Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Perspektiva modelaření na Točné
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 19:54:50    Předmět: Perspektiva modelaření na Točné Odpovědět s citátem

Dnes jsem nevydržel a zavolal jsem na kontaktní telefon nového majitele letiště. Mluvil jsem s panem Milanem Mikuleckým ( velmi příjemný muž), který mi ochotně odpověděl na několik otázek. Dovolil jsem si mluvit za skupinu stálých (neorganizovaných) modelářů z Točné a z odpovědí na otázky jsem pochopil :

1. Na letišti můžeme provozovat našeho koníčka i nadále (za dodržování stávajících pravidel).
2. Rekonstrukce letiště začne za rok až dva po vyřízení majetkoprávních vztahů a příslušných povolení.
3. Modelaření bude možné i v průběhu rekonstrukce letiště a to i v době odstavení leteckého provozu.
4. V budoucnu nový majitel s modeláři počítá, jak je ostatně uvedeno v informaci o projektu.

Telefonický rozhovor mi silně zvedl náladu a současně se mi ulevilo při vidině budoucnosti, nebudeme si muset hledat nové hřiště.

Doufám, že zpráva zvedne náladu i vám.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 21:09:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za info. Je-li to pravda, tak paráda.
Ptal ses i na provozování raket? Jaká je max. povolená výška vystřelení???
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 21:11:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Letovka na točné kvůli Ruzini je 300 metrů. Je příjemné tohle slyšet, tak jen doufám že to bude snad všechno v pořáku i do budoucna. Ještě by to chtělo řešení toho příjezdu z Komořan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 21:53:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
Díky za info. Je-li to pravda, tak paráda.
Ptal ses i na provozování raket? Jaká je max. povolená výška vystřelení???
Když ti u té tvé hasičské stříkačky povolí patnáct metrů, budeš hluboko pod limitem. Laughing Laughing Laughing Jo a jaké "jeli-to", chceš říct, že jsem si to vymyslel? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 22:06:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Však počkej a uvidíš Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Jestli jsi mi nevyrobil tu spojku naschvál nakřivo Evil or Very Mad
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 30.červen 2009 22:45:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá aktivita pane Michale. Idea
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 01.červenec 2009 00:09:43    Předmět: Odpovědět s citátem

mi5 napsal:
Letovka na točné kvůli Ruzini je 300 metrů. Je příjemné tohle slyšet, tak jen doufám že to bude snad všechno v pořáku i do budoucna. Ještě by to chtělo řešení toho příjezdu z Komořan.

Michalova zpráva je super a třeba tě potěší i tohle: volali mi z "dvanáctky", že si mám vyzvednout povolení ke vjezdu. Když pominu, že žádost tam ležela přes 2 měsíce, tak je to taky pozitivní, ne? Nebo že by za tím byla další telefonní aktivita "pana Michala" Laughing

Dodatek: už jsem si to vyzvednul, platnost do konce roku (31.12.), déle prý nedávají nikomu, budou se -cituji: "měnit podmínky". Takže pro letošek na TC v klídku, pak se huviďí Laughing


Naposledy upravil Janek dne Čt 02.červenec 2009 00:23:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 01.červenec 2009 16:04:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré zprávy, děkujeme za zprostředkování informací, pane Michaeli ....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Davy



Založen: 07 duben 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 02.červenec 2009 12:55:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolim si prispet do tohoto vlakna, ackoliv nejsem staly ucastnik modelarskeho deni na Tocne. Nicmene mam par informaci z druhe strany, ktere by vas mozna mohly zajimat.
Pan M.M. je clenem jisteho obcanskeho sdruzeni spojeneho s historii letectvi. (Nechci byt konkretni, mohl bych zadelat na problem svemu zdroji informaci. Kdo vi, prosim neuvadet tady nazev.) Tam neni prilis obliben, je totiz velky prodavac iluzi. To co jsem se dozvedel o nekterych jeho napadech mi tuto informaci jen potvrzuje. Takze informace od nej o nejakych terminech atp. bych radeji bral s rezervou.
Dalsi vec, to vyrizeni majetkopravnich pomeru se mozna protahne az do roku 2020. Aeroklub pokud vim napadl vypoved najemni smlouvy, ktera byla na dobu urcitou do roku 2020. Soudni rizeni snad uz melo probehnout, nevim jak dopadlo, ale sance aeroklubu na vitezstvi jsou pry znacne. To je ale informace od clena aeroklubu a zdal se byt notne rozcilen, kdyz se o tom se mnou bavil. Takze nevim nakolik si prikraslil skutecnost.

oprava: soud jeste nebyl
_________________________________________
EPP Mustang (ŠAD) , Benji (momentalne vrak Sad ), Noname (vlastní konstrukce, speed 400), Albert (15ti letý mladík Smile, OSmax 15 ), Tomba, Limit (rc házedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 05.červenec 2009 16:26:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím nemám důvod panu Mikuleckému nevěřit.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davy



Založen: 07 duben 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 05.červenec 2009 20:33:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jeste jednu zajimavou informaci. Investor celeho projektu, ktery koupil cast letiste a chtel koupit i zbytek pry najednou zas nema zajem. Buh vi co se to tam deje. A od jednoho znameho co mu delam elektriku do letadla mam informaci z jednani nejakeho parlamentniho vyboru ze pry jak AK Tocna, tak i Letnany maji zustat beze zmeny na svych letistich. V tom aby se prase vyznalo.

Pan M.M. Ti urcite neda duvod mu neverit. Potrebujou pro ten projekt podporu verejnosti, on ma primo za ukol to vykreslit co nejlip.
_________________________________________
EPP Mustang (ŠAD) , Benji (momentalne vrak Sad ), Noname (vlastní konstrukce, speed 400), Albert (15ti letý mladík Smile, OSmax 15 ), Tomba, Limit (rc házedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davy



Založen: 07 duben 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Pá 25.září 2009 10:57:29    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pan Lukacevic (uz to zrejme koupil cele) pry na UCL prohlasil cosi o tom ze kdyz letiste, tak soukrome a taky cosi o domcich v roce 2020. No, to je daleko. Nicmene s letistem to vypada pry blede. A z ruznejch naznaku se zda ze chce letiste uplne definitivne zrusit a vyuzit ten pozemek jinak. Je to ale opet "jedna pani povidala"
_________________________________________
EPP Mustang (ŠAD) , Benji (momentalne vrak Sad ), Noname (vlastní konstrukce, speed 400), Albert (15ti letý mladík Smile, OSmax 15 ), Tomba, Limit (rc házedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 25.září 2009 12:29:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem včera v letištní hospůdce "volačo" zaslechl, ale je to samozřejmě bez ověření:
Že se před časem zkrátila dráha, si asi každý všiml, tu část už má "nový zájemce". U zbývající části Aeroklub soudně napadl výpověď nájemní smlouvy, což by mohlo znamenat i několikaleté odložení změn, ale teď prý už dostala městská část zaplaceno i za tyto pozemky a další jednání se přesouvá mezi Aeroklub a nového majitele.
Takže radikální změny se očekávají už letos, nebo nejpozději příští rok na jaře..

K tomu dodávám, že pro nás modeláře by to -aspoň podle dosavadního ujišťování- nemělo znamenat žádné výrazné omezení, ale nemůžu si pomoct, něco mi v tom vytrvale "smrdí" Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 25.září 2009 13:10:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžu si pomoct, ale na katastru je pozemek(celá dráha od modelářů na západ) p.č. 897/10 v k.ú. Točná 652407 o výměře 116166m2 ve vlastnictví Hlavní město Praha, bez dalších zápisů o vkladu, apod. ...
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 26.září 2009 08:42:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Reprodukuji jen "hlasy z lidu", nahlídnout do katastru mě nenapadlo.
Ona je celá tahle debata stejně čistě akademická, protože to můžeme leda tak sledovat, ale né ovlivnit..

Nikdo mi ale nevezme nárok s celou touhle klauniádou nesouhlasit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davy



Založen: 07 duben 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 29.září 2009 10:24:58    Předmět: Odpovědět s citátem

to online nahlizeni do katastru neber jako smerodatny, tam se zmena objevi az za dlouho, minimalne mesic, vetsinou vic.
Mesto dalo aeroklubu vypoved a pozemek prodalo. Aeroklub vypoved napadnul soudne a zadal o predbezny opatreni, aby Lukacevic nerozoral plochu. Soud predbezny opatreni nedal, pry aeroklubu nic nebrani dal provozovat.
Taky jsem se doslech neco o tom kdo tvoril tu novelu zakona o prevzeti provozovani letiste vetsinovym vlastnikem a proc ji ve skutecnosti tvoril. A taky co si ten dotycny mysli o moci ceskych soudu vs. jeho penize. Tomu ale uz se skoro nechce verit.
Vsechno informace od clena aeroklubu. Takze ponekud emocionalne zabarvene podani. V aeroklubu je, zda se, dost porazenecka nalada, mluvi se o stehovani.
_________________________________________
EPP Mustang (ŠAD) , Benji (momentalne vrak Sad ), Noname (vlastní konstrukce, speed 400), Albert (15ti letý mladík Smile, OSmax 15 ), Tomba, Limit (rc házedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 10.leden 2010 11:56:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by sme vzhledem k vývoji situace s povolenkami vjezdu a budoucností našeho RC letiště taky měli začít přemýšlet o něčem podobném Sad
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 10.leden 2010 13:14:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Asi by sme vzhledem k vývoji situace s povolenkami vjezdu a budoucností našeho RC letiště taky měli začít přemýšlet o něčem podobném Sad
Už jen to začít stavět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 14.leden 2010 21:35:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Hledal sem něco nového, samozřejmě něco pozitivního a našel sem krom jiného tohle. Gdepak to asi může být? Obrázek před a za je taky zajímý. Zaujal mě ten domeček u cesty. Pro koho to asi má být? Že by to byl akcís?

Mohl bych požádat nějakého odborníka o překlad tohoto článku a obrázku do LAIČTINY. DĚKUJI.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 14.leden 2010 22:55:19    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom článku mne ani tak nezaujaly feety a letové hladiny, jako pravopisná chyba "žádáme piloty, aby letěly...". To mě zabolelo jako rána pod pás. V popisu projektu, který jsem četl před časem, byla zmínka o leteckých modelářích na novém letišti. V tomto Leteckém muzeu Točná, na které odkazuje Kaiser už žádná zmínka o nás není. Pan Mikulecký mi neodpověděl na telefonicky domluvený mail, který jsem mu poslal před časem, pan Lukačovič ( předpokládám, že to byl on) mi při setkání na letišti sdělil, že mne bude kontaktovat dáma( jejíž jméno jsem si moudře nenapsal) na můj telefon, který jsem mu předal na papírku. Těšil jsem se na vyjasnění nejisté budoucnosti, stanovení podmínek majitele k případnému modelářskému provozu na letišti a vůbec.... Nic z toho se zatím nestalo - uznávám, že modeláři jsou naprosto okrajovou záležitostí v porovnání se stavbou letiště, ale přece jen tak v skrytu duše doufám. Jinak je to jednoduché - budeme si muset najít jiné hřiště - a žádnými úvahami a rozbory nic nezmůžeme. Taky bych všem doporučil neventilovat emocionální reakce s odkazem na citát ( kdosi to řekl) " život není to co chceme, ale co máme". Very Happy
_________________________________________
MichalH


Naposledy upravil MichalH dne Pá 15.leden 2010 23:32:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Pá 15.leden 2010 00:24:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:

Mohl bych požádat nějakého odborníka o překlad tohoto článku a obrázku do LAIČTINY. DĚKUJI.

Čemu tam nerozumíš ? To je přece jasné jako facka Very Happy tomu, pro koho to je určeno a kdo ví, o co jde Very Happy ... myslím si, že nás ten obrázek tak trápit nemusí ....

Ale červenám se, protože to, co viděl Michal, jsem při čtení přešel bez povšimnutí .... a lepší to asi se mnou už nebude Crying or Very sad

Co se týče naší budoucnosti na Točné, to uvidíme, teď je přeci jen trochu okurková sezóna, nezbývá než doufat, že se jisté přísliby stanou realitou ...
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 15.leden 2010 20:33:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem na tohle téma vyprskal dost žluče, tak dám na Michalovu radu a zklidním se Very Happy Myslím, že vše podstatné stejně bylo řečeno, nezbývá než počkat, jak -a zda vůbec- se k záležitosti nás modelářů postaví nový vlastník a provozovatel letiště.
Mám v PC uloženou i původní verzi webstránek "leteckého muzea Točná", některé věci se vytratily, jiné přibyly. Celkově na mě současná podoba projektu působí lépe a fundovaněji než ta první, která byla zjevně jen na oblbování laické veřejnosti..

Roman: já ti to někdy vysvětlím, ale až ústně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 17.leden 2010 15:13:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem si trochu hrál, byl sem zvědavej. Podle katastru je momentální majetnictví asi takový: To modrý sou různý cizí vlastníci. To hnědý a černý je LMT a Lukačevič. tady
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 17.leden 2010 16:34:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak se v tom obrázku nedokážu orientovat.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 17.leden 2010 17:51:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravdou je, že menší by byl lepčí Laughing Laughing
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 25.leden 2010 13:13:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Odkaz už jsem tady někde viděl, ale pro jistotu ještě jednou: Oficiální stránky našeho nového "pana domácího" jsou http://www.tocna.cz
Jak vidno z registrace téhle domény, nenechávají chlapci nic náhodě. Kdo si zadá do prohlížeče nějakou tu "tocnou", spadne rovnou na stránky jejich "Leteckého muzea".

Původní web Aeroklubu je http://www.aktocna.cz, ale tam na to kašlou a nic nového se nedozvíme Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 25.leden 2010 15:09:19    Předmět: Odpovědět s citátem

To by mě tedy sakra zajímalo, kdo je organizátorem té protihlukové petice o které je na stránkách Leteckého muzea zmínka....zdá se mi, že pan domácí na to jde opavdu všemi možnými cestami.. Sad
Začínám být opravdu přesvědčen o tom, že problémy okolo cesty z Komořan dělá MČ tak trochu "na zakázku" v rámci snahy o vypuzení stávanícího nájemce.. Sad Sad
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 25.leden 2010 17:06:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno souvisí se vším. Úřad se nijak netají tím, že si za peníze utržené za prodej letiště vybuduje nové hnízdo, pardon, sídlo.(Napadl mě i pelech, ale bylo by to nezdvořilé, samozřejmě jsem myslel sídlo, nevím jak se mi tam ty jiné názvy mohly připlést, mám prostě malou slovní zásobu a občas si nemohu vzpomenout na správný výraz). Embarassed
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 25.leden 2010 20:32:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem od přírody pesimista a s perspektivou modelaření na Točné to vidím naprosto v souladu se slavným citátem pana Lábuse ze scénky programu Možná přijde i kouzelník: . . . a co na to počítač? Cože !!! Počítač mlčí . . . ! Všechno vylejt !!!

V podstatě by to korespondovalo s tím "fšechno souvisí se fším", takže proto fšechno vylejt!
Jen mě tak taky napadlo jestli něgdo nečeká až tu hlášku zinovujeme na fšechno souvisí se fšimným ! To se u mě ale načeká.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 25.leden 2010 23:06:14    Předmět: Odpovědět s citátem

To já jsem zas bláhový optimista...když to nevyjde oficiálně, založíme underground! Very Happy
Třeba nakonec pochopí, že je lépe alespoň trochu organizovaně, na jednom místě s nějakými pravidly, než totálně živelně okolo celého letiště...
To bych nezávazně prezentoval asi jako největší výhodu při eventuálním domluvání. Zatím furt chci věřit, že pan L má teď jen jiné starosti než modeláře. Snad s nimi bude víc řeči až si to tam všechno "vybojujou"... (PS: ne že bych jim to až tak přál...)
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk