Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fotky z éra
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 18.únor 2011 11:59:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to myslíš s těmi rejpaly ? je mi jasné, že jsi to konstruoval a stavěl sám.
Kdybych byl rejpal, tak napíšu - tohle by přece nikdo nemohl prodávat, takovou věc si člověk musí postavit sám Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 21:37:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořídil jsem, asi to nejlepší co lze na éro přidělat. Je to kamerka GoPro HD. Ten širokej zúhel záběru má něco do sebe Wink Je to od nás z pod sídliště. Dole odkaz na video v "plné palbě", nesestříhané ....... (1080p - FullHD)
Tak snad ty videa budou do budoucna za něco stát.... Laughing Rolling Eyes




http://www.youtube.com/watch?v=ftwC8TsKsPg
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 22:08:03    Předmět: Odpovědět s citátem

No pěknýýý. Na video se kouknu.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 23:29:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Joo, pěkný Very Happy
Na full HD se sice nekouknu, to mi mašinka nebere, ale pokud širokým úhlem myslíš ohniskovou vzdálenost, musím ti dát za pravdu. Dneska jsem točil na "klíčenku", obraz na takového prcka dost dobrý, ale má to děsně blbou optiku. Skoro teleobjektiv, nic se do toho záběru nevejde Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 23:49:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhezčí jsou stejně ty přistání Shocked
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 28.únor 2011 23:59:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně vypoví o kameře video - flash na stránce http://gopro.com/. Ani už dál nemusím hledat parametry Wink Cena je taky ovšem hezká Cool
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Út 01.březen 2011 00:39:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo Honzo, přesně jsem čekal kdy si tuhle kamerku pořídíš! Asi před měsícem jsem viděl videa FPV na stránkách pina.cz (..určitě znáš) a říkal jsem si, jo to je něco pro Leguána Very Happy

Doufám, že se někdy ukážeš na Točný, rád bych se na ní podíval...škoda, že není tak za půlku..šel bych do ní Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: Út 01.březen 2011 03:48:05    Předmět: Odpovědět s citátem

No popravdě řečeno, já bych do ní za plnou cenu, taky nešel Laughing
Ale za 5500kč, 5 dní starou, s plnou zárukou, to nešlo nevzít Wink
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: Út 01.březen 2011 03:51:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Janek napsal:
Joo, pěkný Very Happy
Na full HD se sice nekouknu, to mi mašinka nebere, ale pokud širokým úhlem myslíš ohniskovou vzdálenost, musím ti dát za pravdu. Dneska jsem točil na "klíčenku", obraz na takového prcka dost dobrý, ale má to děsně blbou optiku. Skoro teleobjektiv, nic se do toho záběru nevejde Evil or Very Mad


Má ůhel záběru od 120 do 170 st. podle zvoleného rozlišení.....
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 04.březen 2011 01:31:23    Předmět: Odpovědět s citátem

leguan napsal:
Má ůhel záběru od 120 do 170 st. podle zvoleného rozlišení.....

No jo, to se pak točí krajinka, téměř rybím očkem!
Schválně jsem si zkusil na úhloměru, kolik dává ta "klíčenka"- šílených 38 stupňů. Tedy úhlových, né horečku Laughing To je, jako když si na foťáku nastavím skoro 3x zoom, pak se má do záběru něco vejít Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: So 09.duben 2011 19:30:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Vítejte v nové "fotosezoně" Laughing Shocked
Týřov foto: http://www.fotozrcmodelu.estranky.cz/fotoalbum/pamatky/zricenina-tyrov/
Krakovec foto :
http://www.fotozrcmodelu.estranky.cz/fotoalbum/pamatky/krakovec/
Krakovec video :
http://www.youtube.com/watch?v=U2vxzcPATDo

_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk