Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Perspektiva modelaření na Točné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 03.duben 2010 12:12:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
...Plot má být asi 150cm vysoký s vrátky umožňujícími vstup na jinak také oplocenou plochu letiště...
...v délce přistávací plochy 100m ta výška 150cm není na rozpočet na přistání zase tak moc. Asi budem párkrát sundavat éro nejenom ze stromu . . . . Very Happy Very Happy Very Happy

Jůůů, to jsou věci Shocked
Abych se nakonec ještě naučil přistávat na cíl přes překážku, to bude skoro jako přesnost přistání v soutěžích velkých ér Laughing Laughing

Ale jinak velmi pozitivní zpráva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: So 03.duben 2010 15:27:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je opravdu pozitivní, že se s námi nějak počítá, ale tedy přistání přes 1,5 metrů vysoký plot mě trochu děsí..tedy pokud by měl být přímo okolo "naší" plochy... Možná to neumim, ale skoro bych tvrdil, že pokud budu mít s kterýmkoliv svým modelem na začátku dráhy výšku kolem 3m (plot + rezerva) tak mi na přistání a zastavení plocha nestačí. Taky mě napadá, co se bude dělat, když to někomu spadne "za plotem" Idea Question Question
No snad to nějak dopadne... Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 03.duben 2010 20:45:00    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobrý pro trénink na soutěž hydroplánů, mezipřistání do "V" Wink
Jinak super zpráva.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: So 03.duben 2010 22:09:34    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ze trech metru nad terenem proximu na tom nasem placku neprizemnim Sad
ale je sympaticky, ze se s nama pocita Smile treba byjsmeho ukecali, aby plot vedl normalne podelletiste, a byla tam pro nas branka ... alepon by to cumily drzelo za plotem
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 04.duben 2010 09:58:29    Předmět: Odpovědět s citátem

helium napsal:
tak ze trech metru nad terenem proximu na tom nasem placku neprizemnim Sad
ale je sympaticky, ze se s nama pocita Smile treba byjsmeho ukecali, aby plot vedl normalne podelletiste, a byla tam pro nas branka ... alepon by to cumily drzelo za plotem
Vůbec bych se nesnažil majiteli do něčeho mluvit, myslím že zrovna nejsme v pozici na připomínky.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 04.duben 2010 10:04:28    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
helium napsal:
tak ze trech metru nad terenem proximu na tom nasem placku neprizemnim Sad
ale je sympaticky, ze se s nama pocita Smile treba byjsmeho ukecali, aby plot vedl normalne podelletiste, a byla tam pro nas branka ... alepon by to cumily drzelo za plotem
Vůbec bych se nesnažil majiteli do něčeho mluvit, myslím že zrovna nejsme v pozici na připomínky.

Máš pravdu předsedo Very Happy
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 04.duben 2010 13:05:23    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Vůbec bych se nesnažil majiteli do něčeho mluvit, myslím že zrovna nejsme v pozici na připomínky.

Souhlasím. Nejspíš je to maximum, co se pro nás dá v téhle fázi udělat a jsem rád, že to tak je.
A jesli a s jakými éry se tam na přistání vejdem nebo nevejdem, to už je opravdu čistě náš problém Wink Já si to s L-23 taky moc neumím představit, tak to buď vyzkouším, nebo ho tam prostě nebudu vozit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Ne 04.duben 2010 16:57:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jako letadlová lod každej bude mít háček, a bude lano pres dráhu no. to by mělo jít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrjin



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 08.duben 2010 21:42:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem se na titulní straně dočetl, že je zákaz létání se spalovány na Točné, víte někdo bližší informace ? Jde o trvalý zákaz, či pouze dočasné omezení ?
P.S. Máme si tedy hledat definitivně jinou plochu ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________________________________
Funtana S 90 2T, ASP 120, 20 ccm
Tiger Trainer, MVVS 8 ccm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Čt 08.duben 2010 23:11:18    Předmět: Odpovědět s citátem

podle všeho to vypadá na trvalý zákaz
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrjin



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Pá 09.duben 2010 09:00:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen aby ještě nezakázali létat moc vysoko a nebo moc nízko....
_________________________________________
Funtana S 90 2T, ASP 120, 20 ccm
Tiger Trainer, MVVS 8 ccm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 09.duben 2010 09:09:58    Předmět: Odpovědět s citátem

petrjin napsal:
Jen aby ještě nezakázali létat moc vysoko a nebo moc nízko....

Staré letecké heslo praví:
"ÁMEN ES TATÉL! (čti pozadu) A když, tak pomalu a nízko při zemi. V zatáčkách brzdit!"

Třeba se k tomu dopracujeme i v modelařině Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Pá 09.duben 2010 09:10:48    Předmět: Odpovědět s citátem

petrjin napsal:
Jen aby ještě nezakázali létat moc vysoko a nebo moc nízko....
Prosím tě, existuje ústní dohoda s panem majitelem a my musíme respektovat jeho podmínky. Věc je pořád ještě v řešení, budeme informovat a provozní řád model. letiště bude k dispozici po jeho schválení panem Lukačovičem. Všechny rozbory a úvahy mimo rámec daných podmínek jsou bezcenné a situaci nijak neprospívají.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 03 červen 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha 4 Spořilov

PříspěvekZaslal: So 10.duben 2010 23:28:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen škoda těch spalováků...asi tam budu moci chodit už jen jako divák Sad
Bylo to místo, kde ty spalováky nemohli nikoho rušit...teď už asi ano...Sad
_________________________________________
Všechny páčky do zatáčky,
v plným kvaltu do asfaltu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ilblog



Založen: 22 únor 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 16:03:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Vazeni modelari

zcela chapu vase rozhorceni nad nejakymi pravidly. Dobre vim, proc modelai radi letaji na normalnim letisti, protoze radi pozoruji okolni provoz. Bohuzel to "velke letiste" musi byt provozovano v souladu s leteckym predpisem L14. Jeho soucasti jsou i tzv ochranna pasma.

Na Tocne je to hodne male a proto je jizni okraj vasi plochy cca 80 metru od stredu drahy. Neznam zadne jine letiste v CR, kde by bylo modelarske letiste tak blizko aktivni RWY. Kolem kazdeho letiste existuji ochranna pasma, coz je naklonena rovina o sklonu 1/5 zacinajici 50 metru od stredu drahy. Tj na jizni hrane vasi plochy nesmi byt podle predpisu nic nad vyskou 6 metru. Vse ostatni uz zasahuje do ochrannych pasem a mohou tam byt pouze LETECKE STAVBY. Tak pravi predpis.

A ted z praxe. Pritomnost modelu v takhle tesne blizkosti RWY je pro jakehokoliv pilota neskutecne znepokojujici prvek. Modely se pohybuji rychle a rychle meni smer, a kazdy pilot, ktery ma pud sebezachovy jednim okem sleduje rychlomer, druhym RWY a krom toho jeste dava pozor na letajici model.

Kdyz pominu tu uzkou skupinu pilotu, kteri letaji neustale a maji pevne nervy, pak mnoho sportovnich pilotu jsou piloti svatecni, kteri letaji jednou za uhersky rok, a jakekoliv pristani je pro ne boj o zivot. A to uz ani nehovorim o zaccich, kteri si delaji papiry a letaji sve prvni solo navigacni lety. Tato skupine je z modelu hodne vystresovana.

Pokd chcete na Tocne pusobit takhle blizko vedle RWY pak se proste MUSITE STAT soucasti letoveho provozu, poslouchat povoz na letistni frekvenci, stejne jako byste byli jakekoliv jine letadlo na okruhu.

Tedka k tem motoovym modelum. Je to ciste muj osobni pozadavek a prosim respektujte jej. Na letisti Tocna se ted bude rekonstruovat. Pred tydnem jsme tam chodil po plose a s jednim dodavatelem jsme resili nejake zalezitosti. A nad hlavou nam letal motorovy model. Opravdu to nebylo nic prijemneho. Jiz ted se na Tocne resi prvni stavevni prace (zatim pouze nedulezite) ale az se tam bude delat neco trvaleho a hezkeho, opravdu si nepreji aby to bylo odflinknute jenom proto, ze panu mistru tesari letal nad hlavou pri praci motorovy model.

Dole v Lipencich je krasne modelarske letiste s pronajatou plochou, kde mohou motorari letat jak se jim zlibi.

Dalsi vec k provozu letiste Tocna. Letiste Tocna je jako letiste uzavreno, ale podle nove legislativy mohou JAKAKOLIV LETADLA A VRTULNIKY prostavat na JAKEKOLIV PLOSE, kde k tomu maji souhlas majitele pozemku. Muze se proto stat, ze na Tocne cas od casu pristane nejake letadlo, ci vrtulnik. Takoveto neplanovane pristani mue byt neprijemnym prekvapenim, jak pro vas, tak pro navstevnika. Pojem UZAVRENE LETISTE proste nehraje jiz roli. Jakakoliv plocha, kde da majitele souhlas nekomu pristat je proste LETISTE, i kdyz nespada pod UCL. Sami jste si jiste vsimli, ze na letisti sem tam pristene nejaky vrtulnik.

Pred tydnem jsem na Tocne pristaval, a kdyz jsem chtel dosednout u lesa vsimnul jsem si, ze jsou pode mnou natazena nejaka lanka a v zemi nejake ocelove tyce. Nebylo to moc videt, malem jsem pristal primo na to. Pozdeji jsem zjistil, ze to je navijak k modelu vetrone. Kdybych pristal na ty ocelove tyce, mohl bych si prorazit spodek vrtulniku. Nerekl jsem ani popel, i kdyz mne to nastavlo, protoze jsem se domnival, ze se zdrzujete jenom na plose modelarskeho letiste. Je mi jasne ze do vaseho provozniho radu bude nutne asi dat nejake pravidlo aby se neco takoveho nestalo.

Co mne opravdu hodne nastvalo je to, ze nejaci dva modelari si sli stezovat starostovi Prahy 12, ze udajne nemohou na Tocne letat. To mne vytocilo do neskutecnych mezi. Je to totez, jako kdybych si sel stezovat na mestsky urad kvuli tomu, ze mne muj soused odmita pustit na zahradu abych tam vencil sveho cokla. Projekt LETECKEHO MUZEA TOCNA, je projekt zamereny pro verejnost, ale absolutne odmitam, aby si nekteri z vas VYNUCOVALI PRAVO na neco, na co zadne pravo nemaji. To uz rovnou muzou volat po tom, aby mi ty pozemky komunisti znarodnili. Verejnym prvekm celeho projektu ma byt hlavne letecke muzeum, nova restaurace (nejake ve ktere nedostane strevni katar) a detske hriste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrjin



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 18:32:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rád, že se tu konečně objevilo zcela jasné stanovisko, majitele pozemků a investora, které je třeba plně respektovat.
_________________________________________
Funtana S 90 2T, ASP 120, 20 ccm
Tiger Trainer, MVVS 8 ccm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 19:38:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Bobra -dneska jsme mluvili o tom tvém katapultu, snad už je to úplně jasné.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 21:09:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážený Ivo,
Rád bych poděkoval za Váš přístup. Velmi si cením Vašeho přístupu a i toho, že si najdete čas a napíšte příspěvek do tohoto fóra.
Myslím, že to každopádně přispívá k dobrým vzájemným vztahům.
Problematiku leteckých předpisů si pochopitelně uvědomujeme, už proto, že jsou mezi modeláři lidi, kteří mají blízko i k "velkému" létání (dovolím se mezi ně počítat). Znám pohled i ze strany pilotní kabiny jak jej popisujete, takže naším prvořadým cílem je zachování bezpečnosti veškerého provozu.
Na druhou stranu je modelářská aktivita jednou z věcí, co táhne tatínky s rodinami na sobotní výlet na Točnou a proto si myslím, že jeho zachování bude jistě pro plánované muzeum přínosem.
Přeji Vám mnoho úspěchů a těším se na pro obě strany příznivou budoucnost.
S pozdravem StepanS
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex


Naposledy upravil StepanS dne Ne 11.duben 2010 21:19:10, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 21:10:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Po čase vás všechny zdravim. Vím, lítat už téměř nechodím ale situaci sleduju. Zákaz létání se spalováky (na což má majitel samozřejmě právo) je jen takovým dalším hřebíčkam do mé modelářské rakve.
Elektrika pro mne vždy byla jen nouzovka, když to nešlo se spalovákem (počasí, čas...).
Určitě se zase objevím, zatím se mějte. Cool
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobr



Založen: 21 červenec 2009
Příspěvky: 225
Bydliště: mentálně na Lužinách

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 21:51:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale už jsem se omluvil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 22:10:08    Předmět: Odpovědět s citátem

bobr napsal:
Michale už jsem se omluvil.
Ježíšmarjá, Arnošte, o to přece vůbec nejde, jaké omluvy. Jen, že je to teď úplně jednoznačné. Shocked
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 22:12:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
Po čase vás všechny zdravim. Vím, lítat už téměř nechodím ale situaci sleduju. Zákaz létání se spalováky (na což má majitel samozřejmě právo) je jen takovým dalším hřebíčkam do mé modelářské rakve.
Elektrika pro mne vždy byla jen nouzovka, když to nešlo se spalovákem (počasí, čas...).
Určitě se zase objevím, zatím se mějte. Cool
A kerej vy ste ? Laughing
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 11.duben 2010 22:14:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, toho neznáš.
Jde o jednoho pána, co hraje golf a jezdí na kolečkových bruslích. Nedávno jsem ho potkal na cyklostezce u Vltavy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 12.duben 2010 11:15:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Vosy napsal:
Po čase vás všechny zdravim. . . . . .
Určitě se zase objevím, zatím se mějte. Cool


Hle Vosy Surprised , a živej Very Happy .
Nazdar Honzo Rolling Eyes
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Po 12.duben 2010 20:22:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Janek napsal:
Michale, toho neznáš.
Jde o jednoho pána, co hraje golf a jezdí na kolečkových bruslích. Nedávno jsem ho potkal na cyklostezce u Vltavy Laughing Laughing Laughing

Jo, jo, alespoň mi můžeš dosvědčit, že makám (sportovně) a po hospodách nevysedávám...
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: St 21.duben 2010 14:25:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám, že se nám organizace nevyhne ... hold se nedá nic dělat.
Máme už postup, jak se stát členem o.s. atd.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
js17



Založen: 22 duben 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 22.duben 2010 09:25:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, po dvou letech jsem se vrátil k RC modelům a chtěl jsem model zalétat na Točné. Lze na letišti zatím volně létat jako dříve, popř. jak se stát členem ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 22.duben 2010 12:42:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách i na letišti visí provozní řád, vše se v něm dočteš. Pokud budeš dodržovat tato pravidla ( předpokládám, že nemáš spalováka), nic a nikdo ti nebude bránit. Členskou základnu zatím občanské sdružení rozšiřovat nebude.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
js17



Založen: 22 duben 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 22.duben 2010 15:35:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám malé elektro. V provozním řádu jsem právě našel, že létat lze pouze pokud je na letišti přítomen člen o.s., což se těžko určuje, kdy tak nastane Smile. Zkusím se stavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2066
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 22.duben 2010 16:24:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím tě, dokud nebude plot, jsou členové vybaveni slušivými vestami s logem letiště, snadno je poznáš. To, že tam bude muset být člen o.s. začne naplno platit, až tam bude zamčená brána a někdo ti bude muset odemknout. Nicméně už teď v plném rozsahu platí provozní řád. Ten, kdo ho už teď nebude dodržovat, se potom za plot nedostane ( nechci vyhrožovat).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> O fóru Modeláři na letišti Točná, o nás, o letišti Točná Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk