Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Corona modul 2,4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Po 10.květen 2010 21:23:06    Předmět: Corona modul 2,4 Odpovědět s citátem

Tak už mám v MX 12 dvačtyřkový modul Corona. Díky nejmenovanému kamarádovi ( schválně, aby za ním zájemci o montáž neběhali sami) udělám cvak a je tam 2,4, na další cvak je tam 35. Jako laika mě fascinuje, že nemusím měnit ani nic v paměti vysílače a se stejným modelem a nastavením lítat v pásmu jen podle toho, jaký tam dám přijímač a jak přepnu přepínač na vysílači. Když se to umí, je to sranda. Jen vědět kam ty tři dráty naletovat a vyvrtat pár dírek do skříně vysílače. Dosah uvádějí 1500m, v dílně to zatím fungovalo bezvadně. Náklady činily za modul s příslušenstvím, jeden osmikanálový a dva čtyřkanálové přijímače i s dopravou z Hong Kongu 1.440,- Kč ( 73,7 dolarů). ( Dobrý, ne?) Nejmenovaný kamarád ( jeden z nás ) si za práci nic vzít nechtěl ( a nevzal). Děkuju!!!
Jo a zapomněl jsem na sedm korun za přepínač z GM. Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 11.květen 2010 14:55:22    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to můžeš lítat se dvěma érama najednou a jen přepínat čudlík Very Happy skvělé, zase nová dimenze létání Laughing
Pokud bude spolehlivost stejně dobrá, jako je cena, pak je to super řešení ...
Lidi jsou holt šikovní, jen je mi líto, že mezi ně nepatřím Crying or Very sad
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 11.květen 2010 21:08:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot, kdo to umí... taky to chci....
I když já jsem takový magor, že jsem před pár měsíci objednal Corona synthésa na 35MHz Laughing Super, už jsem synthésy při přeladění na jiný kanál využil a lítá super!
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 11.květen 2010 21:38:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Funguje to, dneska to lítalo cvičně v Pink pantherovi, z dosahu jsem nevylítl. Na zemi byl dosah skoro až na začátek letiště směrem k Cholupicím - dál už se mi jít nechtělo.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Út 11.květen 2010 21:48:42    Předmět: Odpovědět s citátem

nevíte, kdo to dělá?....
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mi5



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 12.květen 2010 11:44:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já a pak nějaká konkurence Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk