou zkusenost s medii mam a neni tak uplne spatna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siemens



Založen: 02 září 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha Stodůlky

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 14:37:14    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si myslim že by se to mělo zkusit
_________________________________________
David
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 15:24:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele tak tohle je docela tažšké. Nevim jak by to vypadalo kvůli tomu jak tam na ploše jsme. Aby nás potom opravdu nevyhnali z letiště. Ale na druhou stranu udělala by se reklama modelařině zase z pohledu naší strany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 15:27:28    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Hele tak tohle je docela tažšké. Nevim jak by to vypadalo kvůli tomu jak tam na ploše jsme. Aby nás potom opravdu nevyhnali z letiště. Ale na druhou stranu udělala by se reklama modelařině zase z pohledu naší strany.


Precti si prosim muj prispevek pozorne - pisi tam"Mozna by stalo za to, se s ni sejit a poptat se jakou predstavu o tom ta pani" - nez by se vubec neco natacelo Very Happy

Jonas
Návrat nahoru
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 17:38:13    Předmět: Odpovědět s citátem

ok to beru, ano přehlídl jsem to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 20:10:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovýhle pořad je dost tenký led -zvlášť v současné době vzrušených diskuzí.
Každý by určitě rád pro naší milou modelařinku něco udělal, ale stačí málo, aby z toho byla "medvědí služba". Jonášův optimismus k médiím nesdílím, kdykoliv čtu nebo vidím něco z oboru který sám ovládám, ježí se mi z těch nesmyslů, polopravd a překroucenin zbytky vlasů.
Kromě toho nejsme klub, ale prima parta stejně ujetých jedinců, takže těžko prezentovat nějakou "generální linii strany".
Pokud se něco bude natáčet a náhodou se k tomu nachomýtnu, pokusím se neudělat nám jako celku ostudu a hlavně né průšvih. Pokud z toho sejde, žádná škoda to nebude Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aleš



Založen: 02 červen 2007
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha 9 - Horní Počernice

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 21:37:32    Předmět: Odpovědět s citátem

zaklad je v tom, ze ten porad je hlavne o lidech, ne modelarine ci nejak jinak zamereny, ma to byt o lidech, jak dnes ziji, cim ventiluji stres apod.. aspomn tak ja to chapu... nekdo ma modely, nekdo zahradku, nekdo sport apod..... to je muj nazor.....nejde o zpravy,,,, Shocked
_________________________________________
mustang P51, Corsair
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 17.červen 2008 22:32:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučil bych té dámě obrátit se na registrované modeláře a registrované letiště. Nechci s tím mít nic společného. Skutečně si představte, že nějaký aktivní reportér dorazí na Točnou a osloví zrovna přítomného modeláře (jak píše StěpánS), který si právě koupil čínský set a je tam poprvé. Že je dost sebevědomých lidí, kteří se od tohoto okamžiku za modeláře považují, všichni víme. Už se opakuji - řekl bych, že v případě Točné ( pokud vůbec) by zadání mělo znít : hledáme člověka, který má jako koníčka modelářství.Myslím, že nikdo z nás nemá právo vystupovat za "kolektiv" - v tom vidím právě tu absolutní svobodu. To, jak se k sobě chováme, je podloženo , podle mého názoru, z velké části právě tou volností a dobrovolností bez psaných pravidel, předsedů a organizačních řádů. Takže, poslední slovo - na Točné jsme každý za sebe ( což nevylučuje naše kamarádství).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jonas



Založen: 23 červenec 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Kunnersdorf

PříspěvekZaslal: St 18.červen 2008 10:29:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Michala: toto vyjadreni mi staci. Nic podnikat nebudu. Ahoj a navidenou na letisti - ten Ion uz leta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk