Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Měsíc prosinec 2009
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 01.prosinec 2009 22:05:50    Předmět: Měsíc prosinec 2009 Odpovědět s citátem

Když se k tomu nikdo nemá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 08.prosinec 2009 22:26:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, že asi všechny potrefil zimní spánek..
Včera se mi povedlo urvat dva krásné starty na "jarním" sluníčku:


Ovšem dneska je to spíš na modelářskou depku.. ..nebo na příspěvek do tématu HOSPODA Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 09.prosinec 2009 23:55:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to zas prrrrrrr. Dneska sem v přestávce mezi kapkama deště za asistence Michala zalítnul a vytrimoval Flopa od ŠADu, kterého jsem stavěl pro kamaráda - začínajícího pajlota. Délka deště 30 minut, délka přestávky mezi dešti a délka letu 3 minuty. A pak honem do auta a domu. Já depku nemám, já mám absťááááááááák. Surprised
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 10.prosinec 2009 23:35:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
.. Já depku nemám, já mám absťááááááááák. Surprised

To znám, když je nejhůř, uchyluji se k RC simu.. zrovna včera jsem oprášil dlouho nepoužívaný ovladač Laughing

Trochu jsem si pohrál s texturkami některých ér (není to dokonalé, ale jsem amatér):


Našla se i šikovná krajinka (podobnost čistě náhodná):


Dokonce se mi povedlo upravit letové vlastnosti, takže dost odpovídají předloze:

(Za ten bílý stín nemůžu, to dělá FMS)..

Je to dobré na procvičení reflexů, ale na reál to prostě nemá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 14.prosinec 2009 11:57:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:
Mám takovýho neblahýho tucha, že z prosince budou na webu fotky jen z hospody Confused

A nebudou, poslal jsem Radkovi pár fotek ze včerejška.
Model na nich sice není žádný, ale jsou z letiště.. Dalo by se to nazvat "potkali se u Kolína" (náhodou), nebo třeba "dva blázni na procházce" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Čt 17.prosinec 2009 17:33:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Janek napsal:
Kaiser napsal:
Mám takovýho neblahýho tucha, že z prosince budou na webu fotky jen z hospody Confused

A nebudou, poslal jsem Radkovi pár fotek ze včerejška.
Model na nich sice není žádný, ale jsou z letiště.. Dalo by se to nazvat "potkali se u Kolína" (náhodou), nebo třeba "dva blázni na procházce" Laughing

Máš to tam Shocked Shocked
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 17.prosinec 2009 18:24:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Až na pár výjimek tady chcípl pes. Stavíte aspoň něco ? Můj nový dmychadlolet už odpočítává hodiny do záletu, zatím mi při motorové zkoušce v dílně rozfoukal a poshazoval kdeco na zem. Síly to má dost, regulátor taky pěkně topí. Rolling Eyes Čtyřistagramový eroplán by něco přes třista gramů statického tahu snad mohlo rozhýbat.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Pá 18.prosinec 2009 11:29:23    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Až na pár výjimek tady chcípl pes. Stavíte aspoň něco ?...

Připravuju vodní rakety na jaro Laughing

Jinak jsem aspoň nasadil lyže (na éro, né sobě) a kdyby trochu polevil mráz, šel bych to dneska nebo o víkendu provětrat. Tak bys mohl taky dmychadlem trochu rozfoukat sníh Wink
Těch -9 celsiů se mi ale zdá PONĚKUD moc Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helium



Založen: 06 duben 2008
Příspěvky: 492
Bydliště: modřany

PříspěvekZaslal: Pá 18.prosinec 2009 14:23:05    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, když skoromanželka dovolí, tak bych o víkendu chtěl provětrat letadla, přecijen na udi vypadaj moc smutně ... navíc jsem dal do akrobata gyro, tak jsem zvědavej, jak to bude lítat Smile
_________________________________________
... bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 19.prosinec 2009 11:05:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co? Budeme stateční, nebo rozumní?
Foukat by moc nemělo, tak bych odpo zašel, ale ta teplota, nevím nevím Shocked

edit: Tak jsem to nevydejchal, ale dorazím až po 14.h. Jsem zvědav, jestli tam budu sám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: So 19.prosinec 2009 18:57:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to prima, viditelnost nic moc, ale díky úplnému bezvětří tepelně v pohodě a NEBYL jsem tam sám Laughing

Pár fotek posílám Radkovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 20.prosinec 2009 14:50:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Janek napsal:
Bylo to prima, viditelnost nic moc, ale díky úplnému bezvětří tepelně v pohodě a NEBYL jsem tam sám Laughing

Pár fotek posílám Radkovi Wink
Jsou na webuuuu Shocked Shocked
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Ne 20.prosinec 2009 16:34:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam dneska byl, na tom kopci, podívat se, kdo z Vás, bláznů poletuje, nebyli ste tam Laughing
Za to lyžař, snowkitér ano. Udělal sem pár fotek, víc mi mráz neumožnil a po pěti minutách mimo vozidlo sem se těšil domů na grog Rolling Eyes


Více ve fotkách..
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Ne 20.prosinec 2009 21:14:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to lákalo, ale jen za oknem, v tom větru by asi šlo o zdraví. Takže tentokrát zvítězil pud sebezáchovy Laughing
Pokud ropuchám vyjde předpověď, máme od úterka po lyžovačce, to abych zase vrátil na éro kolečka Crying or Very sad

Jinak ty fotky jsou moc pěkné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: Po 21.prosinec 2009 01:01:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
tak jsem se těšil na dovolenou, ale v tomhle mrazu se to nedá ... snad se to zlepší mezi svátky.
Doufám, že pod stromečkem budu mít hurouše od LM model ... ještě podumám co vše s ním provedu ... na Novorčční lítání to ale asi nestihnu
Mějte se pěkně a snad se zase nějak potkáme na letišti ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 21.prosinec 2009 16:01:43    Předmět: Odpovědět s citátem

MartinS napsal:
Ahoj všem,
tak jsem se těšil na dovolenou, ale v tomhle mrazu se to nedá ... snad se to zlepší mezi svátky.
Doufám, že pod stromečkem budu mít hurouše od LM model ... ještě podumám co vše s ním provedu ... na Novorčční lítání to ale asi nestihnu
Mějte se pěkně a snad se zase nějak potkáme na letišti ...


Kdo to je ? Rolling Eyes
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinS



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: Út 22.prosinec 2009 14:19:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho taky neznám ... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 22.prosinec 2009 17:38:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj FŠEM Exclamation
Se mi dneska v ulici nepohnulo ani peříčko. Taxem vyrazil na Točnou a gdyž sem ta vystoupil z auta tak mi vítr sundal málem čepici. Sem zase rychle nastoupil a pokračoval nach Cholupice a domů. Evil or Very Mad Snad zítra Confused

Gdyby sme se neviděli (páč já mám zas to štěstí ža na svátky mám noční a pak 1.-3. ledna mám denní), tak přeju hezké svátky, bohatého ježulu, aby se to ani pod strom nevešlo a hodně nových a zdravých letadel po celý nový rok 2010 Very Happy Exclamation
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 00:07:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych zítra zašel, ale slibují stále PONĚKUD čerstvý větřík 4-10, v nárazech 15, na horách až 35m/s Shocked
Kdybys přesto vyrážel, hoď sem hlášku, udělám totéž. Bude nás víc a nebudem se bát větru nic..

PS. Jsou Točná hory? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 10:33:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Točná je hora a jaká!!!!!!!
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 12:39:58    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Točná je hora a jaká!!!!!!!

Fem fi to hned myflel Idea

Nicméně dneska to nepřekazí vítr, ale -jak to říct- povětrnostní podmínky zcela nezpůsobilé pro jakoukoli leteckou činnost. Prostě sr*čky a sr*čky odshora až na zem a od rána do večera (fuj, to nebylo moc vánoční) Laughing

Takže se připojuji k Romanovi s přáním krásných pohodových svátků (taky je budu trávit v práci) a snad do Nového Roku nějaké to lítání ještě vyjde.

edit 13.45h: Ničemu nevěřím a ničemu nerozumím.. teď mi sem svítí sluníčko! Vzhledem k rozdělaným dom. pracem TC už dneska nestíhám Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 14:49:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vás trochu pobavím na vánoce. Zatímco jsme s manželkou u branky podepisovali pošťačce absolutně nedůležité doporučené dopisy ( stav.povolení sousedů), náš pejsek si hbitě se stolu ( je akorát vysoký,že vidí na stůl) shodil na koberec docela slušnou krabici čerstvě upečených vanilkových rohlíčků ( aby se mu to líp žralo, má přece rodokmen) a všechny je sežral. Samozřejmě rychle a čistě, ani drobky nenechal. Tak nevím, jestli mám nadávat ženě, listonošce, psovi, nebo všem třem ! Mad
( bylo mi trochu divné, že se nešel podívat, kdo to zvoní, ale to už měl jasný plán)
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 15:07:31    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Tak vás trochu pobavím na vánoce. Zatímco jsme s manželkou u branky podepisovali pošťačce absolutně nedůležité doporučené dopisy ( stav.povolení sousedů), náš pejsek si hbitě se stolu ( je akorát vysoký,že vidí na stůl) shodil na koberec docela slušnou krabici čerstvě upečených vanilkových rohlíčků ( aby se mu to líp žralo, má přece rodokmen) a všechny je sežral. Samozřejmě rychle a čistě, ani drobky nenechal. Tak nevím, jestli mám nadávat ženě, listonošce, psovi, nebo všem třem ! Mad
( bylo mi trochu divné, že se nešel podívat, kdo to zvoní, ale to už měl jasný plán)


To je krááááááááááásnýýýýýýýýýýý Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 15:50:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak milý modeláři z Točné, tak vám všem přejeme krásné Vánoce a mnoho úspěchů (včetně těch modelářských) v příštím roce Exclamation Very Happy


_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 19:20:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé a kamarádi! Ještě nemám dost, tak straším v práci, ale od zítra budu konečně mít po měsící volno a těším se, že se s Vámi uvidím na naší láskyplné Točné. Doufám, že si budeme navzájem dostatečně nové dárky závidět a předhánět se obdivem. Můj zvyk, že si dárky nakupuji sám, jest velmi praktický a vím, že mne nic nezaskočí a hlavně vím, co dostanu. Tedy určitě se s něčím přijdu vytahovat!
Nicméně: přeji Vám krásné a pohodové svátky i kdyby bylo hnusně a nedalo se létat. Jednou přece musí přestat foukat a bude lépe. Razz
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrjin



Založen: 04 červen 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 23.prosinec 2009 21:28:10    Předmět: Šťastné a Veselé Vánoce všem modelářům Odpovědět s citátem

Všem přejeme Šťastné a Veselé Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2010.
Petr a Tomáš Jindrovi
P.S. Už aby bylo jaro ...[/img]
_________________________________________
Funtana S 90 2T, ASP 120, 20 ccm
Tiger Trainer, MVVS 8 ccm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Čt 24.prosinec 2009 12:00:15    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
...náš pejsek si hbitě se stolu ( je akorát vysoký,že vidí na stůl) shodil na koberec docela slušnou krabici čerstvě upečených vanilkových rohlíčků ( aby se mu to líp žralo, má přece rodokmen) a všechny je sežral...

Vilda je krásný, milý a chytrý pejsek Laughing
A má zjevně dobrý vkus- taky vždycky ze všeho nejdřív vyžeru vanilkové rohlíčky, takže mu naprosto rozumím Wink

Včera mi TC nevyšla, ale dneska- pokud nezačne lejt- tedy aspoň na chvíli vyrazím, další příležitost bude až 29.12. (do té doby pořád hákuju). Nikoho nelákám, stejně nevím v kolik tam pojedu..

Krásného Ježíška všem Very Happy
(a dejte si vanilkové rohlíčky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 24.prosinec 2009 12:25:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
taktéž se připojuji k přání krásných, nejlépe okřídlených dárků, dobrou štědrovečerní baštu a těším se na Vás brzy na Točné.
Ivan
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LadaZ



Založen: 22 únor 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Čt 24.prosinec 2009 16:11:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé a kamarádi,
vám Všem přeji krásné svátky.
LáďaZv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Čt 24.prosinec 2009 16:29:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se připojuji veselé Vánoce a vydařený rok 2010 přeje Jirka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Kdo kdy bude / Co se děje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk